ج07102020

Last updateپ, 09 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home تروریسم وفرقه گرایی اخبارتروریسم وفرقه گرایی مبارزه مسلحانه یاترورکور؟ لیست اسامی 17000 تن ازقربانیان ترور مجاهدین

لیست اسامی 17000 تن ازقربانیان ترور مجاهدین

 سازمانمجاهدین خلق با ترور شخصیتها، بمبگذاری، عملیات انتحاری، مزدوری برای صدام در طول دفاع مقدس، خمپارهاندازی به شهرها و دیگر اقدامات فراوان تروریستی عامل شهادت بیش از 12000 تن از عزیزان این مرز و بوم است. در طول سی و پنج سال پس از پیروزی انقلاب، بیش از 17000 تن از هموطنانمان به واسطه اعمال تروریستی گروههای معاند با نظام اسلامی به شهادت رسیدند. اکنون برماست که با بازخوانی این تاریخ خونین در راه مبارزه با تروریسم گام برداشته و عمق این جنایات را برای جهانیان بشناسانیم، تا معلوم گردد که همین سازمانهای تروریستی در پناه کشورهای غربی آزادانه اقدامات خود را پیش می‌برند و علی‌رغم سخنان ظاهرفریب جوامع حقوق بشری در مواجهه با تروریسم، متاسفانه از این مقوله نیز استفاده ابزاری به نفع حاکمان سلطه و استعمار می‌شود.

جهت ملاحظه لیست کامل قربانیان ترور برروی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.17000.ir/.html

نها مردم کوچه و بازار نبودند که قربانی فرقه تروریستی منافقین شدند. سوای مردم عادی و شهروندان بی گناه از جمله زنان و کودکانی که در ترور های کور فرقه جان باختند، اعضاء فرقه نیز از قربانبان اقدامات تروریستی این گروه بودند.

 به گزارش مجاهدین، به نقل از قربانیان فرقه تروریستی منافقین را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد. دسته اول عموما مردم عادی بودند که در انفجارهای کور سازمان باختند مثل آنچه در انفجار 9 مهرماه بازار ناصرخسرو تهران روی داد و طی آن 70 نفر زخمی و شهید شدند.

بر اساس و شواهد و مدارک موجود تعداد این دسته از قربانیان فرقه، که عموما مردم کوچه و بازار را دربر می گیرد 12 هزار نفر است.این، بیشترین آمار مربوط به ترورهای یک گروه تروریستی در ایران است. حتی در منطقه و در سطح جهانی نیز این آمار رقم بسیار بالایی است.

در مقایسه با بسیاری از گروههای تروریستی اروپایی مثل جدایی طلبان باسک که در طول 50 سال فعالیت شان تنها 800 قربانی داشته اند رقم 17 هزار نفری قربانیان مجاهدین خلق هولناک و نشان دهنده ماهیت شدیدا تروریستی و خوی آدم کشی این گروهک است.

فرقه منافقین برای دست یابی به اهداف تروریستی اش از قربانی کردن هیچ کسی دریغ نورزید. فرقی نمی کند که باشد مردم عادی باشند یا اعضائیی که فریب وعده های فرقه خورده و تحت تاثیر شستشوهای مغزی فرقه جانشان را فدا کردند.