ش07112020

Last updateش, 11 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home تروریسم وفرقه گرایی اخبارتروریسم وفرقه گرایی نقض حقوق بشردرتشکیلات مجاهدین

وضعیت حقوق بشر درون سازمان مجاهدین بخش هشتم : محمد علی ملک اندی ( رسول )

 

…..رسول هر دو چشم خود را از دست داد . پس آن جریان وی را به اسپانیا برای مداوا بردند….، می گفت می خواهم برگردم اسپانیا اما نمی گذارند معلوم نیست چی از من می خواهند. شرایط هرچه می گذشت بر وی سخت تر و بدتر می شد در سال 1372 تشکیلات دیگر برای وی به جهنمی تبدیل شده بود . چندین بار درگیری شدید با فرماندهان خود داشت وی می گفت که دارند برایم پاپیچ درست می کنند ، تهمت اخلاقی می زنند ، موضوعاتی مطرح می کنند وانمود می کنند که تو قاطی کرده ای ،دیوانه شده ای ...


وضعیت حقوق بشر درون سازمان مجاهدین

وضعیت حقوق بشر درون سازمان مجاهدین

مجموعه مقالات از محمد کرمی


آلان محمدی قربانی دیگری در مجاهدین خلق، فرقه رجوی

 آلان و تعدادی دیگر از همین بچه ها از سازمان می خواستند که به قول خودش وفا کند و حالا که خانواده هایشان را دیدند از اشرف بروند ولی رجوی می گفت که اشرف دربهای ورودش باز است ولی خروجی در کار نیست 

مرگ مشکوک ساكنان اشرف

در فرهنگ رجوي صداي مخالف نبايستي شنيده شود. چگونه مي توان تصور كرد سازماني مثل مجاهدين پس از چهل سال سابقه وجود، هرگز دچار انشعاب نشده است. آيا اين قابل تصور است؟ آيا در دنياي واقعي چنين چيزي وجود دارد؟ دليل آن هم كاملا روشن است آدمهاي مختلف نسبت به شرايط و عوامل مختلف، نظرات مختلفي دارند. در فرهنگ رجوي بايستي كساني كه نظر مخالف با او دارند بخصوص نفرات مسئول بايستي سربه نيست شوند چنانچه علي زركش و مهدي افتخاري به چنين روزي دچار شدند. تنها كساني كه چاپلوسي او را مي كنند و از هر دو كلمه حرفشان يكي از آنها تمجيد از اوست بايستي بمانند و بالا بروند كساني مثل ابريشم چي و داوري و مهدي برائي و غيره.


سوء استفاده از کودکان و دستاورهای حداقلی مجاهدین

در تاریخچه سازمان مجاهدین بعضا شاهد طلاق های و ازدواج های تشکیلاتی متعددی بوده ایم. دلبستگی های عاطفی میان زوج ها بعضا با صحنه سازی هایی که توسط تشکیلات طراحی شده باعث ایجاد کینه در یکی از زوج ها و در نهایت جدایی شده است.

سئوال از آقای رجوی!

سئوال 3:

آیا مسعود رجوی در »جمعبندی یکساله مقاومت« در سال ۶۳، سرنگونی کوتاه مدت رژیم را یک تا سه ساله، میان مدت را سه تا پنج ساله و طولانی مدت را بیش از ۵ سال تحلیل نکرد؟ چند سال دیگر باید صبر کرد؟

سئوال 2:

مریم رجوی در مراسمبه مناسبت روز جهانی لغو اعدام درتاریخ 10 اکتبر 2015 گفته است: "ما در پی نظم تازه‌يی هستيم بر اساس آزادی، دموكراسی و برابری" او همچنین ادعا کرد: "طرح ما برای آينده ايران، پی‌‌ريزی يك قضايية مستقل و  پويا و آزاد است. طرح ما دفاع از ارزشهای دموكراتيك و آزادی، برابری و حريم زندگی خصوصی آحاد مردم است. طرحی كه در آن هيچ كس خودسرانه دستگير نمی شود، شكنجه ممنوع است. از هيچ متهمی حق دفاع و داشتن وكيل سلب نمی شود، اصل برائت محترم شمرده می‌شود و هيچ كس و به خصوص هيچ زنی، در برابر خشونت و تعدی و نقض آزادی از دسترسی به عدالت محروم نيست."

آقای رجوی! همسر شما این سخنان را درغرب و در یک محیط دموکراتیک اظهارنموده است. شما که خودتان در صد تا سوراخ پنهان شده اید و  حالاحالا هم خیال بیرون آمدن و پاسخگویی هم ندارید، از همسرتان بخواهیدکه در یک برنامه تلویزیونی در یک کانال غربی شرکت کرده و از اطهارات خودش دفاع کند. کاری که در غرب عادی بشمارمی رود ولی انهایی که ریگی به کفششان هست از آن بشدت وحشت دارند.

بیایید برای یکبار هم که به افکار عمومی بهاء بدهید!

سئوال ۱:

آیا مسعود رجوی وعده ی سرنگونی 6 ماهه درسال 60 داده بود ؟ آیا وی درسه دهه ی گذشته در مقاطع دیگر وعده ی سرنگونی داده است ؟ مجاهدین در دو دهه ی گذشته چند بار " فاز "  و " مرحله " و " دوران " و " فصل " سرنگونی و " ساعت سین " و " تعیین تکلیف نهایی " و... اعلام کرده اند ؟ فرماندهان ارتش آزادیبخش چند بار آمادگی خود را  برای حمله نهایی و سرنگونی رژیم اعلام کرده اند ؟ در حال حاضر مجاهدین مدعی " مرحله پایانی رژیم " هستند ، این مرحله چقدر طول می کشد ؟ ایا زمان بندی برای آن قائل شده اند ؟