چ11142018

Last updateچ, 14 نوامبر 2018 12pm

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا مسایل روز تغییرات جدید در کابینه دولت ترامپ و دم تکان دادن فرقه رجوی

مسایل روز تغییرات جدید در کابینه دولت ترامپ و دم تکان دادن فرقه رجوی

یک نکته را جهت یادآوری می خواهم به سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی گوشزد کنم و آن اینکه به تغییرات و وعده های جنگ علیه ایران دل خوش نکنید چون همان طور که  تجربه جنگ هشت ساله صدام حسین علیه مردم ایران و خوشحالی و نوکری تان برای صدام حسین نه تنها نتوانست شعار های دروغین و تکراری سرنگونی تان را محقق کند بلکه شما در نزد مردم ایران رسوا شده و به سراشیبی سقوط و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رسیده اید. بنابراین اکنون به تغییرات و وعده های جنگ علیه ایران دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا دل خوش نکنید و دم تکان ندهید زیرا از این آقای ترامپ رئیس جمهور آمریکا که هیچی از سیاست نمی داند آبی برای تان گرم نمی شود . پس بهتر است بجای این دم تکان دادن ها و خوشحالی های بی مورد به فکر نجات تشکیلات در حال فروپاشی کامل خود باشید و سعی کنید سرتان را که بدجوری در خمره کمپ آلبانی گیر کرده است در بیاورید

علی جهانی ـ کانون آوا ـ یکشنبه 25 مارس 2018

مسایل روز تغییرات جدید در کابینه دولت ترامپ و دم تکان دادن فرقه رجوی

 وبلاگ آیینه ـ علی جهانی

بعد از تغییر وزیر خارجه آمریکا و راهیابی جان بولتون به کاخ سفید بعنوان مشاور امنیت ملی که حکایت از سیاست جنگ طلبانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه ایران دارد؛ سران فرقه تروریستی رجوی با شنیدن این خبرها و بطور خاص ورود جان بولتون به کاخ سفید بعنوان مشاور امنیت ملی عنان از کف داده و از خوشحالی در پوست خود نمی گنجند . و به همین خاطر هم فرقه تروریستی رجوی  در یکی از مجلل ترین هتل های شهر واشنگتن به بهانه عید یک سور چرانی مفصل راه اندازی کرده و عده‌ای از این جنگ طلبان حزب جمهوری خواه آمریکا را آورده اند تا اندر باب انتصاب وزیر خارجه جدید آمریکا و راهیابی جان بولتون به کاخ سفید بعنوان مشاور امنیت ملی اراجیف تکراری و مضحک همیشگی در زمینه آزادی برای مردم ایران را بلغور کنند و خواستار تحریم‌های همه جانبه مردم ایران شوند . در این ضیافت سور چرانی با غذا های خوشمزه ایرانی که بعد از پخش پیام نوروزی ترامپ شروع شد . 

Ali djahani

علیرضا جعفر زاده دلقک فرقه تروریستی رجوی در آمریکا ضمن خوش آمد گویی به مهمانان عزیز امپریالیستی اش خواستار لغو برجام و تحریم‌های همه جانبه مردم ایران و جنگ علیه ایران شده است و ضمن ابراز خوشحالی از انتخاب جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی آمریکا اظهار امیدواری کرده است که با این تغییرات در کابینه دولت ترامپ تغییر در ایران صورت گیرد و مهمانان شکم پرست آمریکایی هم بعد از سور چرانی مفصل غذا های خوشمزه ایرانی همراه با شیرینی های خوشمزه اراجیفی را بلغور گردند. و سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی در توهمات ابلهانه اش فکر می کند که با رفتن جان بولتون به کاخ سفید انگار سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی وارد کاخ سفید شده است ولی تجربه ثابت کرده است که هر گاه یکی از این افراد لابی فرقه تروریستی رجوی به مقامی منسوب می شوند و سرشان گرم می شود و از بیکاری در می آیند دیگر سران فرقه تروریستی رجوی را فراموش می کنند. 

ولی یک نکته را جهت یادآوری می خواهم به سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی گوشزد کنم و آن اینکه به تغییرات و وعده های جنگ علیه ایران دل خوش نکنید چون همان طور که  تجربه جنگ هشت ساله صدام حسین علیه مردم ایران و خوشحالی و نوکری تان برای صدام حسین نه تنها نتوانست شعار های دروغین و تکراری سرنگونی تان را محقق کند بلکه شما در نزد مردم ایران رسوا شده و به سراشیبی سقوط و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رسیده اید. بنابراین اکنون به تغییرات و وعده های جنگ علیه ایران دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا دل خوش نکنید و دم تکان ندهید زیرا از این آقای ترامپ رئیس جمهور آمریکا که هیچی از سیاست نمی داند آبی برای تان گرم نمی شود . پس بهتر است بجای این دم تکان دادن ها و خوشحالی های بی مورد به فکر نجات تشکیلات در حال فروپاشی کامل خود باشید و سعی کنید سرتان را که بدجوری در خمره کمپ آلبانی گیر کرده است در بیاورید .

منبع:  وبلاگ آیینه ـ علی جهانی

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی