د05252020

Last updateی, 24 می 2020 10am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار اخبار خانواده ها ملاقات فیس بوکی خانواده ها با ساکنان لیبرتی؟!

ملاقات فیس بوکی خانواده ها با ساکنان لیبرتی؟!

از قدیم گفته اند: سینی نقد، به از حلوای نسیه، بی زحمت به خانواده ها اجازه یک دقیقه ملاقات حضوری را با فرزندشان بدهید، فضای مجازی با فیس بوکش کلاً پیشکش خودتان باد.شیادی، رمالی، عوامفریبی، دروغ، مکر و ریا حد و مرزی دارد. وقتی سران فرقه از رجوی تا سرسپردگان خیالبافی و دروغپردازی پیشه کرده اند، لازم است اعضای لایه های ستمدیده پایین به فکر راه و چاره ای برای نجات خود و دیگران باشد

وبلاگ نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی ـ شنبه 28 شهریور 1394 

کا ربر جاسوس تروریست ـ ملاقات فیس بوکی خانواده ها با ساکنان لیبرتی!

مقامات سازمان ملل متحد در بغداد، از قول فرقه تروریستی و عوامفریب مجاهدین (منافقین ضدخلق) مدعی شده اند که اعضای فرقه رجوی در اردوگاه ترانزیت موقت لیبرتی همگی با نام و عکس و مشخصات اصلی دارای پروفایل شخصی در فیس بوک بوده و خانواده ها می توانند به راحتی از این طریق با آنها در ارتباط باشند.
عجب! پس رجوی و رجوی ها، تغییر و ترقی کرده اند و ما نمی دانستیم، همین چند ماه پیش بود که اعضای فراری و جداشده اعتراف و افشاءِ کردند که ساکنان اشرف و لیبرتی با موبایل (تلفن همراه) بیگانه و ناآشنایند، از دیدن کانالهای ماهواره ای محروم و به تماشای تلویزیون تک کانالی سیما محکومند، حق ارتباط تلفنی- ارسال و دریافت نامه به خانواده حتی روابط دوستانه با اقوام و آشنایان داخل اشرف و لیبرتی را ندارند. داشتن پروفایل شخصی در فیس بوک و فعالیت در شبکه های اجتماعی که از محالات و ناممکنات فرقه است.
حالا چه شده که رجوی رنگ و پوست عوض کرده؟ یک شبه ره صد ساله را طی کرده به صف سوپر کامیپوتریست های بین المللی پیوسته! رفتار واقعی و ضد بشری رجوی را قبول کنیم یا دم خروس، ادعای واهی، دروغ شاخدارش برای مسئولین سازمان ملل را باور کنیم؟ فرقه ای که حق یک ملاقات ساده و کوتاه مدت چند دقیقه ای را از خانواده ها و اعضای گرفتار سلب کرده، چطور به خود اجازه می دهد اینگونه دروغ بگوید و عوامفریبی کند، انگار در پشت حصارها و دیوارهای لیبرتی کسی نیست تا اباطیل و اراجیف رجوی و گماشتگانش را تجزیه و تحلیل کند با سند و مدرک بر ادعاهایش خط بطلان کشد.
پس رجوی در اوج ساده لوحی و حماقت محض با زبان بی زبانی، تبدیل و تغییر فرقه سکت و مدار بسته خود را به یک فرقه مجازی با مشخصات و کاربری ویژه تروریستی و اهداف ضد بشری به جهانیان اعلام کرده است.
شیاد مردم فریب به اعضای عضو شبکه اجتماعی فیس بوک و خانواده هایی که در حال ارتباط و گفتگوی صوتی، تصویری با فرزندانشان هستند، اشاره ای نکرده و توضیحی نداده است.(منظورش خانواده تروریست های مزدور و مقیم خارج از ایران است)
در شرایطی که خانواده های ایرانی از داشتن هرگونه ارتباطی با اسرای در بند رجوی محروم هستند، حتی امکان استفاده از کبوتر نامه رسان برای تبادل نامه را هم ندارند، اجازه هیچ پیام و پیامکی که ساده ترین نوع ارتباط الکترونیکی با مخاطب است از آنها سلب شده، پس این ادعای سراسر دروغ رجوی را می توان آخرین شگرد فریب، آنهم سازمان ملل فریبی نامید که نهایتاً به آبروریزی و رسوایی او خواهد انجامید. البته سرسپردگان در بند رجوی، ساکنان اروپا و فرنگ بر حسب امکانات اجتماعی و نیاز به ارتباط سریع با فرماندهان فرقه تروریستی رجوی، احتمالاً از طریق شبکه های اجتماعی اینترنتی (فیس بوک) تبادل اطلاعات و اخبار می نمایند، که آنهم در سطح محدود و تعریف شده ای است.
پس خانواده های فریب خورده با این خانواده هایی که با هزار رنج و بدبختی به جلوی دروازه لیبرتی رسانده اند، زمین تا آسمان فرق و فاصله دارند، حساب ظالم و مظلوم، حق و باطل، تروریست و قربانی، خانواده و خائن، ایرانی و بیگانه، وطن پرست و وطن فروش است.
پروفایلی که رجوی گرداننده آن باشد، فقط به درد خودش می خورد و باید عطایش را به لقایش بخشید و به آن نزدیک نشد. عجب فایل جاسوسی و تخلیه اطلاعات باز کرده و ما خبر نداشته ایم!
از قدیم گفته اند: سینی نقد، به از حلوای نسیه، بی زحمت به خانواده ها اجازه یک دقیقه ملاقات حضوری را با فرزندشان بدهید، فضای مجازی با فیس بوکش کلاً پیشکش خودتان باد.
شیادی، رمالی، عوامفریبی، دروغ، مکر و ریا حد و مرزی دارد. وقتی سران فرقه از رجوی تا سرسپردگان خیالبافی و دروغپردازی پیشه کرده اند، لازم است اعضای لایه های ستمدیده پایین به فکر راه و چاره ای برای نجات خود و دیگران باشد.
26 شهریور 94

منبع : وبلاگ نوید رهایی