ج05252018

Last updateج, 25 می 2018 2pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها "اندکی صبر، سحر نزدیک است"

"اندکی صبر، سحر نزدیک است"

از جداشدگان و خانواده های دردمند داخل و خارج از کشور تا نهادهای بی طرف داخلی و بین المللی میخواهیم تا جائی که می توانند صدای ما جامعه جداشدگان در آلبانی را که هنوز دستمان زیر ساطور فرقه تروریستی رجوی است به گوش جهانیان برسانند. ما این اطمینان خاطر را به تک تک خانواده ها خواهیم داد که دیگر بحث اعاده حقوق از دست رفته خودمان نیست بلکه کمک و یاری رساندن به خانواده هائیست که در این مدت رنج محرومیت از دیدار ما را تحمل نمودند و اکنون نوبت ماست تا آنرا جبران نماییم

 

الف.دال ـ بنیاد خانواده سحر ـ جمعه 26 خرداد 1396

"اندکی صبر، سحر نزدیک است"

مقاله ای به قلم الف. دال. جداشده در آلبانی

فرقه رجوی، ناتوان از حل و فصل معضلات فزاینده ای که روزانه با آن دست به گریبان است، مجددا فشار خود را بر جداشدگان بیشتر کرده است. مسئولین فرقه در هنگام پرداخت مستمری پناهندگی ماهیانه به نفرات جداشده توصیه و تاکید نموده اند که مطلقا با نفراتی که اسامی آنها را اعلام کرده اند ارتباط نگیرند و حتی تهدید کرده اند که در صورت مشاهده هرگونه ارتباط با اینگونه افراد، مستمری آنان هم قطع خواهد شد.بعد از اخاذی ظالمانه از جداشدگان به عنوان "کمک مالی برای گردهمایی سالانه در پاریس" و گرفتن 50 یورو از هر نفر، به یکسری از نفرات دستچین شده و خودفروخته که در قالب جداشده در بین جامعه جداشدگان قرار داده ابلاغ نموده است که کلیه ترددات نفرات را در طی روز رصد نمایند که به کجاها میروند و با چه کسانی ارتباط برقرار می کنند. این درحالیست که فرقه رجوی ناتوان از اقدامات شجاعانه نفرات جداشده مبنی بر روشنگری و افشاگری هرچه بیشتر مناسبات درونی، در چنان برزخی قرار گرفته است که نه راه پیش دارد و نه راه پس.

طبق اخباری که از درون فرقه بدستم رسیده است فرقه رجوی درصدد است تا اسیران در بند را طبق همان الگویی که در اشرف و لیبرتی دنبال آن بود از موقعیت فعلی که در مجموعه آپارتمانهایی بنام مفید واقع شده و در منطقه کشار قرار دارد جابجا کند و به محلی که نزدیک فرودگاه خریداری نموده است نقل مکان دهد به این خیال باطل که بتواند با فریب کاری و دجالگری مجددا همان رویاهای برباد رفته سی سال گذشته را احیا کند و از ارتباط نفرات درون تشکیلات با دنیای خارج به ویژه جداشدگان جلوگیری بعمل آورد. غافل از اینکه تمامی این تشبثات و اقدامات سرکوبگرانه راه بجایی نمی برد بلکه بیشتر و بیشتر نفرات پی به ماهیت پلید و اهریمنی فرقه خواهند برد.

فرقه رجوی بایستی بداند که گریزی از ما جداشدگان که به حق تهدید اصلی معرفی کرده است نخواهد داشت و ما تا آخرین لحظه دست از اعاده حقوق پایمال شده خود برنخواهیم داشت. کاری خواهیم کرد تا معنی مزدوری را برای وابستگان روشن نماییم آنهم با تنها سلاحمان یعنی قلم و افشاگری روزانه و با این سلاح به رویارویی با فرقه خواهیم رفت.

جهت اطلاع خوانندگان گرامی، فرقه رجوی آنچنان حقیر و درمانده شده که همچون کودکان خردسالی که قهر یا لج میکنند اینچنین با جامعه جداشدگان برخورد و تنظیم میکند. در حالیکه هرکس که نداند خدای متعال شاهد و ناظر است که ما جداشدگان از هیچ کس کمک نگرفته ایم و تا امروز به روی پای خود و با مختصر حقوق پناهندگی قدم برداشته و البته فرقه را تا حد توان افشا کرده ایم که مدام از این و آن می پرسد که این نامه ها را چه کسانی برای "سایت سحر" می فرستند.

در طول این مدت تنها و تنها قصدمان کشاندن فرقه با پای خودش به میدانی هستیم که در ابتدا خودش برایمان ساخته و پرداخته نموده بود. لذا خوشحال هستیم که شاهدانی حضور دارند که روزانه مسائل ما را دنبال و رصد میکنند و مطالعه مینمایند.

از جداشدگان و خانواده های دردمند داخل و خارج از کشور تا نهادهای بی طرف داخلی و بین المللی میخواهیم تا جائی که می توانند صدای ما جامعه جداشدگان در آلبانی را که هنوز دستمان زیر ساطور فرقه تروریستی رجوی است به گوش جهانیان برسانند. ما این اطمینان خاطر را به تک تک خانواده ها خواهیم داد که دیگر بحث اعاده حقوق از دست رفته خودمان نیست بلکه کمک و یاری رساندن به خانواده هائیست که در این مدت رنج محرومیت از دیدار ما را تحمل نمودند و اکنون نوبت ماست تا آنرا جبران نماییم.

پس امیدوار باشیم.

وای این شب چقدر تاریک است  -  اندکی صبر سحر نزدیک است (سهراب سپهری)

الف. دال. (تیرانا - آلبانی)

منبع: بنیاد خانواده سحر

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی