چ07152020

Last updateس, 14 جولای 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا جدیدترین فرافکنی سازمان مجاهدین علیه کانون آوا و مدیرآن مهندس علی اکبرراستگو (قسمت 1)

جدیدترین فرافکنی سازمان مجاهدین علیه کانون آوا و مدیرآن مهندس علی اکبرراستگو (قسمت 1)

همنطوریکه قبلا نیزاعلام کردیم، مسعود رجوی در حضیض ذلالت و همچون موش کوری که 13 سال است در سوراخی خزیده، از ترس جوابگویی به سئوالات بیشماری که در رابطه با بی عرضگی اش درسرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و خونریزی بی حاصل ناشی از آن وجوددارد، با دادن آدرس اشتباه به اعضاء و هواداران، سرپیکان مبارزه را به طرف جداشدگان و منتقدین کج کرده و تمامی انرژی سازمانی را برروی چند جداشده متمرکز کرده است.


 

کانون آوا - 10 فوریه 2016

کانون آواافشاء می کند:

جدیدترین فرافکنی سازمان مجاهدین علیه کانون آوا و مدیرآن مهندس علی اکبرراستگو (قسمت 1)

همنطوریکه قبلا نیزاعلام کردیم، مسعود رجوی در حضیض ذلالت و همچون موش کوری که 13 سال است در سوراخی خزیده، از ترس جوابگویی به سئوالات بیشماری که در رابطه با بی عرضگی اش درسرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و خونریزی بی حاصل ناشی از آن وجوددارد، با دادن آدرس اشتباه به اعضاء و هواداران، سرپیکان مبارزه را به طرف جداشدگان و منتقدین کج کرده و تمامی انرژی سازمانی را برروی چند جداشده متمرکز کرده است.

کانون آوا و مدیر آن علی اکبرراستگو از 20 سال پیش که فعالیتهای حقوق بشری خودرا درآلمان شروع کرد، از همان آغاز مورد بیشرمانه ترین حملات سگان هار رجوی قرارگرفت. این بوزینگان دست اموزهرآنچه که در توان داشتند علیه کانون آوا ومدیرآن بکاربرده و از هیچ رذالتی کوتاهی نکردند.

همانطور که قول دادیم کانون آوا درسلسله مقالاتی به ترفندهای سازمان مجاهدین علیه کانون آوا و مدیر آن مهندس علی اکبرراستگو درعرض 20 سال گذشته می پردازد و دروغها و چرندیات مسعود رجوی راافشاء می کند.

در اولین مقاله به معرفی وبلاگ AAWA.Warnung vor Iran-Lobby  (آوا – هشدارنسبت به لابی ایران) می پردازیم.

این وبلاگ در ژانویه 2016 یعنی یکماه پیش ایجاد شده و تا بحال تعداد زیادی مطلب به زبان آلمانی علیه کانون آوا در آن گذاشته شده است. این وبلاگ طبق معمول مجاهدین نه مسئول دارد و نه صاحب.

با نگاهی به مقالات مندرج درآن میشود گزیدگی مسعودرجوی را از فعالیتهای حقوق بشری وسیاسی کانون اوا مشاهده کرد.

مثلا در مقاله زیر یکی از دلالها و کارچاق کن های مجاهدین در آلمان، ویدیویی علیه کانون آوا ومدیر ان پرکرده و از فعالیتهای این کانون در پارلمان آلمان ابراز ناراحتی کرده است که در مقاله جداگانه ای به نقش ایشان در لابیگری برای مجاهدین خواهیم پرداخت:

aawa zimmerman

 

.یا درمفاله دیگری که امضاء هم ندارد بقل از آخرین نشریه آلمانی کانون آوا به نامه علی اکبرراستگو به نماینده آلمانی لابی سازمان می پردازد و از تاثیرگزاری سئوالات آقای راستگو برنماینده آلمانی ابراز شگفتی می کند و از ارگانهای امنیتی، دادستانی و پلیس آلمان می خواهد که فورا علی اکبرراستگو را دستگیرکنند. مگر این سئوالات چه بوده که مجاهدین را اینچنین به یاوه گویی انداخته است. چرا اگر یک نماینده مجلس آلمان ابراز نظری بکند و کسی بطور علنی به این ابراز نظر مودبانه جواب بدهند، مجاهدین عصبانی می شوند وافسارپاره می کنند. اصلا به مجاهدین چه مربوط است که بجای این آقای نماینده جواب بدهند؟ مگر خود آقای نماینده زبان ندارد؟ چرا برای چند سئوال آنهم بطور علنی باید از طرف دادستانی کل، اداره امنیت آلمان و پلیس فدرال مورد تعقیب قرارگرفت ودستگیرشد. مجاهدین فکر می کنند کی هستند که به بالاترین ارگانهای امنیتی آلمان امرو نهی میکنند و البته این ادارات 20 است که به ریش اینها می خندند.

aawa pazelt

 

 

بیجاره آن تنها آلترناتیوی که تمام ارکانش از یک نامه بلرزه در می آید.و بجای تلاش جهت دیالوگ، وبلاگ مجهول درست می کند و اطرافیان سالم آلمانی اش را به فساد می کشاند.

در مقالات بعدی بیشتر به این مقولات خواهیم پرداخت.

ادامه دارد