چ02192020

Last updateچ, 19 فوریه 2020 10am

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا دکتر کاظم موسوی، دون کیشوت مجاهدین در آلمان

دکتر کاظم موسوی، دون کیشوت مجاهدین در آلمان

اخیرا انجمن یکنفره مجاهدین در آمریکا به سردمداری حسن داعی الاسلام مصاحبه ای با مسئول یکی دیگر از انجمنهای همپالگیش در آلمان بنام کاظم موسوی انجام داده که شنیدنش خالی ازمزاح نیست. بخصوص این روزها که حزب برادر مجاهدین درعراق خلافت اسلامی براه انداخته و هرروز گردن می زند و نقره داغ می کند وخلاصه حسابی حال و دماغی برای کسی باقی نگذاشته، ناگهان یک دون کیشوت از برلین امربهش مشتبه شده و در یک مصاحبه انقلابی ترهاتی درکرده که تمامی محافل سیاسی، هنری، ادبی و اقتصادی آلمان دست بدهان مانده اند.

ما تا حالا فکر میکردیم که در آلمان سیاستمداران این کشور مستقل فکروعمل می کنند. نمی دانستیم که وزیر خارجه آلمان با یک نامه مدیر " حزب سبزهای ایران" معاونش را به افغانستان تبعید می کند و وزیر اقتصاد آن با یک تشر آقای دکتر!!؟ کاظم موسوی مدیرکل " حزب سبزهای ایران "، تمامی برنامه ها و جلسات وزارت را با نمایندگان کشورهای دیگر بهم می زند. راستشوبگیم گوش شیطان کر ابتدا از قدرت مجاهدین جا خوردیم. از آنجا که خودمان آنموقع در سازمان انقلاب درست و حسابی نکرده بودیم این قدرت آقای دکتررا بحساب حل شدگی ایشان در انقلاب مریم گذاشتیم ولی وقتی در ادامه افاضات،  ایشان ناگهان به کانون آوا و مدیرمسول آن پرداختند دیگرکم کم نظرمان ازایشان برگشت. چرا که سازمانی که رهبرش به خدا جوابگوهست، رییس جمهورش قبله عالم هست، مجلس شورا دارد، هیات دولت دارد، ارتش دارد، هزاران عضو و میلیون ها مرید در سراسرجهان دارد و درسیاست خارجی و اقتصادی آلمان دخالت فعال دارد، ناگهان خودش را انقدر حقیرکرده که به یک انجمن  کوچک چندنفره بندکرده است. بدتر ازهمه اینکه این آقای دکتری که زمین و زمان کشورآلمان را بهم ریخته بعد از چهل سال اقامت در این کشور هنوز زبان آلمانی بلدنیست و در این مصاحبه کذایی بنقل از نشریه آلمانی آوا شماره 67 آپریل 2013 می گوید:

"آقای پوتسل ،معاون وقت وزارت خارجه آلمان، در سفرش به عراق مانع انتقال بیش از 100 نفر از افراد لیبرتی به آلمان شده است.  من این را از همین ایران آوا شماره 67 آپریل 2013 صفحه 7 افشاء کردم."

به سخنان گهربار آقای موسوی در ویدیوکلیپ زیر که از ویدیوی اصلی بریده شده توجه فرمایید:

https://www.youtube.com/watch?v=VJXOAktnPII

وحالا به متن اصلی در صفحه 7 نشریه فوق که ایشان به ان استناد کرده اند، توجه فرمایید:

Aawa-Aktuell Nr. 67 April 2013 Page 7

"Außerdem fragten wir nach dem Stand der Überprüfung einer vom UNHCR 2012 an das Innenministerium übermittelten Liste von Campbewohnern mit Asyl- oder Flüchtlingsstatus in Deutschland, die möglicherweise in Deutschland aufgenommen werden können.

Herr Potzel teilte uns mit, dass bereits eine Delegation des Innenministeriums im Irak war, um die Identitäten der in Frage kommenden Personen zu überprüfen und dass in Kürze die Überprüfung abgeschlossen sein wird, wie vielen Personen die Aufnahme in Deutschland angeboten wird."

ترجمه:

" ما (کانون آوا) همچنین در مورد وضعیت بررسی های کمیساریای سازمان ملل UNHCRدر سال 2012 در مورد ارائه لیستی از افراد واجد شرایط افراد کمپ لیبرتی به وزارت کشور آلمان که ممکن است شرایط پناهندگی آلمان شامل حال آنان گردد، پرسش کردیم.

آقای Potzelبه ما گفت که یک هیئت نمایندگی از وزارت کشور به عراق رفته بود تا به بررسی هویت افراد واجد شریط به پردازد. بزودی کار این بررسی تمام شده و اعلام خواهد شد که جند نفر پذیرفته می شوند."

لینک به نشریه Aawa-Aktuell Nr. 67 April 2013

http://achtung-mojahedin.de/images/stories/Publikationen/AAWA-Aktuell/aawa-akt-67-april13.pdf

آخر آدم دردش رابکی بگوید؟ دریک جمله دوسطری سه اشتباه لپی از آقای دکتر بعیداست:

1-      آقای دکترمی گویدکه آقای پوتسل درعراق بوده در حالیکه آقای پوتسل می گوید که یک هیات از وزارت کشور به عراق رفته بوده ( ضمنا قابل توجه آقای دکتر موسوی، آقای پوتسل از وزارت امورخارجه هستند و آن هیات از وزارت کشور و این دووزارتخانه باهم فرق دارند.)

2-      آقای دکتر می گویدکه آقای پوتسل مانع ورود بیش از 100 نفر به آلمان شده است. جل الخالق! شما خواننده گرامی در متن ترجمه بالا همچین درکی را دارید؟ یا اینکه مجاهدین ازداخل دل آقای پوتسل خبردارند؟

3-      مردحسابی توکه حتی اسم نشریه ای را که از آن نقل می کنی نمیتوانی بخوانی دیگر چرا باعث دردسرما میشوی؟ محض اطلاع اسم نشریه فوق "aawa-aktuell" می باشد ونه ایران آوا. ترجمه آکتویل بزبان فارسی »بروز« می باشد.

همینجا بررسی بقیه سخنان گهربار اقای دکتر را به خوانندگان عزیز واگذارمی کنم. تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

توجه شمارا به شنیدن کل این مصاحبه در یوتیوب جلب می کنیم.

https://www.youtube.com/watch?v=nt26M-wMsS4#t=469

تبصره:

مدت 15 سال است که انجمن پوششی حزب سبزهای ایران از مجاهدین با هدف رخنه به حزب سبزهای آلمان در برلین تاسیس شده ولی تا این زمان نتوانسته ماموریت خودش را انجام بدهد. این حزب یکنفره هرچند که کارایی برای مجاهدین نداشته ولی برای مسول ان حسابی نان آور بوده است.

به یک نظر کاربری در ذیل ویدیوی ایشان در یوتیوب توجه بفرمایید:

این بابا در اصل عضو فرقه رجوی است، ولی‌ به کمک ۲نفر از مریدان او یک محفلی ساخته و اسم آن را هم "حزب سبز ایران !!" گذاشته که موجب خنده و تمسخر ایرانیها و المانیها شد. عجیب اینکه "کاظم سوسیایلی" از حزب سبز آلمان انتظار داشت که این گروه چند نفره ایشان را به عنوان "حزب سبز ایران" و خودِ او را هم به عنوان رییس این حزب برسمیت بشناسد!!! وقتی‌ فهمید که نه‌ حزب سبز‌های آلمان و نه‌ هیچ یک از مؤسسات رسمی‌ و غیر رسمی‌ آلمان ایشان را جدی نگرفتند، از آن روز تا کنون به حالت دیوانه واری به مبارزه با این حزب، بلاخص به دشمنی با آقای علی‌ محجوبی رییس دفتر خانم کلادیا رووت ( رییس حزب سبز آلمان) که یکی‌ از خوشنام‌ترین ایرانی‌‌های ساکن آلمان میباشد، برخاسته است.

دکترکاظم موسوی در حال سخنرانی در جشن نوروزی مجاهدین (سمت چپ) و در حال سخنرانی در تظاهرات اسراییلی ها در برلین (عکس سمت راست)

پیداکنیدپرتقال فروش را!


کانون آوا - سه شنبه ۲۳ سپتامبر 2014