دروغگویی یک مجاهدآلمانی دررابطه باکانون آوا

اخیرا ویدیوکلیپی از یک آلمانی سینه چاک رجوی که در اکثرجلسات و مراسم مجاهدین سخنرانی می کند و برای رضای خدا موش می گیرد در یوتیوب منتشرشده که درآن این فرد که همراه با جواد دبیران عضو برجسته مجاهدین در آلمان وب سایتی بنام "ایران آپدیت" را اداره میکند وعضو دفتری بنام "دفترحقوق بشردر برلین" نیزمی باشد، ازروی نوشته جات مجاهدین روخوانی کرده و بدون اینکه ذره ای فشار بخودش بیاورد به سبک رجوی دروغ های شاخداری گفته که واقعا مرغ پخته را بخنده می اندازد. البته از کسی که تنه اش به تنه رجوی خورده باشد، انتظارعجیبی نیست.

 

ایشان برای ردگم کردن این موضوع که چرا یکدفعه پاچه کانون اوا و مسئول آنرا گرفته، میگوید که" درخواستی از بعضی ازنمایندگان پارلمان آلمان دریافت کرده تا گزارشی در باره فعالیتهای سرویس اطلاعات ایران (واواک) در آلمان تهیه کند"  (تاکید از اینجانب می باشد)

نکته اینجاست که چرا باید بعضی ازنمایندگان پارلمان که علاقه به فعالیت سرویس اطلاعات ایران دارند از یکنفر خارج از پارلمان که عضو یک جریان حقوق بشریست بخواهند در این رابطه گزارش تهیه کند؟ مگر این نماینده ها نمی توانند این سئوال را از سرویس های خودشان بکنند؟ رجوی نه تنها خودش شعورندارد بلکه افراد وابسته بخودش را نیز بکودنی وامی دارد.

نکته دوم اینکه این فرد ادعا می کند:

" انجمن به اصطلاح فرهنگی آوا مستقر در کلن طبق گزارشات سالانه از 1999 تا 2006 اداره فدرال حفاظت از قانون اساسی (BFV) یک انجمن پوششی وابسته به واواک (سرویس امنیتی ایران) در آلمان می باشد"

آیا کسی که این ادعا را می کند نباید یک نیم نگاهی هم به متن گزارشات نامبرده بیاندازد و بعد درافشانی کند؟ در هیچکدام از این گزارشات حتی یکبار هم نه ذکری از کانون آوا و نه مسئول آن علی اکبرراستگو نیامده است. آیا میشود به آقای سیمرمن مدال دروغگویی اهداکرد؟

با این تفاصیل می شود حدس زد که بقیه کار تحقیقاتی ایشان بر چه پایه صداقت و وجدان بناشده است!!!

لینک به ویدیوکلیپ آقای سیمرمن در یوتیوب

http://www.youtube.com/watch?v=69VrycnI1ig

متن زیر از ویدیوکلیپ ایشان دریوتیوب خودگویاست:

("دفتر برای حقوق بشر" سال گذشته درخواستی از بعضی ازنمایندگان پارلمان آلمان دریافت کرده بود تا گزارشی در باره فعالیتهای سرویس اطلاعات ایران (واواک) در آلمان تهیه کند. ما دراین رابطه از گزارشات اداره امنیت داخلی آلمان و منبع انگلیسی و امریکایی استفاده کردیم تا نشان بدهیم که سرویس ایران بخصوص در آلمان چکار می کند.

.

وزارت اطلاعات از انجمنهای پوششی استفاده می کند. در حال حاضر معروفترین این انجمنها انجمن آوا در کلن با سخنگو و مدیرش علی راستگو می باشد. علی راستگو در این میان یک مامور شناخته شده هست که تلاش زیادی دارد از طریق وب سایت های مختلف افکارعمومی را در رابطه فعالیتهای اپوزیسیون ایرانی مغشوش کرده و از پخش اخبار دروغ هم ابایی ندارد. انسانها تحت فشار قرار گرفته، مصاحبه تحمیل شده و نمایندگانی از پارلمان آلمان را با اطلاعات دروغ به اشتباه می اندازد.

ما مدت زیادی این انجمن را زیر ذره بین قراردادیم که دفتر در برلین و کلن دارد. اینها تعداد 30 وب سایت را تحت کنترل خود دارند که همه شان یک هدف دارند: حقوق اولیه سازمان مجاهدین را خدشه دارمی کنند.

.

لازم است که اداره امنیت داخلی آلمان، وزارت کشور، نمایندگان پارلمان و بالخصوص قضات که بلحاظ شغلی با سیاست ایران در رابطه هستند، اطلاع رسانی شوند.

ما بسهم خود این جریان را دنبال کرده، وبسایت هارا کنترل نموده و نتیجه را افشاء خواهیم کرد.

ما به همه نمایندگان پارلمان آلمان در مورد فعالیتهای وزارت اطلاعات ایران نامه می نویسیم.

.

انجمن آوا (http://www.aawa-association.de/)در کلن خودش را یک انجمن فرهنگی معرفی می کند ولی در حقیقت یک انجمن مظنون وابسته به رژیم ایران می باشد.

سرویس اطلاعات رژیم ایران (وواک یا مویس) دارای شبکه گسترده ای از جاسوسان درآلمان است. این افراد معمولا در انجمنهای پوششی، شرکت های صوری مجلات آنلاین سازمان یافته اند. کشورآلمان به طور فزاینده ای در سال های اخیرمحل فعالیت های اطلاعات ایران شده است.

در چند وقت اخیر نمایندگان مجلس به طور فزاینده ای نامه ها ونشریات مشکوکی از به اصطلاح کانون "آوا"  و یا از مسئول آن دریافت می کنند. این واضح است که این تلاش فریب گونه فعلی رژیم حاکم بر ایران می باشد که از این طریق افکارعمومی و به خصوص نمایندگان مجلس به اشتباه بیافتند و فریب بخورند.

پس از تحقیقات گسترده مشخص شده که نامه ها از یک کانونی بنام "آوا" فرستاده شده که دارای یک وب سایت بنام  (http://www.aawa-association.de/ می باشد. مندرجات این وب سایت بطورواضح نشان میدهند که اپراتورهای آن حداقل در مورد نقض حقوق بشر در ایران نگران ندارند. سنگسار، اعدام های بی شمار، شکنجه و سرکوب وهمچنین دستگیری زنان و جوانان برای دست اندرکاران این "انجمن فرهنگی" موضوع نیستند. هدف تنها اهانت به اپوزیسیون ایران می باشد! این دوستان (احتمالا جاسوسان) تهران می خواهند نشان بدهند که پتانسیل خشونت و تهدید از طرف رژیم ایران نیست بلکه ازطرف اپوزیسیون می باشد.
انجمن به اصطلاح فرهنگی آوا مستقر در کلن طبق گزارشات سالانه از 1999 تا 2006  اداره فدرال حفاظت از قانون اساسی (BFV) یک انجمن پوششی وابسته به واواک (سرویس امنیتی ایران) در آلمان می باشد. در گزارشات آمده است: "واواک که اداره امنیت داخلی و خارجی می باشددر میان نیروهای امنیتی ایران نقش اصلی را بازی می کند، علاقه اولیه اش گروه مخالفان فعال " سازمان مجاهدین خلق ایران" و "شورای مقاومت ملی ایران"می باشد وبرای مبارزه با اپوزیسیون در تبعید ایرانی از انجمن های باصطلاح فرهنگی استفاده می کند. یک پای سرویس اطلاعاتی ایران در آلمان سفارت ایران در برلین است که در آن چند عضو سرویس با پوشش دیپلمات حضوردارند. این مامورین اشخاصی را جهت فعالیتهای جاسوسی جذب می کنند و به انجمن های صوری دستورالعمل ابلاغ می کنند.

هدف آنها نه تنها تهدید اعضای شورای ملی مقاومت و خانواده های آنهاست بلکه از طریق کمپین های گمراه کننده تلاش می کنند، سیاستمداران واعضای سازمانهایی را که نزدیک به شورای ملی مقاومت هستند را مغشوش کنند و انهارا از اعتراض علیه رژیم ایران و حمایت از اپوزیسیون این کشور برحذردارند. برخی از اعضای این انجمنهای صوری در فعالیتهای لابی گری سیاسی هم عمل می کند.

.

جالب اینجاست که نویسنده این نامه ها از"AAWA" فردی با نام "مهندس علی اکبر راستگو" با نام مستعار "بهمن" می باشد که  یک جاسوس شناخته شده است. بر اساس گزارش مجله خبری اشپیگل این مرد در بهار سال 2008، پنج هفته در عراق در زندان به اتهام جاسوسی نشست. (اشپیگل شماره 29/2008 - 14 ژوئیه 2008))

علی اکبرراستگو - کانون آوا - 14 ژوئیه 2014