ش07112020

Last updateش, 11 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home تروریسم وفرقه گرایی اخبارتروریسم وفرقه گرایی مبارزه مسلحانه یاترورکور؟

مجموعه مقالات در رابطه با کردکشی مجاهدین درعراق - بهار1370

سال 1991 میلادی، 1370 شمسی بزرگترین اتحاد عمل سازمان مجاهدین خلق و حزب بعث صدام شکل گرفت. عملیات کردکشی که سازمان مجاهدین آنرا "مروارید" نامید. عملیاتی که حتی گرامیداشت سالگرد آن نیز برای سازمان مجاهدین خلق شرم آور است. در آن سالها که صدام سرمست از سرکوب مخالفین داخلی و ملیتها به کویت حمله کرده بود، با مقابله ارتش آمریکا مواجه شد. بطوری که مجبورشد اکثر نیروهای خودرا به جنوب و منطقه جنگ با کویت بکشاند. این امرباعث شد که در شمال، کردایی که سالیان سال برای آزادی ودموکراسی جنگیده بودند فرصت را مغتنم شمرده وبرای تسخیر شهرهای کردی اقدام کنند. بنظر می رسید که این پایان دیکتاتوری صدام باشد.


لیست اسامی 17000 تن ازقربانیان ترور مجاهدین

 سازمانمجاهدین خلق با ترور شخصیتها، بمبگذاری، عملیات انتحاری، مزدوری برای صدام در طول دفاع مقدس، خمپارهاندازی به شهرها و دیگر اقدامات فراوان تروریستی عامل شهادت بیش از 12000 تن از عزیزان این مرز و بوم است. در طول سی و پنج سال پس از پیروزی انقلاب، بیش از 17000 تن از هموطنانمان به واسطه اعمال تروریستی گروههای معاند با نظام اسلامی به شهادت رسیدند. اکنون برماست که با بازخوانی این تاریخ خونین در راه مبارزه با تروریسم گام برداشته و عمق این جنایات را برای جهانیان بشناسانیم، تا معلوم گردد که همین سازمانهای تروریستی در پناه کشورهای غربی آزادانه اقدامات خود را پیش می‌برند و علی‌رغم سخنان ظاهرفریب جوامع حقوق بشری در مواجهه با تروریسم، متاسفانه از این مقوله نیز استفاده ابزاری به نفع حاکمان سلطه و استعمار می‌شود.

مجاهدین خلق دو مستشار آمریکایی را ترور کردند

 سازمان مجاهدین خلق در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همزمان با بازگشت شاه جنایتکار از مسافرت توطئه‌آمیزش به امریکا، حکم اعدام انقلابی دو تن از مستشاران تجاوزکار امریکایی در ایران، «سرهنگ شفر» و «سرهنگ ترنر»، توسط یک واحد از رزمندگان سازمان اجرا گردید...