س01222019

Last updateس, 22 ژانویه 2019 1pm

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا نامه های کانون آوا سپاس سیدامیرموثقی ازاسقف اعظم کلیسای ارتدوکس تیرانا

سپاس سیدامیرموثقی ازاسقف اعظم کلیسای ارتدوکس تیرانا

 اینجانب بعنوان یکی از قربانیان این فرقه زن ستیز و جنایتکار و ضد خانواده از این اقدام مسنولین دولتی در تیرانا بسیار بسیار سپاس گذارم وبرایم جای شگفتی و خوشحالی دارد که فرقه رجوی نتوانست گردهمایی را در کشور شما تدارک ببیند و شما مسئولین با هوشیاری تمام مانع از ورود این تروریستها به خاک آلبانی شدید صمیمانه سپاسگذاری میکنم.


 منبع: وبلاگ امیرموثقی - دوشنبه 14 مارچ 2016

سپاس سیدامیرموثقی ازاسقف اعظم کلیسای ارتدوکس تیرانا

نامه سرگشاده به عالیجناب اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس تیرانا

با سلام و درود به عالیجناب اسقف اعظم کلیسای ارتودکس تیرانا

اینجانب سید امیر موثقی یکی از اعضای قدیمی و جدا شده از فرقه مجاهدین خلق  که سالیان سال مورد ستم و ظلم رجوی قرار گرفتم و نهایتا به زندانهای مخوف عراق توسط مسئولین سازمان جنایتکار رجوی تحویل داده شدم و مدت یکسال و نیم درزندان ابوغریب به سربردم در بدترین شرایط انسانی و بارها و بارها مورد اذیت و آزار از طرف زندانبانان قرار گرفتم چرا که هیچگونه حکمی و یا جرم مشخصی برای زندانی شدن در زندان ابوغریب را نداشتم و فقط بخاطر سفارشات شخصی مسعود و مریم رجوی در زندان به سر میبردم، به عنوان امانت فرقه رجوی در زندان نگهداری میشدم تا بپوسم و بمیرم، خبر دار شدم که بالا ترین مسئول تشکیلاتی این فرقه به نام مریم رجوی تصمیم داشت در روز شنبه بیست وهفتم فوریه ساعت دوونیم بعد از ظهربه وقت محلی در کلیسای مرکزی شما درتیرانا جلسه ای تحت عنوان دفاع ازحقوق ازدست رفته زنان برگزار کند .زنانی که بارها و بارها با چشمان خودم دیده و با گوشهای خودم شنیدم که چگونه با آنها بر سر خواسته های شخصی خودشان همین خانم رجوی دستور میداد تا با آنها بر خوردکنند و به حذف فیزیکی آنها در درون تشکیلات مخوف رجوی درنهایت راضی میشدند. اما خوشبختانه بدلیل روشنگریهای زنان جدا شده از این فرقه و به دلیل رساندن خبر های درون تشکیلاتی ازاین فرقه توسط منتقدین و جداشدگان درسایتها و رسانه های جمعی و روزنامه های محلی درماه گذشته، مسئولین دولتی در تیرانا از برگزاری این جلسه که فرقه تروریستی رجوی تهیه و تدارک دیده بود جلوگیری کرده اند و نهایتا این جلسه لغو شده است.

اینجانب بعنوان یکی از قربانیان این فرقه زن ستیز و جنایتکار و ضد خانواده از این اقدام مسنولین دولتی در تیرانا بسیار بسیار سپاس گذارم وبرایم جای شگفتی و خوشحالی دارد که فرقه رجوی نتوانست گردهمایی را در کشور شما تدارک ببیند و شما مسئولین با هوشیاری تمام مانع از ورود این تروریستها به خاک آلبانی شدید صمیمانه سپاسگذاری میکنم.

عالیجناب لازم به ذکر است که به شما بگویم نزدیک به پانزده سال از بهترین روزهای عمر و جوانی من با این فرقه در عراق گذشته است در این مدت زمان زیاد هرگز حق نداشتیم با دنیای خارج و با خانواده هایمان تماس داشته باشیم و همچون یک روبات در درون تشکیلات رجوی از ما انسانها بیگاری میکشیدند .درفرقه خود ساخته وپرداخته رجوی ما حق ازدواج نداشتیم و همچون راهبه ها باید زندگی میکردیم. چرا که شخص رجوی اینچنین خواسته بود. در مدتی که من با مجاهدین بودم آنها ما را تشویق به خشونت به حمله و هجوم به نیروهای مرزی در خاک ایران میکردند. آنها یعنی مجاهدین به ما آموزش میدادند که چگونه باید دردهانمان قرص سیانور جا سازی کنیم و از آن برای از بین بردن خودمان استفاده کنیم و چگونه باید از نارنجک برای عمل انتحاری و قربانی گرفتن از دشمن با از بین بردن خود استفاده کنیم. بله یعنی مثل همین داعش امروز در عراق و سوریه. این گروه یک گروه خشن و تروریستی است و متاسفانه فرقه مجاهدین تا به امروز جان انسانهای زیادی را در شهرهای ایران با عملیات خمپاره زنی و بمب گذاری گرفته است و حال بدلیل عدم اطلاع ارگانها و نهادهای اجتماعی و مذهبی در کشور شما این فرقه برای سواستفاده وبا شیادی خود را مدافع حقوق زن نشان داده و برای بر گذاری یک گردهمایی در کشور شما از ماه ها قبل برنامه ریزی کرده بود که خوشبختانه با هوشیاری شما دولتمردان و اسقف های روحانی این جلسه بر هم خورد.

عالیجناب اسقف اعظم!

 ما منتقدین جداشده در میان زنان شاهدانی داریم که اعتراف کرده اند که توسط مسعود رجوی مورد تجاوز قرار گرفته اند. اسناد آن برای ارائه به هر دادگاه منصف بین المللی موجود است از اینرو برای حفظ حرمت و طهارت کلیسای شما لازم  دیدم که جهت هوشیاری های بیشتر در آینده مانع از انجام هرگونه مراسمی ازطرف این فرقه ضد انسانی در محلهای مقدسی همچون کلیسا های کشورتان باشید. تا اینکه این موجودات کثیف وضد انسانیت در کشور شما جولانگاهی به اسم کلیسا برایشان پدیدارنشود. این فرقه در میان مردم ایران منفوراست و اکثریت ایرانیان داخل و خارج ازکشورهمیشه سعی دارند از این گروه فاصله گرفته وهیچکس حاضر نیست با این فرقه همراه شود.  من بعنوان یک منتقد از فرقه رجوی  حاضرهستیم تمامی تجربه های شخصی خودم را در اختیارتان قراردهم تا شما و کلیساها در تیرانا از درون تشکیلات این فرقه با خبر شوید. در همین رابطه میتوانید به سایتهای جدا شدگان و منتقدین از این فرقه مراجعه نمائید ومطالعه و تحقیق به صحت و سقم اخبار منتشر شده در مورد خشونت و ترور و تجاوز در این فرقه برسید.

سید امیر موثقی

آلمان کلن 

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی