س03262019

Last updateس, 26 مارس 2019 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها پیامدهای منفی حضور مجاهدین ، برای امنیت داخلی آلبانی !

پیامدهای منفی حضور مجاهدین ، برای امنیت داخلی آلبانی !

همچنانکه در گزارش پلیس و سرویس اطلاعاتی آلبانی در بالا مشاهده گردید ، خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت ، دست سازمان برای مردم و پلیس آلبانی رو شده است !با توجه به رشد آمار جدائی از سازمان در آلبانی ، آیا نباید در آینده انتظار داشت که پلیس و مقامات امنیتی دولت آلبانی ، دست به اقدامات عملی برای جلوگیری از رشد این غده سرطانی در آلبانی بزنند؟حال اگر در آینده راه ملاقات برای خانواده ها نیز در آلبانی و پشت درب های آهنی زندان مانز هموار و فراهم شود ، بی شک باید منتظر تبعات منفی این ملاقات ها برای رجوی ها بود ! امیدواریم در روزها و ماههای نزدیک خبرهای خوشی در مورد مسافرت خانواده ها برای ملاقات عزیزان شان به آلبانی و زندان مانز را شاهد باشیم . . .

 

پیامدهای منفی حضور مجاهدین، برای امنیت داخلی آلبانی !

فرید ـ انجمن نجات مرکز آذربایجان شرقی ـ پنچشنبه ــ

در خلال سالهای 2011 تا 2013 ، حضور جهادی های تکفیری در آلبانی ، مردم را به جهاد علیه سوریه دعوت می کرد که نادیده گرفتن این جریان جهادی ، باعث پیوستن همین گروه و عده ای دیگر به سازمان های تروریستی مانند داعش یا جبهه النصره شد!
از سال 2013 نیز جهادی های افراطی ایرانی ، ادامه دهنده همان شوم راه داعش و النصره در کشور آلبانی شده اند ! انگار که این روند تروریست پروری همیشه باید در آلبانی ادامه داشته باشد !


اخیرا گزارش پلیس و سرویس اطلاعات آلبانی ، گواهی عینی بر این مدعاست که گوشه هائی از آن را در زیر می خوانیم :

” سرویس اطلاعات آلبانی درگزارشی که در روز ۲۳ مارس ۲۰۱۸ در فاکس وب انگلیسی منتشر کرده است، تعداد مشخصی از جهادی های ایرانی (مجاهدین خلق) در آلبانی را نشان می دهد، مشکلات آنها با یکدیگر، درگیری ها و قتل یکدیگر در گذشته و بطور کل تاریخ این سازمان تروریستی. این گزارش حملات خشونت آمیز و تهدید به قتل هایی را نشان می دهد که توسط سازمان مجاهدین خلق علیه کسانی که تصمیم به ترک این گروه گرفته و قصد خروج از آلبانی را دارند به بهانه ی اینکه این افراد قصد تخریب سازمان را دارند انجام می دهند و آنان را متهم می کنند که عاملان جمهوری اسلامی ایران علیه این سازمان هستند. پلیس آلبانی این تهدیدات گروه رادیکال مجاهدین خلق را جدی گرفته و این افراد جداشده که مورد تهدید مریم رجوی هستند را حمایت و تحت مراقبت دارد.
سازمان جهادگران ایرانی که به اسم سازمان مجاهدین خلق یا شورای ملی مقاومت شناخته می شود از سال ۲۰۱۳ در آلبانی حضور دارد و از آنجا که به طور مداوم در حال تحریک اقدامات خشونت آمیز و حملات تروریستی علیه ایران است در نقض دائم قوانین کشور آلبانی است.
قانون مجازات آلبانی، احکام زندان را برای ترویج جنگ و تروریسم اعمال می کند. از آنجایی که سازمان مجاهدین خلق توسط سرویس اطلاعاتی ایالات متحده به آلبانی منتقل شده و به عنوان یک سازمان منحرف کننده و تروریستی علیه ایران مورد استفاده قرار گرفته است و توسط سناتورهای آمریکایی مانند جان بولتون و جان مک کین محافظت شده است، مجاهدین خلق قوانین آلبانی را نادیده گرفته اند !
وارد شده ها به کشور ما (آلبانی) که از سازمان مجاهدین خلق هستند می تواند پیامدهایی برای امنیت داخلی ما ایجاد کند چرا که همانگونه که این افراد عمیقا ترسیم شده اند بخشی از ساختارهای نظامی بوده اند که در جنگ با ارتش و اعمال تروریستی بسیاری شرکت کرده اند.
بر اساس اطلاعاتی که تا کنون جمع آوری شده معلوم می شود یک ایرانی به نام (حسن بیدی)، که عضوی شده از فرقه مجاهدین خلق می باشد و ساکن در تیرانا است در ایستگاه شماره یک پلیس تیرانا شکایتی تنطیم کرده است مبنی بر دریافت تهدیدات به قتل وی توسط فرقه مجاهدین خلق؛ سه تبعه دیگر ایرانی به نامهای (بهمن عظیمی، سعداله سیفی، منوچهر عبدی) که از اعضا جدا شده این فرقه هستند نیز شکایت کرده اند که زندگی برخی اعضا جدا شده این فرقه توسط اعضا کنونی مجاهدین خلق تهدید شده است.همچنین شواهد و اطلاعات متقن حاکی است که سازمان تروریستی مجاهدین خلق در زمان حیات خود در عراق اعضاء جدا شده این سازمان را به بهانه ی قصد افشای اطلاعات درونی این سازمان به قتل رسانده اند” .
 

همچنانکه در گزارش پلیس و سرویس اطلاعاتی آلبانی در بالا مشاهده گردید ، خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت ، دست سازمان برای مردم و پلیس آلبانی رو شده است !
با توجه به رشد آمار جدائی از سازمان در آلبانی ، آیا نباید در آینده انتظار داشت که پلیس و مقامات امنیتی دولت آلبانی ، دست به اقدامات عملی برای جلوگیری از رشد این غده سرطانی در آلبانی بزنند؟
حال اگر در آینده راه ملاقات برای خانواده ها نیز در آلبانی و پشت درب های آهنی زندان مانز هموار و فراهم شود ، بی شک باید منتظر تبعات منفی این ملاقات ها برای رجوی ها بود ! امیدواریم در روزها و ماههای نزدیک خبرهای خوشی در مورد مسافرت خانواده ها برای ملاقات عزیزان شان به آلبانی و زندان مانز را شاهد باشیم . . .
فرید

 

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی