د09242018

Last updateی, 23 سپتامبر 2018 12pm

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا فرصت طلبی جدید فرقه مجاهدین

فرصت طلبی جدید فرقه مجاهدین

باز هم طبق معمول سالیان گذشته وروال همیشگی منافقین و دشمنان درجه یک و صدها مرتبه بدتر از دولت کنونی ایران در تلاش و تکاپو هستند که در این میان از اب گل الود ماهی بگیرند و از اعتراضات مردم ایران به نفع خود سهمی بردارند .اخه یکی نیس بگه تو همونی نیستی که در حمایت از جنبش سبز بیانیه دادی و داشتی خودتو جر میدادی تا اگه خبری شه سهمی از حکومت به تو برسه.

 

فرصت طلبی جدید فرقه مجاهدین

مهدی سجودی  - 31 دسامبر 2017

باز هم طبق معمول سالیان گذشته وروال همیشگی منافقین و دشمنان درجه یک و صدها مرتبه بدتر از دولت کنونی ایران در تلاش و تکاپو هستند که در این میان از اب گل الود ماهی بگیرند و از اعتراضات مردم ایران به نفع خود سهمی بردارند .اخه یکی نیس بگه تو همونی نیستی که در حمایت از جنبش سبز بیانیه دادی و داشتی خودتو جر میدادی تا اگه خبری شه سهمی از حکومت به تو برسه.یا همونی نیستی که برا رفسنجانی نامه و بیانیه داده بودی که حامی او هستی و دوست او و مگر این همیشه مرز سرخ تو نبود ومستی با اخوند بابا تو و امثال تو به هیچ خدایی بنده نیستین و فقط و فقط دنبال منافع و جا و سوراخی برای ادامه دادن به کارهای گند و مزدورانه و پاچه خوارانه خود هستید تا شاید چند صباحی بیشتر به عمر ننگین خود اضافه کنید دم از مردم و حق و حقوق نزنید که مرغ پخته خنده اش میگیرد اگر چیزی از حقوق بشر سرتان میشد حق و حقوق من و امثال من را میدادید که سالیان سال زندانییتان بودیمو به هر نحوی شد ازمان سوء استفاده کردید و در اخر هم ما شدیم ادم بده و خاءن و شمایی که از ابتدا تا حال حاضر عمر ننگینتان از دشمنان ایرانو ایرانی گرفتیدو خوردیدو حمایت شدید هنوز ادم خوبها هستید ای ننگ بر شما و تف تو گور رهبر گور به گور شده تان مسعود
پس از تظاهرات مردمی در ایران، فرقه صاحب مرده که با بحران ریزش اعضایش در آلبانی روبرو می باشد ، دست به یک حقه بازی ! از نوع کلک های آخوندی زد و با انتشار متنی به نام مسعود رجوی سعی کرد تا به اعضایش قوت قلب ببخشد و بگوید رهبر مرحومشان زنده است. فرقه ضد ایرانی، فاسد، خائن و بی آبرو حتی نتوانست یک نوار صوتی جعل کند و به ناچار گوینده صدای فرقه با پخش مارش جنگی و کلفت کردن صدا و جر دادن ! دیگر جوارح بدن، به عربده کشی پرداخت ومشتی چرندیات را به نام رهبر مفقود الاثر فرقه بازگو کرد.
شکست فرقه فاسد و خانم رئیس فرقه ! درچند روز گذشته به اندازه ای بود که حتی برای یکبار هم کسی در تظاهرات نامی از این فرقه فاسد و تروریست نیاورد.
مردم در شهر های مختلف با فریاد هایشان به رضا شاه، روحت شاد گفتند ولی حتی یک صدا هم این فرقه را داخل آدم حساب نکرد.
شرم آور است که در قرن بیست و یکم، یک مشت خائن، فاسد و عقب افتاده ذهنی با این حقه بازی ها می خواهند مردم هشیار ایران را بفریبند. بله مزاحمین خلق از ۱۵ شهریور ۱۳۴۴ فعال هستند همیشه هم سرشون بی کلاه مانده یک زمانی در مقابل شاه هم خوابه قزافی بودند یک زمان در مقابل خمینی هم خواب صدام پدر بعثی شان الان هم با آل سعود هم خواب شدند. دیوثی در ذات ابریشمچی و رجوی هست.
يادآوری
مردم ايران بيش از هزار سال است که جشم به راه نازاده ای به نام مهدی هستند. کشور را هم به امان زمان واگزار کردند، با اين که او را در چاهی پنهان زندانی دارند. مسعود رجوی هم زمانی که زنده بود، مانند همه ی امامان فرومايه و انسان ستيز بود، روشن است کسی که پنهان باشه هر دروغی را، معجزه ای را، می توان به او پيوند داد. مگر روشنفکران ايران نبودند که با دروغ و فريب از خمينی و ولايت فقيه پشتيبانی کردند.

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی