ی01262020

Last updateش, 25 ژانویه 2020 4pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار نامه های منتقدین نامه آقای منصور محمدزاده به برادرش مقصود محمد زاده ـ تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق

نامه آقای منصور محمدزاده به برادرش مقصود محمد زاده ـ تحت اسارت فرقه رجوی در لیبرتی ـ عراق

با توجه به اوضاع بحرانی عراق سخت نگران هستم از شما می خواهم که هرچه سریعتر از لیبرتی و عراق خارج شوی و به ایران یا کشورهای اروپایی بروی.

کشمش تپه  _ ماکو

۱۲ اسفندماه ۱۳۹۳

ارسال به سایت نیم نگاه

خدمت برادر عزیزم مقصود

با عرض سلام امیدوارم که سلامت باشی برادر جان دو سال پیش زنگ زدی و صدایت را شنیدیم بسیار خوشحال شدیم گفتی که باز هم زنگ می زنی و ما خیلی منتظر تماست بودیم که متاسفانه دیگر زنگ نزدی.

بسیار نگران هستم برادر عزیزم. در سایت ها خواندم که تعدادی از افراد ساکن لیبرتی به آلبانی منتقل شده اندخیلی خوشحال می شوم که شما نیز در لیست افراد انتقالی باشی اما مثل اینکه هنوز از کمپ لیبرتی خارج نشده ای.

با توجه به اوضاع بحرانی عراق سخت نگران هستم از شما می خواهم که هرچه سریعتر از لیبرتی و عراق خارج شوی و به ایران یا کشورهای اروپایی بروی. اگر به ایران بیایی من و برادران و خواهرانت خیلی خوشحال می شویم هر چند مدت ۲۶ سال است از خانواده دور هستی و زمان زیادی گذشته است اما طبق مثل ترکی « ضررین هاراسینان قیدسن خیردی » پس باید امیدوار بود و به زمان حال و آینده فکر کرد و در گذشته نماند.

مقصود جان منتظر تماست هستم و اگر یک زنگ بزنی بر ما منت گذاشتی. چقدر خوب می شود که بار دیگر بتوانیم با همدیگر صحبت کنیم. از این فرصت استفاده می کنم و از سران مجاهدین می خواهم امکان تماس تلفنی شما را با من و اعضای خانواده فراهم کنند چون اختیار برادرم کاملا در دست شما سران مجاهدین است.

با امید دیدارت مقصود جان دیگر عرضی ندارم و منتظر تماست هستیم.

قربانت برادرت منصور محمدزاده کهریزی

۱۳۹۳/۱۲/۱۲

Mansur Name Matn

Mansur Mohamadzade Matn

نوشته شده توسط master در سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱ ب.ظ