ش07112020

Last updateش, 11 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار اخبار خانواده ها نامه مادران استان مرکزی به رئیس جمهورآلبانی

نامه مادران استان مرکزی به رئیس جمهورآلبانی

سازمان تروریستی مجاهدین فعلا در کشور شما آلبانی بسر می برد به آنها محل استقرار داده اید . به فرزندان ما اجازه نمی دهد یک تماس تلفنی با ما داشته باشند و از اوضاع و احوال فرزندانمان با خبر شویم . در سازمان تروریستی مجاهدین از حقوق بشر و آزادی خبری نیست این را ما نمی گوئیم کسانی که به تازگی از سازمان تروریستی جدا شده اند حرفهای آنها بسیار گویاست . جدیدا با خبر شدیم مریم رجوی از فرانسه به کشور آلبانی سفر می کند . در جلساتی که برگزار می کند فرزندان ما را تهدید می کند به آنها می گوید اگر کسی از ما جدا شود سزای آن مرگ است پس سازمانهای حقوق بشری کجایند ببینند مریم رجوی با فرزندان ما چکار می کند آیا کسی هست صدای ما مادران به گوش آن برسد

 

انجمن نجات مرکز اراک ـ یکشنبه 16 مهرماه 1396

نامه مادران استان مرکزی به رئیس جمهور آلبانی

رئیس جمهور کشور آلبانی آقای ایلیرمتا
با سلام و احترام خدمت شما !
این چندمین نامه ایست که برای مقامات بلند پایه آلبانی مکتوب و ارسال می کنیم شاید صدای ما به گوش دولت آلبانی برسد .
چندین سال است فرزندان ما بدست فرقه ای بنام سازمان تروریستی مجاهدین در اسارت هستند .
نزدیک به یک سال است فرزندان ما از عراق به کشور شما آلبانی منتقل شده اند زمانی که فرزندان ما در عراق اسیر سازمان تروریستی مجاهدین بودند ما مادران به عراق سفر می کردیم و خیلی تلاش می کردیم با فرزندانمان بعد ازچندین سال دیداری داشته باشیم ولی متاسفانه سازمان تروریستی اجازه دیدار با فرزندانمان را نمی داد فرقه رجوی یا همان سازمان تروریستی مجاهدبن چندین سال است فرزندان ما را شستشوی مغزی داده و عواطف خانوادگی را از آنها سلب کرده است هیچ اراده ای از خود ندارند و نمی توانند برای آینده خود تصمیم بگیرند .
عالی جناب !
سازمان تروریستی مجاهدین فعلا در کشور شما آلبانی بسر می برد به آنها محل استقرار داده اید . به فرزندان ما اجازه نمی دهد یک تماس تلفنی با ما داشته باشند و از اوضاع و احوال فرزندانمان با خبر شویم . در سازمان تروریستی مجاهدین از حقوق بشر و آزادی خبری نیست این را ما نمی گوئیم کسانی که به تازگی از سازمان تروریستی جدا شده اند حرفهای آنها بسیار گویاست . جدیدا با خبر شدیم مریم رجوی از فرانسه به کشور آلبانی سفر می کند . در جلساتی که برگزار می کند فرزندان ما را تهدید می کند به آنها می گوید اگر کسی از ما جدا شود سزای آن مرگ است پس سازمانهای حقوق بشری کجایند ببینند مریم رجوی با فرزندان ما چکار می کند آیا کسی هست صدای ما مادران به گوش آن برسد مادرانی که چندین سال از فرزندانشان بدور بودند و حالا بایستی شاهد مرگ آنها باشند ما مادران رنج کشیده هیچ وقت سازمان تروریستی مجاهدین را نمی بخشیم و تا در قید حیات هستیم آزادی فرزندانمان را دنبال می کنیم .
عالی جناب آقای ایلیرمتا . رئیس جمهور محترم کشور آلبانی
از شما تقاضا داریم راهی برای ما میسر کنید که بتوانیم بعد از چندین سال با فرزندانمان در کشور شما آلبانی دیداری داشته باشیم فرزندان ما آگاهانه اسیر سازمان تروریستی مجاهدین نشدند آنها را به اسارت گرفتند مطمئن هستیم اگر سازمان تروریستی مجاهدین به فرزندان ما اجازه دهد آزاد فکر کنند فرزندان ما از فرقه تروریستی جدا می شوند و به دنبال زندگی آزاد خود می روند .
با تشکر از شما .
مادران درد کشیده و رنج کشیده استان مرکزی ( اراک )
1- خانم مهین حبیبی
2- خانم منتهی زهرایی
3- خانم عذرا کریمی سنجانی
4- خانم فاطمه باقرزاده
5- خانم فرخنده ابراهیمی
6- خانم نجفی
7- خانم اقدس بندی