چ06192019

Last updateس, 18 جون 2019 9pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار اخبار خانواده ها نامه جمعی از خانواده‌های استان قزوین

نامه جمعی از خانواده‌های استان قزوین

عالیجناب اکنون که کشور شما حاضر به پذیرش این فرقه‌ی تروریست و خائن به کشور و مردم خود شده‌است به شما اطمینان می‌دهیم که روزی نیز به کشور و مردم عزیز شما خیانت خواهد کرد چون خیانت‌پیشگی چنان با سابقه و رفتارهای این فرقه عجین گشته که گویی جزیی از ذات او می‌باشد. سران این فرقه بعد از حدود چهل سال حضور در کشور عراق به مردم عراق خیانت کردند و در جریان کردکشی هزاران نفر را قتل عام کردند

 

خانواده های قزوینی ـ نیم نگاه ـ دوشنبه 13 شهریور 1396

نامه جمعی از خانواده‌های استان قزوین به آقای ایلیر متا ـ رئیس جمهور آلبانی

رئیس جمهور محترم کشور آلبانی آقای ایلیر متا

سلام و درود بر شما

عالیجناب همانطور که مطلع هستید اکنون قریب به یک سال است که حدود ۲۰۰۰ نفر اعضای یک فرقه‌ی تروریستی موسوم به “مجاهدین خلق ایران” در کشور شما تحت پناهندگی کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد ساکنند. این افراد سال‌ها در کشور عراق تحت شدیدترین فشارهای روحی و روانی بودند و به‌طور شبانه‌روزی به‌وسیله رهبران فرقه مغزشویی شده‌اند و در طی سال‌های متمادی حضورشان در زندان‌های فرقه‌ی رجوی اجازه هیچ نوع ملاقات، تماس و حتی یک نامه‌نگاری ساده با خانواده خود را در عصر ارتباطات پیشرفته نداشتند. خانواده‌ها پس از سقوط صدام حسین در عراق، با هزاران مشکل و خطر به مقر مجاهدین موسوم به اشرف مراجعه کردند و متاسفانه با برخورد‌های بسیار بد و خشن فرماندهان این فرقه مواجه شدند در صورتی‌که تنها خواسته‌ی آنها ملاقات با فرزندانشان بود. در برخی از موارد فرقه افراد گرفتار را با تهدید و فشارهای مختلف روانی مجبور به برخوردهای خشن با خانواده‌ی خود می‌کرد که نمونه‌های بارزی از همان نفرات  پس از مدتی تفکر به‌خود آمده و در سال‌های اخیر در کشور عراق از فرقه جداشدند که شما شاهد سیل جداشدگان از این فرقه پس از انتقال به کشور شما هستید و روز به روز بر تعداد جداشدگان در آلبانی افزوده می‌شود.

ایلیر متا

عالیجناب اکنون که کشور شما حاضر به پذیرش این فرقه‌ی تروریست و خائن به کشور و مردم خود شده‌است به شما اطمینان می‌دهیم که روزی نیز به کشور و مردم عزیز شما خیانت خواهد کرد چون خیانت‌پیشگی چنان با سابقه و رفتارهای این فرقه عجین گشته که گویی جزیی از ذات او می‌باشد. سران این فرقه بعد از حدود چهل سال حضور در کشور عراق به مردم عراق خیانت کردند و در جریان کردکشی هزاران نفر را قتل عام کردند. این فرقه سابقه‌ی ترور ۱۷۰۰۰ نفر از مردم کاملا عادی و غالباً زن و بچه‌ها را در کارنامه‌ی سیاه خود دارد و اکنون در آرامش و امنیتی که شما درکشورتان برای این گروه تروریستی فراهم نموده‌اید؛ شاهد آن هستیم که خانواده‌های افراد گرفتار در فرقه و همچنین جداشدگان را رسما و علنا تهدید به مرگ کرده است، تنها به این دلیل که خانواده‌ها خواسنار ملاقات آزاد با فرزندانشان هستند و نیز افرادی که هر کدام حدود دو تا چهار دهه عمر گران‌بهای خود را درون تشکیلات این فرقه گذرانده‌اند و اکنون که قصد جدایی دارند و می‌خواهند یک زندگی عادی و بی دغدغه داشته باشند را هم به مرگ تهدید کرده است. البته باید به عرض برسانیم که ما خانواده‌ها از تهدیدات این گروه تروریستی هیچ واهمه‌ای نداریم و ما خانواده‌ها برای نجات عزیزانمان چند سال پشت درب‌های بسته‌ی اشرف و لیبرتی در عراق تحصن داشتیم و سران این فرقه هرچه در توان داشتند کردند ولی خانواده ها تسلیم نشدند. ما اکنون بیشتر نگران فرزندان اسیرانمان در چنگال این گروه دژخیم و بدسابقه هستیم و اعلام می‌کنیم هر اتفاق ناگواری برای فرزندانمان رخ دهد مسئولیت مستقیم آن اولا به عهده‌ی سران تروریست این فرقه است و ثانیا چون در خاک شما و تحت حکومت شما هستند بر عهده‌ی دولت مطبوع شما است.

مجاهدین خلق

جناب رئیس جمهوردر پایان خیلی دوستانه به شما و کشور عزیز آلبانی توصیه می‌کنیم مراقب این گروهک تروریست که دست‌کمی از داعش ندارد، باشید؛ چراکه این فرقه بسیار خطرناک‌تر، بی‌رحم‌تر و بی‌منطق‌تر از داعش می‌باشد. ما خانواده‌های چشم‌انتظار از شما به‌عنوان عالیترین مقام اجرایی در آلبانی و نیز از تمام مجامع بین‌المللی درخواست کمک و یاری داریم.

جمعی از خانواده‌های افراد گرفتار در فرقه‌ی تروریست مجاهدین

استان قزوین، ایران

دوم سپتامبر ۲۰۱۷

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی