پ04022020

Last updateچ, 01 آوریل 2020 12pm

Back شما اینجا هستید: Home کانون آوا اخبارکانون آوا مقالات واطلاعیه های کانون آوا نثارتاج گل مجاهدین برروی قبرقربانیان سیدنی طنزتاریخ؟

نثارتاج گل مجاهدین برروی قبرقربانیان سیدنی طنزتاریخ؟

بقرار اطلاع رسیده ازدوستان جداشده در استرالیا، سازمان مجاهدین درنظردارد در مراسم تشییع جنازه قربانیان گروگانگیری اخیر در سیدنی، شرکت کرده و تاج گل یزرگی برروی قبر آنها بگذارد. ت محکوم می باشد، تردیدی نیست ولی تثار تاج گل برروی قبر قربانیان از جانب تشکیلاتی که نه تنها در این کشورمظنون به عملیات خشونت باربلکه صریحا طبق بیانیه وزارت امورخارجه استرالیا در لیست "Consolidated List" قراردارد، مضحکه ای بیش نیست.  هنوزمدت زمانی از پیام رهبر این سازمان تروریستی  که در ان جداشدگان و منتقدین با نشان دادن عکس آنان مورد تهدید بمرگ قرارگرفتند، نمی گذرد و افراد این سازمان با قیافه های احمقانه مثلا متاثر برسر گور قربانیان تروریسم کور حاضر می شوند.  

لازم به ذکر است که لیست "Consolidated List" نام افراد و گروه هایی که مورد تحریم مالی ویا ممنوعیت سفر به استرالیا قرارگرفته اند، را دربر می گیرد. نام سازمان مجاهدین و موسسات جانبی آن نظیر شورای ملی و ارتش آزادیبخش در ردیف 282 و 283 این لیست بچشم می خورد. در نوامبر 2014 بازبینی هرساله این لیست توسط دولت استرالیا پایان پذیرفت و نام سازمان مجاهدین در آن تا دسامبر 2015 مجددا ابقاء گشت.

کانون آوا - جمعه 19 دسامبر 2014