س05262020

Last updateد, 25 می 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار نامه های منتقدین نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش(رشید تقی نژاد تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی،عراق)

نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش(رشید تقی نژاد تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی،عراق)

یک بار هم که آمدم به اشرف ۱۵ روز در آنجا ماندم خیلی با دوستانت سفارش فرستادم که بیایی تا ببینمت ولی نیامدی که چندین بار شما ، بنده را دیدید ولی از ترس دیگران نتوانستید با من صحبت کنید ولی این بار که آمدم به لیبرتی حتما بیا تا ببینم شاید آخرین دیدار ما باشد فقط خواهش می کنم که در آنجا نمان چون آنجا خیلی ناامن است هر لحظه ممکن است عراقی ها حمله کنند این را بفهم اگر آنجا امن بود تمام فرماندهان و رجوی و مریم در پاریس به عیش و نوش نمی پرداختند

رسول تقی پور ـ نیم نگاه ـ سه شنبه 3 شهریور 1394

نامه آقای رسول تقی نژاد به برادرش(رشید تقی نژاد تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی،عراق)

ارومیه

ارسال به سایت نیم نگاه

سلام به برادرم رشید تقی نژاد

حالت چطور است برادرجان. این هشتمین نامه است که برایت می نویسم شاید عمر باقی نماند که نهمین نامه را برایت بنویسم از شما خواهش می کنم که اگر رجوی اجازه داد با من تماس بگیر تا بعد از ۳۵ سال صدایت را بشنوم.

یک بار هم که آمدم به اشرف ۱۵ روز در آنجا ماندم خیلی با دوستانت سفارش فرستادم که بیایی تا ببینمت ولی نیامدی که چندین بار شما ، بنده را دیدید ولی از ترس دیگران نتوانستید با من صحبت کنید ولی این بار که آمدم به لیبرتی حتما بیا تا ببینم شاید آخرین دیدار ما باشد فقط خواهش می کنم که در آنجا نمان چون آنجا خیلی ناامن است هر لحظه ممکن است عراقی ها حمله کنند این را بفهم اگر آنجا امن بود تمام فرماندهان و رجوی و مریم در پاریس به عیش و نوش نمی پرداختند. هیچ موقع به یاد شماها نیستند شماها برای آنها هیچ ارزشی ندارید فقط از لحاظ سیاسی شماها را قربانی خودشان کرده اند.

با احترام رسول تقی نژاد

۹۴/۵/۸

شماره تماس

۰۹۱۴۳۴۳۸۶۳۰

رونوشت به:

صلیب سرخ تهران

عفو بین الملل

لینک های مرتبط:

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=5767

نامه آقای رسول تقی نژاد به رهبری و سران مجاهدین خلق : ۳۳ سال است برادرم را ندیده ایم! چرا رجوی به خواسته مشروع و قانونی من و خانواده ام پاسخ نمی دهد؟

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=4359

نامه آقای رسول تقی نژاد ( برادر رشید تقی نژاد ساکن کمپ لیبرتی ) به مسعود و مریم رجوی ـ دومین نامه خانواده تقی نژاد به سران مجاهدین در سال ۱۳۹۲

http://www.nimnegah.org/farsi/?p=3316

چرا سران مجاهدین اجازه تماس تلفنی و ملاقات خانواده ام را با برادرم نمی دهند؟؟؟

1010

آقای رسول و جمشید تقی نژاد خواستار تماس تلفنی و ملاقات با برادرشان رشید تقی نژاد (ساکن کمپ لیبرتی) هستند

ولی سران فرقه مجاهدین چنین اجازه ای را نمی دهند براستی چرا؟

Taghi3

چرا رهبران فرقه مجاهدین از تماس و ملاقات خانواده ها با بستگانشان در کمپ لیبرتی هراس و واهمه دارند؟

منبع : نیم نگاه