د09242018

Last updateی, 23 سپتامبر 2018 12pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها

تسلیت مهدی سجودی به مردم اهواز

خواستم با این نوشته تسلیتی به اهواز گفته باشم و اینکه به انهایی که دلی در سینه دارند که برای ایران و ایرانی می تپد بگویم که بدانند اضدادشان با هر بدبختی و حادثه تلخ و سختی و فشاری که بر روی مردم ایران می اید شادی و سرور میکنند و شعارشان هم ازادی مردم در زنجیر ایران است . همینها هستند که خواهان تحریمهای سنگین تر برای مردم ایران هستند در حالی که همه میدانند تحریم فقط فشارش برای مردم است و ان بالاها حتی حس هم نمیشود. شما دست در دشت دشمنان ایران نباشید و ایران را به انها نفروشید کمکتان پیش کش به قول گفتنی ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسان و در اخر میگویم شما عوض شعار ازادی برای ایران اسیران سالیان سال خود را ازاد کنید.

ادامه مطلب...

وزن مجاهدین در عملیات تروریستی اخیر در اهواز سنجیده شد

مجاهدین این عملیات ننگین را که تعدادی غیر نظامی و حتی کودک چهار ساله هم خونشان به زمین ریخته محکوم نکردند، و تنها به درج خبر که از رسانه های داخلی اعلام شده بسنده نمودند. چرا؟ زیرا این گروه از اینگونه عملیات کثیف و مزورانه نه تنها ناراحت نمی شوند که بسیار هم استقبال می کنند چون خودشان و ماهیتشان هم همین است، گروه مزدور وطن فروش الاحواز هم مانند خود فرقه مجاهدین از بیرون کشور حمایت و هدایت می شود، درست مثل زمانی که صدام جنایتکار علنآ از همین فرقه و عملیات ضد ایرانی فرقه حمایت مالی و تسلیحاتی و لجستگی می نمود و مجاهدین هم بدون ذره ای خجالت با همان حمایت های صدام در درون کشور آدمکشی می کردند و عمل کتیف خود را مبارزه با رژیم اعلام می کردند و در مقابل برای حکومت صدام جاسوسی کرده تا از شرمندگی صدام درآیند، البته امروز بر کسی پوشیده نیست که همین فرقه از سعودی تغذیه می کند......

ادامه مطلب...

بگاه البوابه: عربستان سه تُن طلا به گروهک منافقین داده است

وب‌سایت مستقر در امان جزئیات کمک‌های مالی رژیم سعودی به گروهک تروریستی منافقین را فاش کرده و نوشته است ریاض سه تن طلا به اعضای این گروهک داده است,به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک وب‌سایت مستقر در اردن روز سه‌شنبه به نقل از برخی اعضای گروهک تروریستی منافقین گزارش داده رژیم سعودی سه تن طلا در اختیار این گروهک تروریستی قرار داده است,وب‌سایت خبری-تحلیلی «البوابه» به گمانه‌زنی‌ها درباره حمایت سعودی از گروهک تروریستی منافقین اشاره کرده و نوشته تا کنون روایت ملموسی از میزان حمایت‌های مادی ریاض از این گروه وجود نداشته است.

ادامه مطلب...

تروریسم کور علیه نظامیان را محکوم می کنیم

واقعیت این است که کشور ایران طول سده ها بیش از دویست جنبش تروریستی را تجربه کرده که بسیاری از آن ها به نیابت از خواست ها و مطالبات به حق مردم و مستقل بوده اند و به مرور زمان و با پیشرفت دانش و فرهنگ و جامعه، طبیعتاً شکل و شمایل مبارزات مردمی نیز در مرور زمان تغییر کرده و هم اکنون تروریسم به چیزی به نام قلوس و علیه صلح و امنیت و رفرم و دموکراسی در جامعه ایران و جهان، بدل شده و کسی به آسانی قادر به انکار این امر نیست,امروز، اکثر تروریست هایی که چند دهه قبل متاثر از فقر و فاقه مردم و متاثر از جهان دو قطبی و ایدئولوژی شرق بودند، به ناچار خود را به بلوک غرب قلاب کرده و از غرب و اقمار آن که بعضی از کشورهای عربی باشند، ارتزاق می کنند و تروریسم شان نه مقامت بلکه به خشونت کور و دکان دلار، بدل شده است و به هیچ وجه مطالبات مردم را نمایندگی نمی کنند.

ادامه مطلب...

افشای کمک مالی هنگفت عربستان به گروهک تروریستی منافقین

وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد,به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، وبسایت خبری البوابه که در امان، پایتخت اردن، مستقر است با افشای جزئیاتی از کمک‌های مالی عربستان سعودی به گروهک منافقین اعلام کرد ریاض، سه تن طلا برای تامین هزینه‌های این گروه تروریستی در اختیار اعضای آن قرار داده است,یک عضو ارشد سابق گروهک منافقین در گفتگو با البوابه جزئیاتی از انتقال کالاهای گران‌بها به ارزش چند صد میلیون دلار از عربستان برای اعضای این گروه ارائه کرده است.

ادامه مطلب...

انجمن یاران ایران؛حمله تروریستی به اهواز را شدیدا محکوم می نماید

یکی از خون‌بار‌ترین درگیر‌ی‌ها در تاریخ خوزستان مربوط به حمله تعدادی از اعضای «جنبش عربی آزادی‌بخش الاحواز» به رژه نیرو‌های مسلح در اهواز است که دست‌کم ۲۵ کشته و ۶۰ زخمی برجا گذاشت,امروز شنبه ۳۱ شهریور مراسم رژه نیروهای نظامی در شهر اهواز با رگبار گلوله های تعدادی از تروریست ها،مردم عزیزمان رابه خاک و خون کشیدند,جنوب کشور ایران به مدت یک ده بیشتر هست که با درگیریهای پراکنده دست و پنجه نرم می کند،و بیشتر تلفات را مردم عادی و زن و بچه ها پرداخت کرده اند،این تروریستها که فکر می کنند با این نوع مبارزه به جایی خواهند رسید کور خوانده اند,در همین نمونه امروز شاهد بودید که مردم همگام با مسولین دست در دست هم همدیگر را یاری می کردنند،و زودتر از همه زن و بچه ها رو از مرکز درگیری درور کردنند،و برای نجات جان همدیگر خودشان را فدا میکردند.

ادامه مطلب...

میزگردی برای پاسخ به بدیهیات: «مجاهدین خلق چه وزنی دارند؟»

با جستجویی کوتاه در گوگل می توان دریافت که داریوش کریمی مجری برنامه تعمدا عنوان «مستقل» را برای مجید رفیع زاده به کار نمی برد چراکه او نسبت بسیار نزدیکی با مجاهدین خلق دارد؛ در بسیاری از مقالات خود در برخی نشریات –که اغلب تنها در رسانه های مجاهدین خلق بازنشر می شوند– از اهداف این گروه دفاع می کند و سعی می کند شورای ملی مقاومت را جایگزین مناسبی برای جمهوری اسلامی معرفی کند که از حمایت جمع کثیری از سیاستمداران آمریکایی ست و چنانچه خود اذعان می کند سال گذشته در گردهمایی های مجاهدین خلق شرکت کرده است,در سوی دیگر این مباحثه ملیحه محمدی دعوت شده است که در سوابقش نه قرابتی با مجاهدین خلق و نه جمهوری اسلامی دیده می شود. درحالی که بسیاری از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق معتقدند که می توانستند پاسخ های بهتری در مقابل رفیع زاده داشته باشند اما به نظر می رسد که عدم حضور قربانیان مجاهدین خلق در این برنامه به قوت آن افزوده است چراکه جدا شدگانی که به افشاگری درباره مناسبات درونی مجاهدین خلق پرداخته اند، همواره از سوی مجاهدین خلق برچسب مزدوری جمهوری اسلامی خورده اند.

ادامه مطلب...

ماه محرم و عوامفریبی فرقه تروریستی رجوی

هر سال که ماه محرم از راه می رسد خود بخود به یاد کارهای عوامفریبانه فرقه رجوی می افتم. وقتی وارد مناسبات سازمان شدم و ماه محرم از راه رسید متوجه شدم خبری از عزاداری و سینه زنی نیست و فقط نشستی برگزار می کنند و رجوی حرف می زند و بیشتر یک برنامه روشنفکرانه بود و از محتوا خالی بود . وقتی سئوال شد که چرا این کارها انجام نمی شود عنوان می شد که سینه زنی و زنجیر زدن از اسلام ارتجاعی و قشری بیرون می آید. ما که برای آزادی مردم ایران می جنگیم این کارها درست نیست و باید راه و رسم امام حسین ( ع ) را برویم . البته با عملکرد و شستشوی مغزی توسط رجویها این موضوع در ذهن ما شکل گرفت که سینه زنی و عزاداری مسئله ای از فرد را حل نخواهد کرد . تا اینکه فکر کنم در سال 1370 بود یکباره همه چیز عوض شد و با فرا رسیدن ماه محرم از فردی انقلابی به فردی با فکر ارتجاعی تبدیل شدیم و قرار شد که هر لشکر برنامه سینه زنی راه بیندازند . ابتدا این مسئله برای همه سئوال شد که داستان چیست و چرا رنگ عوض کردیم ؟

ادامه مطلب...

در پاسخ به مجید رفیع زاده ….

ایشان که از شیوه صحبت کردنش  بخوبی مشهود بود از مواجب بگیران فرقه مجاهدین شده است و توسط افراد این فرقه توجیه میشود٬  یا خودش را واقعا  به ساده لوحی در صحبتها یا موضوعاتی که مطرح میشد زده بود یا که دیگر باید گفت که عقل ناقصی دارد و بر خلاف تمامی تحصیلات و عناوینی که باخود یدک میکشد هیچ آگاهی و قدرت تحقیق و تشخیص درست از غلط را ندارد! خطاب به ایشان میپرسم جناب آقای رفیع زاده که هرچه بشما در این مصاحبه گفته میشد میگفتی چیز اثبات نشده است آیا سالیان سال جنگیدن نیروهای مجاهدین هم دوش با نیروهای ارتش صدام علیه ایران وجوانان ایرانی و هم پیمان شدن این گروه با صدام یعنی دشمن ترین دشمن مردم ایران  هم هنوز برای شما اثبات نشده است؟! آیا اینهمه سال شستشوی مغزی که توسط مسئولین سازمان خصوصا شخص مریم ومسعود رجوی در نشستهای باصطلاح انقلاب ایدئولوژیک هم که توسط صدها تن از نیروهای جدا شده از این سازمان٬  افشا شده است هم هنوز برای شما اثبات نشده است؟

ادامه مطلب...

عملیات تروریستی مشترک امروز “مقاومت ملی الاحواز” از انگلیس و “سازمان مجاهدین خلق ایران” از آلبانی ده ها کشته و مجروح بجا گذاشت

ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر تعداد مجروحان حادثه را ۶۰ نفر اعلام کرده است. مطابق اعلام مقامات ایران حال شماری از مجروحان وخیم گزارش می‌شود و احتمال می‌رود شمار کشته‌شدگان افزایش یابد,بنابر اخبار منتشره، سی دقیقه پس از شروع مراسم رژه در صبح شنبه صدای تیراندازی به گوش رسیده است و برای چندین دقیقه ادامه داشته است. در فیلم‌های منتشره در خبرگزاری‌های داخلی ایران صدای ممتد تیراندازی شنیده می‌شود و حاضران در مراسم دیده‌ در حال درازکش روی زمین دیده می‌شوند. خبرنگار ایسنا حاضر در محل گفته است که مهاجمان لباس نظامی بر تن داشته‌اند......

ادامه مطلب...

پنجاه وسومین سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین ، رابطه فرقه رجوی با گروه محمد حنیف نژاد : قسمت چهارم

مهدی ابریشمچی  در آن روزگاران همان‌طور که برادرمون مسعود گفته بود، اسلام مترادف بود با یک اندیشه موافق استثمار و موافق طبقات. طبعاً به‌هیچ عنوان آن اسلام نمی‌توانست برای محمد حنیف و یارانش راهگشای مبارزه برای آزادی مردم ایران بشود؛ آن هم در قرن بیستم که جهان ما جهان انقلابهای ضداستثماری بود. بنابراین کشف محمد حنیف‌نژاد این بود که با اشراف به تاریخ مردم ایران و با اشراف به تاریخ بشر، وارد متون و آموزشهای اسلامی شد. آموزش قرآن و نهج‌البلاغه که در سازمان رایج بود و ما می‌خواندیم. محمد حنیف خودش و یارانش را در مقابل این سؤال قرار داد که آیا این اسلام واقعاً اسلامی موافق استثمار است یا ضداستثمار؟ محمد حنیف‌نژاد با پدیده‌یی به‌طور تاریخی روبه‌رو بود، یعنی اسلامی که ۱۴۰۰سال طبقات مختلف، جریانهای مختلف سیاسی و اجتماعی با انبوهی داده‌ها و تفسیرهای غلط و انحرافی و ارتجاعی از اسلام رایج کرده و گسترش داده بودند.

ادامه مطلب...

خاطرات من در فرقه مجاهدین خلق

این بار میخواهم سرگذشت خودم و  چگونگی پیوستن خود به فرقه ضد انسانی مجاهدین خلق را برای شما بازگو کنم,من هیچ رابطه  یا شناختی از سازمان مجاهدین نداشتم و حتی آشنایی حداقل هم با مناسبات و دیدگاه های سیاسی این سازمان نداشتم و در حال تلاش برای خودم و خانواده ام بودم و از اینکه در میهنم ایران زندگی می کردم بسیار راضی و خرسند بودم و اگر سختی هم بود با امید به خوشی ها آسان می شد,این شرایط می گذشت تا یک روز با یک نفر  در ایرانشهر آشنا شدم ،درست ابتدای نورزو و اول فروردین  ۱۳۸۰ بود. فرد مورد نظر  رابط سازمان مجاهدین بود و بعدها متوجه شدم که نقش پیک را برای فرقه مجاهدین بازی می کند و افراد معرفی شده توسط این فرقه  را به عراق می برد.

ادامه مطلب...

نامه سرگشاده به وزیر کشور آلبانی

جناب وزیر کشور بنده بعنوان یک جدا شده از فرقه تروریستی رجوی ضمن قدردانی از پناه دادن نیروهای سازمان که در کشور ناامن عراق بودند می خواستم نکاتی را در رابطه با این فرقه تروریستی بعرض برسانم,این فرقه تروریستی در تلاش هست که کشور شما را همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل کند و در این رابطه سران فرقه تحلیل شان اینست که کشور شما به لحاظ اقتصادی وضعیت خوبی ندارد و راحت می تواند با هدیه دادن و مهمانی دادن و انواع تمهیدات بین مقامات کشور شما نفوذ کرده و حمایت های آنان را نسبت به خودش جلب کند و بعدش شما هم از جنایات و نقض فاحش حقوق بشر این فرقه تروریستی در کشور تان چشم پوشی کنید .

ادامه مطلب...

دوگانگی سیاسی و حرفهای بی‌ اساس و پوچ فرقه رجوی

وقتی که سازمان یا حزبی حرفی میزند یا موضعگیری می کند باید بداند چه می گوید و امّا این سازمان بقول خودشان مبارز و سیاسی حتی معنی حرفهایی که میزنند را نمی دانند!و تمام موضع گیریهای این فرقه دوپهلو و یا به عبارتی بی‌ معنی است،اگر به سایتهای این فرقه نگاهی انداخته باشید،بخوبی برایتان روشن خواهد شد. همه شما دیده‌اید و شنیده اید از سایتهای این فرقه که بعضی از اعتراض های مردمی را به نیروهای دولتی ربط میدهد و می گویند کار خودشان است!و درجای دیگر میگویند که این اعتراض ها سازماندهی شده سازمان مجاهدین هستند!که حتی در یکی از این سایتها از این فرقه بعنوان دوگانگی سیاسی اسم برده و از آنها انتقاد کرده است که چرا دوپهلو حرف میزنند، و به اصول و اعتقادات خود پایبند نیستند....

ادامه مطلب...

آیا سازمان مجاهدین در ایران وزنی دارد؟

آقای رفیع زاده برای شما هم توصیه ای دوستانه دارم آنهم اینکه جهت تکمیل تحقیقات خود سری به یوتیوب زده و فیلمی را که توسط نه ماها بلکه استخبارات عراق در حین معامله ننگین بین ژنرال حبوش رئیس وقت استخبارات صدام و رجوی و دارودسته اش انجام می شود تماشا کنید که البته می دانم که فیلم مزبور را دیده اید و بعد صحبت از خرج های میلیونی مجاهدین نمایید، پولهائی را که مجاهدین خرج تجمعات خود در پاریس می کنند و گویا ترکشش به جیب جنابعالی هم خورده خرج های نیست که با کمک های دوقران دهشاهی مردمی تآمین شود خودتان حتمآ تحقیق کرده اید و می دانید که تنها برای چند دقدقه سخنرانی جمهوری خواهان پیرو کفتارهای جنگ طلب امریکائی هر کدام حداقل پنجاه هزار دلار پرداخت می شود طبعآ چنین اشخاصی در هتل های ایبس ارزان قیمت هم اقامت نمی کنند و هتل های چندین و چند ستاره برایشان مهیا میشود لطفآ تا یادم نرفته یک تحقیقی هم در مورد آن بنیادی که درانگلستان تحت نام کمک به کودکان پولشوئی می کرد و تعطیل شد انجام بدهید.

ادامه مطلب...

عتابی در خطاب به بی بی سی فارسی و برنامۀ پرگار در مورد فرقۀ رجوی

بنده بعنوان یک عضو سابق این فرقه که در تظاهرات سی خرداد گلوله خورده و زخمی شده ام و پنج سال در زندان رژیم منجمله دو سال انفرادی بوده ام و در کانادا و آمریکا برای فرقه فعالیت می کرده ام از بسیاری از شیوه های جذب سیاستمداران و منابع مالی این فرقه به خوبی آگاه هستم. لطفا برای ادامه تحقیقات خود با این جانب هم تماس بگیرید تا با سند و مدرک پروسۀ چهل سال گذشتۀ فرقه را برایتان توضیح دهم و حتی بهتر این است که بی بی سی و آقای کریمی برای روشن شدن هر چه بهتر و بیشتر این موضوع و برای اینکه عدالت را رعایت کنید یک برنامه و میزگرد بگذارید تا بنده بعنوان یک عضو سابق و با توجه به اطلاعات موثقی که دارم و با حضور آقای رفیع زاده این موضوع را روشن کرده و نتیجه گیری را به قضاوت ملت ایران واگذار کنیم...

ادامه مطلب...

علام جدائی رسمی خانم سحر ادیب زاده از فرقه رجوی

من سحر اديب زاده هستم،متولد ١٣٥٨ از تهران.چندين سال پيش هوادار مجاهدين شدم.بخاطروعده های زیادی که تبلیغ می کردن يك سري جوان ها و از جمله من هم فريب حرفاشون رو خوردم و بهشون اعتماد كردم.
هر چند جوان ها الان خيلي آگاه هستند و به خاطر افشاگري اكثر بچه هايي كه جداشده اند،مردم ايران در حال حاضر اينها رو خيلي بهتر ميشناسند و گول اين فرقه رو نميخورند, تصمیم نهائی ام را گرفتم که اعلام جدائی کنم و شروع برای فعالیت بشر دوستانه برای آزادی کسانی که هنوز در فرقه رجوی مجبور به ماندن شده اند.
من قبلا بعنوان خاطرات زندگينامه خودم و ارتباطم با مجاهدين رو  نوشتم و خواننده هاي سايت هاي جداشده ها،احتمالا نوشته هاي من را خوانده باشند اما بهرحال ا مروز برای من راه به یک اعلام جدائی رسمی و شروع فعالیت برد.

ادامه مطلب...

مجاهدک های مدعی! تشکیل ارتش گرسنگان ، از برنامه های استراتژیک سلطه گران است

 

رسانه های باند رجوی درمطلبی با عنوان “سخت است گیرآوردن یک تکه نان ” – حرفی که تمام نشریات کشور درج میکنند ومقامات هم روی آن تکیه دارند- نوشته است :” ایران جزو کشورهای ثروتمند جهان است و سومین ذخایر بزرگ شناخته‌شده نفت و دومین ذخایر بزرگ گاز طبیعی جهان را در اختیار دارد. در عین حال نخستین رتبه جهانی در منابع روی، دومین رتبه جهانی در زمینه منابع مس، نهمین رتبه جهانی در معادن آهن، دهمین رتبه جهانی در معادن اورانیم، و یازدهمین رتبه جهانی در زمینه معادن سرب را هم داراست “.اکثر این ثروت ها بالقوه است وبرای بالفعل کردن آنها، نیاز مبرمی به سرمایه گذاری وجود دارد که متاسفانه ، ما این سرمایه را نداریم  ودیگران بخاطر ادامه ی انحطاطی که از ۴۰۰ سال پیش دامان ما را گرفته واین دیگران مسبب درجه اول این انحطاط اند ، دشوار که میل ورغبتی برای این کار داشته باشند وچرا؟

ادامه مطلب...

میزگردی برای پاسخ به بدیهیات: «مجاهدین خلق چه وزنی دارند؟»

مطابق رسم معمول این برنامه چالشی، مهمان های برنامه از میان دو طیف موافق و مخالف مجاهدین خلق انتخاب شدند. مجید رفیع زاده با عنوان «تحلیل گر سیاسی  و مشاور نشریه بین الملل هاروارد» و ملیحه محمدی با عنوان «تحلیل گر سیاسی و روزنامه نگار مستقل» در این برنامه به شرح دیدگاه های خود در باره میزان نفوذ مجاهدین خلق در جامعه امروز ایران می پردازند،با جستجویی کوتاه در گوگل می توان دریافت که داریوش کریمی مجری برنامه تعمدا عنوان «مستقل» را برای مجید رفیع زاده به کار نمی برد چراکه او نسبت بسیار نزدیکی با مجاهدین خلق دارد؛ در بسیاری از مقالات خود در برخی نشریات –که اغلب تنها در رسانه های مجاهدین خلق بازنشر می شوند– از اهداف این گروه دفاع می کند........

ادامه مطلب...

ظهور یا افول !

اخراج مفتضحانه فرقه رجوی از عراق ، امری نبود که قابل پیش بینی نباشد . عراقی ها اعم از اعراب و اکراد ، به خون جماعت رجوی ، تشنه بودند . چرا که در پروسه حضور باند رجوی در عراق ، ظلمی نبوده که در حق شان نشده باشد . از انتفاضه شعبانیه که با تانک از روی کردها رد شدند وخانه هایشان را توپ باران کردند ، تا اعراب که زمین هایشان را به زور استخبارات و مخابرات عراق ( ارگان های امنیتی و اطلاعاتی عراق ) ، غصب کردند و هر که را لازم بود به زندان های عراق حواله دادند . خلاصه همه عراقی آرزو می کردند که روزی برسد تا انتقام خون های به ناحق ریخته شده خود را بگیرند . از خانواده ی  آن جوانی که در زیر پل بعقوبه در جریان ” شغب ” ( حمله نیروهای ائتلاف به عراق ) ، با رگبار کلاشینکف یک مجاهد . جلوی چشمان من ، چهره اش غرق به خون شد ، تا افراد عادی جامعه عراق که زخم های زیادی از مجاهدین داشتند ، همه و همه در صدد انتقام از مجاهدین بودند .

ادامه مطلب...

چرا فرقه رجوی برعلیه جداشده ها درآلبانی دست به هر توطئه ای می زند؟ قسمت اخر

در مورد رابطه بین افرادی که فرار میکنند و ما جدا شده ها این دقیقا محصول کاری که ما جدا شده ها و افشاگریهای که کردیم هست و یکی هم فشارهای بی نهایت روحی و روانی که روی افراد در تشکیلات هست آلان خیلی از نفرات حتی اون موقعی که من خودم آنجا بودم در اثر فشارهای روحی که فرقه وارد میکرد نفرات وقتی بیرون برای خرید میامدند قرص های آرام بخش و روان گردان مصرف میکردند از دست این فرقه وقتی طرف فرار میکنه بطور علمی بخواهیم بگیم وقتی کمیت ها روی هم انباشته میشه در نقطه بلوغ خودش طرف به انفجار میرسه یعنی بقدری فشارهای روحی و روانی به افراد توی تشکیلات زیاده همان ضوابط پوشالی و قوانین من در آوردی فرقه اینها طرف را به نقطه استیصال میرساند......

ادامه مطلب...

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی