د07232018

Last updateی, 22 جولای 2018 9am

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا دل پر خون عربستان و فرقه رجوی از حزب الله لبنان

دل پر خون عربستان و فرقه رجوی از حزب الله لبنان

سناریوی داعش یا به زعم فرقه رجوی، عشائر انقلابی عراق به پایان خود رسید وعربستان و متحدینش از این سناریوی خونینی که به راه انداختند،نه تنها به هیچ  دست آوردی نرسیدند ،بلکه این توطئه  باعث ایجاد اتحاد مردم غیورعراق در دفاع ازکشورخود وحضور در صحنه های مستقیم رویارویی نظامی تحت عنوان نیروهای مردمی عراق یا حشد الشعبی با جریان تروریستی داعش یا همان عشائر انقلابی آدمکش شد. اما از عراق مهمتر،شکست داعش در سوریه که بدون حمایت حزب الله لبنان و کمکهای حکومت ایران امکان پذیر نبود،عامل اصلی جیغ های بنفش عربستان ، متحدینش و فرقه رجوی است.

 

 

دل پر خون عربستان و فرقه رجوی از حزب الله لبنان

وبلاگ نادرکشتکار - 13 نوامبر 2017

سناریوی داعش یا به زعم فرقه رجوی، عشائر انقلابی عراق به پایان خود رسید وعربستان و متحدینش از این سناریوی خونینی که به راه انداختند،نه تنها به هیچ  دست آوردی نرسیدند ،بلکه این توطئه  باعث ایجاد اتحاد مردم غیورعراق در دفاع ازکشورخود وحضور در صحنه های مستقیم رویارویی نظامی تحت عنوان نیروهای مردمی عراق یا حشد الشعبی با جریان تروریستی داعش یا همان عشائر انقلابی آدمکش شد.

اما از عراق مهمتر،شکست داعش در سوریه که بدون حمایت حزب الله لبنان و کمکهای حکومت ایران امکان پذیر نبود،عامل اصلی جیغ های بنفش عربستان ، متحدینش و فرقه رجوی است.

شکست داعشی که با دلارهای نفتی عربستان ، قطر، امارات متحده عربی وهمچنین کمکهای وسیع ترکیه در دل آشوب زده کشور سوریه بوجود امده بود،همه امیدها و نقشه های عربستان ومتحدین سوری و غیر سوری آنها از جمله بعضی از کشورهای اروپایی و امریکا را در کنترل آینده سوریه وقطع نفوذ ایران در این کشور را نقش بر آب کرد.

اکنون شیوخ وهابی عربستان در سناریویی دیگر قصد دارند با ایجاد توطئه ای جدید ،لبنان را به سوریه ای جدید تبدیل کنند،زهی خیال باطل.

جنگ سوریه آنقدر برای عربستان ومتحدینش و غرب پر هزینه وبدون دست آورد بوده که بنظر میرسد شرکای غربی و حتی  عربی عربستان مثل مصردیگر حاضر نیستند با طناب پوسیده وهابیون سعودی وارد چاهی دیگر و جنگی دیگر شوند.

به هر حال امروز ،چند سال از روزی که فرانسه ،انگلیس،عربستان ،ترکیه،امریکاوبسیاری دیگر از متحدینشان  برای پایان دادن به جنگ خونینی که در سوریه جان صدها هزار زن و کودک بیدفاع را میگرفت،اما حاضر به  حضور نمایندگان دولت سوریه و ایران در مذاکرات صلح سوریه نمیشدند، میگذرد.اما شرائط امروز سوریه و دولت بشار اسد نشان از بر عکس در آمدن همه معادلاتی را دارد که عربستان و غرب آرزو داشتند و در رسیدن به آن از هیچ جنایت و دروغی تا به امروز کوتاهی نکردند.

چقدر سایتهای فرقه رجوی در آن ایام سینه چاک میدادند ونعره شادی سر داده و از سقوط دولت بشار اسد وهمینطور به دنبال آن حکومت ایران اخبار و تحلیلهای رنگارنگ و البته آبکی بیرون میدادند.

آری مواضع غرب در برابر مسئله سوریه کم کم با تضعیف وشکست داعش در عراق و سوریه،تغییر کرد و موقعی که دیدند با وجود ایران و حزب الله لبنان قادر به سرنگون کردن دولت اسد و روی کار آوردن دولتی مورد نظر غرب و عربستان 

نیستند،اکنون در پی گرفتن انتقام هستند.

 

اما همانطور که گفته شد در شرائط فعلی،تهدیدو جنگ روانی تبلیغی عربستان و 

متحدینش علیه حزب الله که اینبار با حضور بازیگر جدید یعنی اسراییل همراه است، همراهی لازم شرکای غربی و امریکا را نتوانسته است بخود جذب کند.

اما در این میان ،عصبانیت و خشم سران فرقه رجوی درست به مانند سران عربستان ازحزب الله لبنان را میتوان براحتی با نگاهی به سایتهای فرقه رجوی متوجه شد.

آری اعلام پیروزی دولت اسد که نه تنها توسط روسیه وحزب الله لبنان،بلکه از طرف مقامهای سازمان ملل و خود نظامیان بالارتبه امریکا اعلام شد،آب سردی بود که برای هزارمین بار روی دست سران فرقه رجوی ریخته شدویکبار دیگر آنها را از لیسیدن ماست تغار شکسته،محروم کرد.

اما شاید تنها سود و دست آوردی که جنگ سوریه برای فرقه رجوی داشت،سرگرم کردن اعضا این فرقه در آلبانی  با اخبار صد در صد دروغ وهیاهوهای تبلیغی فرسوده شده طی دهه ها ودادن امیدهای واهی و پوچ مثل سی سال گذشته به آنها بوده است.

برای چند سال متوالی سایتهای فرقه رجوی با دوز و دغل اخبار مربوط به مسائل منطقه از جمله سوریه و عراق را با وارونه نمایی  وقلب واقعیت به خورد تنها شنوندگان و خوانندگان احتمالی خود یعنی اسیران مستقر در آلبانی وته مانده هایی از هوادارانشان در کشورهای مختلف میدادند.اما اکنون ماهیت تحلیلهای سراب گونه وباطل تبلیغات فرقه رجوی در باره اوضاع منطقه از جمله در سوریه و عراق،مثل تمامی تحلیلها وسیاستهای دیگرشان در گذشته ،برای همه از جمله اسیران مستقر در آلبانی روشن شده است.

متاسفانه در طی این چند سال فرقه رجوی با بی پرنسیبی تمام با خود فروشی واظهارنوکری خود به ارباب جدید،یعنی سیدالرییس ملک سلمان وهابی،وحمایت از جنایات و بچه کشی های آل سعود در کشورهای شیعه نشین،بار دیگر چیزی کسب نکردند مگر تنفر بیشتر از گذشته ایرانیان داخل و خارج از کشور علیه خود را.

در پایان توجه شما خوانندگان عزیز را به مقاله ای که درسایت بی بی سی منتشر شد را جلب میکنم.

 

http://www.bbc.com/persian/world-features-41959046

 

 

 

والسلام

نادر کشتکار

آلمان

 

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی