ش04202019

Last updateش, 20 آوریل 2019 3pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها دم گرفتن از حرفهای نیکی هیلی برای مریم قجر سودی ندارد

دم گرفتن از حرفهای نیکی هیلی برای مریم قجر سودی ندارد

باید به مریم قجر و دار و دسته کثیف او گفت که تا کی می خواهید به این پاچه خواری ادامه دهید و بلندگوی عناصر وحشی و جنگ طلب آمریکایی باشد ؟ چرا وقتی کسی دم از حمله به مردم سوریه می زند شما خوشحال می شوید ؟ چرا وقتی تروریست ها در سوریه شکست می خورند مسئله استفاده از مواد شیمیایی علم می شود ؟آیا دولتی که به مرحله شکست تروریست ها می رسد و راهی جز تسلیم برای آنان باقی نمانده و باید منطقه را ترک کنند از مواد شیمیایی استفاده می کند ؟ آیا این کار به نشانه خود زنی نیست ؟ شما سعی دارید چه کسی را گول بزنید ؟ چرا مریم قجر این گونه سینه چاک تروریست های سوریه و کشورهای حامی تروریسم می باشد ؟ البته برای ما کاملا روشن است چون اساس این فرقه روی کارهای تروریستی و حمایت از تروریست ها سوار شده است

 

دم گرفتن از حرفهای نیکی هیلی برای مریم قجر سودی ندارد

بعد از توطئه ای که تروریست ها و حامیان غربی و منطقه ای آنان در شهر دوما سوریه مبنی بر استفاده از مواد شیمیایی به راه انداختند سران فرقه تروریستی دیگر سر از پا نشناخته و هر ساعت سعی دارند دولت سوریه را مقصر این داستان نشان دهند و به طور مستمر از نماینده آمریکا در سازمان ملل یعنی نیکی هیلی یاد می کنند که باید ما از جهان حمایت نموده و اجازه ندهیم کسی از این مواد استفاده نماید و ….
وقتی این زن جنگ طلب این گونه از حقوق مردم دم می زند واقعا خنده دار است و مرا به یاد مریم قجر داعشی می اندازد که وقتی صدام از مواد شیمیایی بر علیه مردم ایران و کشورش استفاده نمود صدای سران فرقه رجوی در نیامد و انگار اتفاقی نیفتاده است و اکنون زنی دیگری به نام نیکی هیلی انگار یادش رفته بیش از سه سال است که عربستان مردم بی گناه یمن را مورد حمله قرار داده و در آنجا خبری از حقوق بشر نیست !!! و اکنون وقتی آنان از تروریست های وحشی داعشی حمایت می کنند برای رجوی و دار و دسته کثیف او نیز مشروع است .


باید به مریم قجر و دار و دسته کثیف او گفت که تا کی می خواهید به این پاچه خواری ادامه دهید و بلندگوی عناصر وحشی و جنگ طلب آمریکایی باشد ؟ چرا وقتی کسی دم از حمله به مردم سوریه می زند شما خوشحال می شوید ؟ چرا وقتی تروریست ها در سوریه شکست می خورند مسئله استفاده از مواد شیمیایی علم می شود ؟
آیا دولتی که به مرحله شکست تروریست ها می رسد و راهی جز تسلیم برای آنان باقی نمانده و باید منطقه را ترک کنند از مواد شیمیایی استفاده می کند ؟ آیا این کار به نشانه خود زنی نیست ؟ شما سعی دارید چه کسی را گول بزنید ؟ چرا مریم قجر این گونه سینه چاک تروریست های سوریه و کشورهای حامی تروریسم می باشد ؟ البته برای ما کاملا روشن است چون اساس این فرقه روی کارهای تروریستی و حمایت از تروریست ها سوار شده است .
به مریم قجر باید گفت که هیچ تفاوتی بین شما و نیکی هیلی وجود ندارد شما هر دو خواهان ریختن خون هستید هر دو شما با شعار حقوق بشر می خواهید سر مردم را بریده و بر سر قبر آنان به پایکوبی بپردازید .
کشور سوریه و جنگ با تروریست ها باتلاقی است که رجوی در آن گیر کرده است و از طرف دیگر به خوبی ماهیت جنایت کارانه فرقه برای همه روشن شده است که چگونه آب به آسیاب آنان ریخته تا شاید غرب این گروه تروریستی را به حساب بیاورد ولی چه سود که آب پاکی را جان بولتون دوست مریم قجر روی دستشان ریخت تا خیال واهی در مورد انتخاب وی نکنند . مریم قجر هر چقدر می خواهد حرفهای جناح جنگ طلب آمریکایی را نشخوار کند ولی چیزی که در جبهه مقابل دیده می شود ایستادگی در مقابل جنایت کاران است . مریم قجر و دار و دسته جنایتکارش هم راهی جز شکست ندارند .
هادی شبانی

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی