تسلیت به خانواده محترم آقای فرزین فرزین فر

اگر مرحوم موسی خیابانی در هنگامیکه فکر میکرد در کنار رهبری پاکباخته در حال جنگ و گریز است،میدانست که همین رهبر روزی خواهران مظلومش را تحت عنوان انقلاب و طلاق ایدئولوزیک و روز دیگر تحت عنوان رقص رهایی و حریم رهبری بین خود و ابریشمچی پفیوز دست بدست میکند،مسلمأ سر سلاحش را به سمت این خائنین به اعتماد بر میگرداند.


   نادر کشتکار - آلمان 11 ژوئن 2016

تسلیت به خانواده محترم آقای فرزین فرزین فر

 

روز گذشته از طریق سایت ایران اینترلینک و درمطلبی به قلم آقای مهدی خوشحال از فوت دوست عزیز مرحوم فرزاذ فرزین فر مطلع شدم که باعث اندوه و تألم بسیار شد.
 
مدتی پیش مطلبی در سایت خبری کانون آوا تحت عنوان یادی از دوران اسارت در مجاهدین باز نشر شد که در آن اشاره ای داشتم به یکی از بستگان اسیرم در فرقه رجوی،که بر حسب قضا با مرحوم آقای فرزین فر برای مدتی در کمپ رمادی بسر برده بود.
آشنایی من با زنده یاد آقای فرزین فر از همین جا شروع شد.در تماسهایی که با هم داشتیم وی خاطراتی را از آن دوران بازگو میکرد که دل هر انسانی از شنیدنش بدرد می آمد.خاطراتی تلخ از ستمهای فرقه ضد بشری و کثیف رجوی.
وقتی به آن خاطرات فکر میکنم می بینم که سمت و سوی حرکت مجاهدین درست در همان مسیری است که بایستی باشد.به قولی خداوند در جای حق نشسته است.کسانی که گوسفندوار از آدم رذل وپلیدی چون رجوی خائن بدون لحظه ای تفکر کردن و اندیشه و بدون هیچ دلیل و برهان محکم و بعد از اینکه چهره و نیت کثیف رجوی برای همگان برملا شده است،باز با چشمان بسته پیروی میکنند،لیاقتشان همین است که در طول مسیر فرزندان ،زنان، خانواده ، کشور و در نهایت شرفشان را هم در پای امیال چنین موجود هوسران و قدرت طلبی ببازند.
نتیجه منطقی پیروی کور کورانه و از سر استیصال و بزدلی همین است که ناموسشان را تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک به فروش بگذارند.
بدترین مردم نزد خدا کسانیند که فکر نمیکنند،این نص صریح و کلام خداست و بی شک نیز همین است.اگر مرحوم موسی خیابانی در هنگامیکه فکر میکرد در کنار رهبری پاکباخته در حال جنگ و گریز است،میدانست که همین رهبر روزی خواهران مظلومش را تحت عنوان انقلاب و طلاق ایدئولوزیک و روز دیگر تحت عنوان رقص رهایی و حریم رهبری بین خود و ابریشمچی پفیوز دست بدست میکند،مسلمأ سر سلاحش را به سمت این خائنین به اعتماد بر میگرداند.
باری یادآوری ظلمهایی که بر مرحوم آقای فرزین فر و تک تک اعضاء در بند این فرقه از طرف باند کثیف رجوی در طول این سالیان بر آنها روا شده است حس تنفر و خشم هر انسانی را از این حیوانات انسان نما بر می انگیزاند.
در پایان ضمن آرزوی آرامش ابدی برای مرحوم آقای فرزاد فرزین فر،آرزوی صبر دارم برای خانواده محترمشان.
روحش قرین رحمت باد
 
نادر کشتکار
آلمان