ج02212020

Last updateپ, 20 فوریه 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا تبریک عیدنوروز1395 به تمامی خانواده‌های چشم انتظار اسیران کمپ لیبرتی

تبریک عیدنوروز1395 به تمامی خانواده‌های چشم انتظار اسیران کمپ لیبرتی

بله سال نو را به خوبی میتوان از چهره مریم قجر و از پیام بیسرو بی دنباله  وابتر این خانم رئیس به گل نشسته دید و شنید که دیگر هیچ رنگ و بویی از مبارزه و مبارزه طلبی در این جریان ضد خلقی وجود ندارد و همه و همه مشتی چرندیات ابلهانه و خود پسندانه و فرقه پسندانه رجوی ساخته هست. بله تمامی شعرو شعارهای رجوی همه وهمه بر باد رفته هست و خوب میدانند که دیگر مردم ایران گول حرفهای مفت این تروریستهای فرقه ای را نخواهند خورد. 


 

سیدامیرموثقی - کانون آوا - 24 مارچ 2016

تبریک عیدنوروز1395 به تمامی خانواده‌های چشم انتظار اسیران کمپ لیبرتی

باسلام خدمت تک تک خانواده‌های چشم انتظار و متحصن در سرما و در  پشت دیوارهای سیمانی کمپ لیبرتی.

این‌جانب سید امیرموثقی که خود سالیان سال اسیر این فرقه بد نام درعراق بودم، به همه شماعزیزانم درود میفرستم و دست تک به تک شما پدران و مادران را در این سال نو میبوسم و بر اراده و عزم پولادین شما افتخار میکنم که فرقه رجوی را به زانو در آورده‌اید.

امسال هم همچون سالهای قبل شما با بر پایی مراسم های مخصوص نوروز در پشت کمپ لیبرتی به رجوی نشان دادید که ما تا به آخر ایستاده‌ایم تا این حصارهای فیزیکی که فرقه رجوی برای عزیزانمان ساخته را نابود کنیم و عزیزانمان را در آغوش بگیریم . بله سال نو را به خوبی میتوان از چهره مریم قجر و از پیام بیسرو بی دنباله  وابتر این خانم رئیس به گل نشسته دید و شنید که دیگر هیچ رنگ و بویی از مبارزه و مبارزه طلبی در این جریان ضد خلقی وجود ندارد و همه و همه مشتی چرندیات ابلهانه و خود پسندانه و فرقه پسندانه رجوی ساخته هست. بله تمامی شعرو شعارهای رجوی همه وهمه بر باد رفته هست و خوب میدانند که دیگر مردم ایران گول حرفهای مفت این تروریستهای فرقه ای را نخواهند خورد. بله امروز رجوی هاخوب میدانند که دیگر نمی‌توانند از هر فرصتی ازجشنها و شادی های مردم به نفع خود استفاده کنند و آنها را به مردم  تلخ سازند.

براستی مسعود رجوی چی شد کجا رفت؟ و این چنین فرار را بر قرار ترجیح داد و کشتی به گل نشسته و توفان زده اش را تحویل خانم رئیس شورای ملی رجوی داد و رفت. چی شد سرنگونی سرنگونی سرنگونی؟ به واقع که همه و همه پوشال بود و سر گرمی وآدم کشی و جنایت علیه بشریت.

در آخر باز هم عید نوروز را به همه جداشدگان، منتقدین وهمه خانواده‌های چشم انتظار تبریک میگویم وامیدوارم که امسال همه عزیرانشان را در آغوش بگیرند و به فرقه رجوی لعنت به فرستند. درود بر همه کسانی که با مشت آهنین بر فرقه رجوی کوبیده و میکوبند.

سید امیر موثقی

آلمان کلن