س05222018

Last updateس, 22 می 2018 1pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها فرقه تروریستی رجوی از اعلام صعود تیم فوتبال ایران به جام جهانی هم وحشت دارد!!!

فرقه تروریستی رجوی از اعلام صعود تیم فوتبال ایران به جام جهانی هم وحشت دارد!!!

در مناسبات از آنجائی که گوش کردن به رادیو در مناسبات فرقه رجوی ممنوع بوده به طبع کسی خبری از اخبار ورزشی نداشت بعضاً اخباری به عنوان خبرهای ورزشی در بولتن روزانه فرقه می آمد افراد متوجه می شدند که مسابقاتی وجود دارد و یا دوستانی که بطور قاچاقی رادیو ماشین را گوش می کردند به اطلاع اعضای فرقه می رساندند به همین خاطر فرقه تروریستی رجوی حاضر نبود یک مسابقه فوتبال بین دو تیم باشگاهی ایران را پخش کند وقتی علت را سئوال می کردیم مطرح می نمودند ما با ج.ا.ا. در جنگ می باشیم و نباید حتی به فوتبال وی هم نگاه کنیم

 

انجمن نجات مرکز مازندران ـ شنبه 27 خرداد 1396

فرقه تروریستی رجوی از اعلام صعود تیم فوتبال ایران به جام جهانی هم وحشت دارد!!!

به نام خدا

بعد از پایان بازی فوتبال بین تیم های ایران و ازبکستان که پیروزی ایران را به دنبال داشت . موجی از شادی و خوشحالی سراسر ایران را فرا گرفت و تمام خبرگزاری بین المللی به این خبر پرداختند و آنرا بازتاب دادند و مردم ایران به خاطر راهیابی تیم فوتبال به جام جهانی روسیه به خیابانها آمده و تا پاسی از شب به شادی پرداختند . در این میان شبی که مردم ایران خوشحال بودند مریم قجر داعشی عزا گرفته بود چرا که وی نمی خواهد خوشحالی مردم ایران را ببیند .

حال سئوال اصلی این است چرا دستگاه تبلیغاتی فرقه از درج خبر راهیابی تیم فوتبال ایران به جام جهانی ترس دارد ؟ اگر این خبر در سایت های فرقه درج شود چه اتفاقی می افتد ؟ چرا دستگاه تبلیغاتی فرقه همیشه روی شکست های وزرشی ایران کوک زده و آنها را منعکس   می کند ؟ چرا وقتی ورزشکاران ایرانی در میادین مختلف به قهرمانی دست پیدا می کنند خبری در سایت های فرقه تروریستی رجوی نیست ؟ آیا از دیدگاه رجوی تروریست ورزشکاران ایرانی مزدور و اطلاعاتی هستند یا خیر ؟

دلیل این کار کاملاً واضح است عمق کینه حیوانی رجوی ها نسبت به ایران و ایرانی ها . وقتی فرقه ایی پیروزی خیالی اش را در نقاط ضعف یک کشور و مردمش جستجو می کند چگونه  می تواند مدعی شود که خواهان آزادی و برطرف کردن اشکالات وضع موجود باشد ؟

قبل از پاسخ به این سئوال که چرا فرقه رجوی از پخش این گونه خبرهای ورزشی ترس دارد؟ پرداخته شود به نمونه ای که در مناسبات فرقه تروریستی رجوی وجود داشت اشاره می گردد .

در مناسبات از آنجائی که گوش کردن به رادیو در مناسبات فرقه رجوی ممنوع بوده به طبع کسی خبری از اخبار ورزشی نداشت بعضاً اخباری به عنوان خبرهای ورزشی در بولتن روزانه فرقه می آمد افراد متوجه می شدند که مسابقاتی وجود دارد و یا دوستانی که بطور قاچاقی رادیو ماشین را گوش می کردند به اطلاع اعضای فرقه می رساندند به همین خاطر فرقه تروریستی رجوی حاضر نبود یک مسابقه فوتبال بین دو تیم باشگاهی ایران را پخش کند وقتی علت را سئوال می کردیم مطرح می نمودند ما با ج.ا.ا. در جنگ می باشیم و نباید حتی به فوتبال وی هم نگاه کنیم . این در حالی بود که خیلی از بچه ها خواهان دیدار مسابقات ورزشی بودند می توان گفت که فقط صرف دیدن مسابقات ورزشی ایران نبود حتی در مورد مسابقات فوتبال جام جهانی و .... از یک هفته قبل باید روی مخ مسئولین زن فرقه تروریستی رجوی کار می کردیم تا آنان رضایت بدهند که دو ساعت فوتبال پخش شود که بعضاً با کارشکنی هایی عملاً مانع پخش می شدند و وقتی دلیل اینکه مسابقه فوتبال ربطی به ایران ندارد جویا       می شدیم ، مطرح می کردند که اولاً ما در اشرف برای به اصطلاح مبارزه جمع شدیم. ثانیاً به خاطر اینکه ممکن است در فوتبال صحنه هایی نشان داده شود که خوب نیست!!! البته این حرف را نفرات فرقه خوب درک می کردند که ممکن است زنان بی حجاب را نشان دهند و دوستان در فرقه تروریستی رجوی دچار لحظه جیم شوند و بعد مجبور شوند در غسل هفتگی بعنوان فاکت بیاورند !!!.

پایه های تشکیلات رجوی با اعلام خبر پیروزی تیم فوتبال ایران و رفتن به جام جهانی به لرزه در می آید. این یکی از نشانه های فرقه ای شدن تشکیلات رجوی است . بهتر است نفرات فرقه در غار ناآگاهی باقی بمانند و کاسه لیسانش در خارجه پز دموکراسی بدهند . در پایان باید به مریم قجر گفت ما که رفتیم جام جهانی روسیه ، .... بسوزد .

انجمن نجات – مرکز استان مازندران

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی