ش06232018

Last updateش, 23 جون 2018 2pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها سی خرداد بعد از سی و شش سال

سی خرداد بعد از سی و شش سال

این ارتش که حتی دیگر لباس فرمش را هم در آورده اکثریتش پیر و سالخورده بیمار هستند و دیگر توان حمل سلاح هم ندارند . و به لحاظ رهبری هم که از فردای سرنگونی رجوی مخفی شده و الان هم مدتی هست که شایع شده که مرده است و مریم رجوی هم توان اداره تشکیلات را ندارد و به همین خاطر برای روحیه دادن به نیروها مجبور می شود جان مکین افراطی ترین سناتور جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا را به کمپ تیرانا ببرد و اکنون وضعیت تشکیلات حسابی بهم ریخته و جریان مسئله داری و ریزش نیرویی به اوج رسیده است و علی رغم اینکه مریم رجوی مستمرا به بهانه های مختلف به این کمپ می رود دردی را از دردهای بی درمان تشکیلات در حال فروپاشی اش دوا نکرده است

 

علی جهانی ـ وبلاگ آیینه ـ یکشنبه 18 ژوئن 2017

سی خرداد بعد از سی و شش سال

رجوی که بعد از پیروزی انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران سودای رهبری انقلاب را داشت ؛ به همین خاطر دست به تحرکات و سخنرانی های تحریک آمیز زد و نهایتا در سی خرداد سال شصت اعلام مبارزه مسلحانه کرد و بعدش هم که خودش فرار کرد و به پاریس رفت و نیروهای بی دفاع را زیر تیغ اعدام و زندان گذاشت و در اعتراض نیروهای معترض که چرا بدون آمادگی نیروها اعلام مبارزه مسلحانه کرده اید گفت سی خرداد نه یک روز دیر تر و نه یک روز زودتر و درست در همان روز باید اعلام و شروع می شد و در حالی خودش در کاخ شهرداری برادرش در اور بود گفت در عرض شش ماه رژیم را سرنگون خواهیم کرد . حال بعد از سی شش سال نه تنها از سرنگونی خبری نشده بلکه وضعیت تشکیلات خودش در آستانه سرنگونی قرار گرفته است . و اکنون ارتش به اصطلاح آزادیبخشش سلاح و پایگاه استراتژیکی اشرف را از دست داده و مفتضحانه از خاک عراق اخراج شده و در آپارتمانهای کمپ تیرانا در کشور آلبانی مستقر شده است.

Jahani Ali 400x

این ارتش که حتی دیگر لباس فرمش را هم در آورده اکثریتش پیر و سالخورده بیمار هستند و دیگر توان حمل سلاح هم ندارند . و به لحاظ رهبری هم که از فردای سرنگونی رجوی مخفی شده و الان هم مدتی هست که شایع شده که مرده است و مریم رجوی هم توان اداره تشکیلات را ندارد و به همین خاطر برای روحیه دادن به نیروها مجبور می شود جان مکین افراطی ترین سناتور جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا را به کمپ تیرانا ببرد و اکنون وضعیت تشکیلات حسابی بهم ریخته و جریان مسئله داری و ریزش نیرویی به اوج رسیده است و علی رغم اینکه مریم رجوی مستمرا به بهانه های مختلف به این کمپ می رود دردی را از دردهای بی درمان تشکیلات در حال فروپاشی اش دوا نکرده است .

بنابراین بعد از سی و شش سال که مبارزه مسلحانه را با هدف سرنگونی شش ماهه آغاز کرد اکنون نه تنها هیچ دستاورد منفی نداشته است بلکه کلی کشته داده و اکنون بدون سلاح و بدون خاک عراق بقول خودش جوار خاک میهن و بدون حضور رهبری که سرنوشتی نامعلوم دارد  و الان هم تنها پراتیک مهمش برگزاری سالانه سالروز ترور و خشونت هست که آن هم بخاطر تنفر عمومی از آن هیچگاه بر خلاف رجوی که می گفت سی خرداد نه یک روز دیرتر و نه یک روز زودتر هیچگاه در سی خرداد برگزار نمی کنند و همیشه زودتر  و یا دیرتر برگزار می شود  . این است سرنوشت کسانی که خشت اول را در سی خرداد سال شصت گذاشتند و اکنون این دیوار تا کمپ آپارتمانی تیرانا کج رفته است و در حال فروپاشی می باشد .

منبع: وبلاگ آیینه

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی