ش07212018

Last updateش, 21 جولای 2018 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها خود میکشی، خود تعزیه میداری

خود میکشی، خود تعزیه میداری

در اشرف مگر بر سر اموال پیشنهاد های زیادی داده نشد چرا قبول نکردید ؟ فقط بخاطر ان فردیت خودت و قدرت طلبی بود.بخاطر طرح های که برای بکشتن دادن نفرات داشتید و…. که ان نفرات را به دست مرگ سپردی، به راحتی به کشتن دادید . حالا مگر خبری از سرنگونی شد که داری از البانی قول سر نگونی را تا بهمن ۹۷ میدهی مگر از این چیزها من از شما کم شنیدم ؟

 خود میکشی ، خود تعزیه میداری

تیرانا البانی : سیعد زمانی (مستعار) فریاد آزادی، ششم نوامبر ۲۰۱۷

طی سالیانی که در این فرقه بودم خوب میدیم که چگونه نفرات را به کام مرگ می انداختند. تا بتوانند با خون انها بازی بکنند، بگویند که ببینید ما چه داریم میکشیم. درست مثل یزید و معاویه و شمر که بعد از کشته شدن امام همه چیز را به پای خود او گذاشتند تا از جرم خودشان کم شود. ولی هرگز این جوری نشد و این کار هم یکی از شگردهای سران این فرقه است . به راحتی سر خیلی ها را زیر اب کردند و بعد از ان عزای ان را هم گرفتند .مثل به کشته دادن واحد های عملیاتی که در مهران و دهلوران به اسم این که سرنگونی نزدیک است ، شما راه گشای این سرنگونی هستید . ولی چه شد به کجا رسیدید. باید اشاره بکنم به نفراتی که در موشک باران ها کشته شدند، قرار بود که همه را به البانی ببرند. پس چه شد ؟ از بس تاخیر کردید و چوب لای چرخ گذاشتید که دیگر کار از کار گذشت . یا سر ان مردم بیگناه عراق در اخرین مراسم روز مبعث که در اشرف گرفته شد. مگر اخطار داده نشده بود اگر هر کسی را دعوت بکنید او را میکشند!؟ ولی فرقه بدون اعتنای این کار را کرد ! خیلی از خانوادها بی مادر و بی پدر شدند . فقط بخاطر ندانم کاری سران فرقه که بگویند ما هوادار زیاد داریم . اما انها هوادار نبودند بلکه برای کرفتن مواد غذایی و پول امده بودند .

این است حکایت این فرقه و حالا هم دنبال دادگاه برای کشته های سال ۶۷ است. اول باید سوال کرد علت چه بود ؟ باعث و بانی این جنایت کی بود ؟ نباید از خودتان بپرسید که چرا ما تمام نفرات را به این شیوه به دست مرگ سپردیم ! چرا تو که میدانستی که هرگز این مسیر به سرانجام نمیرسد ، ولی بازم نفرات را به کام مرگ بردید ؟ بازم جای دوری نمیرویم .

در اشرف مگر بر سر اموال پیشنهاد های زیادی داده نشد چرا قبول نکردید ؟ فقط بخاطر ان فردیت خودت و قدرت طلبی بود.بخاطر طرح های که برای بکشتن دادن نفرات داشتید و…. که ان نفرات را به دست مرگ سپردی، به راحتی به کشتن دادید . حالا مگر خبری از سرنگونی شد که داری از البانی قول سر نگونی را تا بهمن ۹۷ میدهی مگر از این چیزها من از شما کم شنیدم ؟

چرا بازم دنبال خون خوردن هستی معلوم است که سیر نشده ای . بازم به دنبال خون ریزی و به خاک سیاه نشاندن مردم ایران هستید . هرگز به این یکی دست پیدا نخواهی کرد. شما از گندم ری نخواهید خورد . هر چند که با ان دوستان امریکایی که دارید دنبال مهمان سرای میگردید . ولی درب ان مهمان سرا دیگر تخته شده ! چون ملت ایران نه شما را میخواهند و نه ان سناتور های امریکایی که یک به یک انها حاضرند سر به تن شما هم نباشد فقط دنبال جیب خودشان هستند .

پس تمام این ها واقعی است ، چون از حرفهای شما در نشستها مشخص میشود که چگونه دارید میسوزید. از دست همین نفرات بیرونی که این گونه پشت سر یک به یک که چه ها نمیگوید

از دست همین نفرات میخورید چه خوردنی پس باید اماده باشید ،از دست همین مواجب بگیران و اجاره ای های خودتان هم میخورید چون انها هم فهمیده اند که اخر خط است .

تیرانا البانی : سیعد زمانی (مستعار)

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی