د07232018

Last updateی, 22 جولای 2018 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها قیام مردم و برجام؟!

قیام مردم و برجام؟!

فرقه ی رجوی که  اخیرا در نبود سوژه ای  برای ایجاد جار وجنجال درخور توجه، له له میزد، ناگهان با بیرون رفتن دولت آمریکا ازبرجام ، زبان بازکرده ومطالبی مینویسد و کم وبیش ازمگس پرانی ناشی از بیکاری رهائی یافته است !

 

------------------------------------------

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، سیزدهم می ۲۰۱۸

Rudy Giuliani Maryam Rajavi Terrorist Clown 1قیام مردم و برجام؟!

فرقه ی رجوی که  اخیرا در نبود سوژه ای  برای ایجاد جار وجنجال درخور توجه، له له میزد، ناگهان با بیرون رفتن دولت آمریکا ازبرجام ، زبان بازکرده ومطالبی مینویسد و کم وبیش ازمگس پرانی ناشی از بیکاری رهائی یافته است !

دریکی ازاین نوشته های پرتعداد آمده است :

” علت این‌که ولی‌فقیه رژیم آخوندی حتی بعد از خروج آمریکا از برجام قادر به اعلام یک سیاست قاطع و یک‌سویه نیست بن‌بستی است که حکومت آخوندی در آن گرفتار آمده است. اگر به شروط خواسته شده تن بدهد یعنی از برنامه موشکی و بحران‌آفرینی تروریستی در منطقه دست بردارد… برنامه موشکی، دخالتهای تروریستی در منطقه و برنامه بمب‌سازی اتمی همه اجزا ستونی هستند که در کنار سرکوب و خفقان ۲پایه اصلی حفظ رژیم آخوندی به‌شمار می‌آیند. عقب‌نشینی از آنها پایه‌های دیکتاتوری فاشیسم مذهبی را سست و راه را برای قیام مردم ایران بیش‌از‌پیش هموار خواهد کرد “.

بنظر شما ، دولت ایران چه میبایست میکرد تا ازطرف شما قاطع باشد؟!

 اتفاقا رئیس جمهور ایران، با صراحت لازم ، اقدامات مرحله ای دولت ایران را برشمرد و اقدامات خود دراین زمینه را آغاز کرده است واین اگر قاطعیت نیست پس چیست وآیا شما دیوانه بازی ها را قاطعیت میدانید؟!!

خواسته های آمریکا ربطی به برجام ندهد و هرآنچه که مطرح کرده، بیجا وغیر قابل پذیرش بوده وبرای او و شما آبی ازاین درخواست ها گرم نخواهد شد!

دست کشیدن ازارتقای توان دفاعی کشور ، خط قرمز دولت وملت است ومسلما  فرقه ی رجوی و ترامپ وحواریونش تحقق این آرزو را فقط درخواب میتوانند ببیند!

هیچ منبع بیطرف وسازمان های جهانی  درگیر با بحران آفرینی وتروریزم ، انجام این اعمال ازطرف ایران وبمب اتمی سازی اش را قبول ندارد وبنابراین ایران مسئولیتی دربرابر این ادعاهای سخیف ندارد!

 همچنین ،تقویت بنیه ی دفاعی کشور ، ربطی به اینکه کدام حکومت برسر کار است ، یک ضرورت ملی است وارتباطی به سرکوب مردم ندارد ومردم ایران نیز هرگز بخاطر ساخت موشک های حافظ حریم امنیتی کشور ، قیام نخواهند کرد!

بازهم :

“از سوی دیگر اگر حکومت آخوندی به شروط جدید تن ندهد و دست به ایستادگی بزند باید در گام نخست فشار تحریمها را تحمل کند و در چنین شقی وضعیت به‌سرعت به همان شرایطی برخواهد گشت که رژیم پیش از این برای خلاصی از آن موقعیت بود که حاضر شد با «زانونان خونین»‌به پای میز مذاکرات اتمی برود “.

ما باید فکر جدی بحال خود بکنیم و باتمام قوا ومتکی به وحدت ملی، گام های بزرگی برای عقب نگه داشته شدگی ۴۰۰ ساله ی خود برداریم !

آنچه که  از ما خواسته میشود ، تسلیم بلا قید وشرط است واگر حکومت بخواهد باین درخواست نفرت انگیز امریکا تن بدهد، با وجود اینکه  دیگر با اتهاماتی مانند نقض حقوق بشر، موشک سازی وتروریزم مواجه نخواهد بود، اما با مسائل سخت تری مواجه خواهد شد که برای اجتناب ازآنها، ایجاب میکند شروط شما را نپذیرد!

بنابراین، ما زمانی میتوانیم با آمریکا براه بیآییم که بردگی را به جان خریده و ماحصل هزاران سال فرهنگ غنی و نتیجه ی مبارزات ۱۰۰ ساله ی بی امان اخیر خود را دوراندازیم که بنظر می رسد ، مردم هرگز تن به چنین ذلتی نخواهند داد!

درادامه :

” این وضعیت بن‌بستی است که تمام سردرگمی‌های رژیم آخوندی در این شرابط پیچیده و دشوار از آن ناشی می‌شود. صورت‌مسأله اصلی این است که رژیم در هر مسیری که برود یعنی یا قبول جام‌زهرهای موشکی و منطقه‌یی و یا ایستادگی در مقابل خواست آمریکا، در انتها با مردم و قیام مردم ایران و مقاومت آنها روبر می‌شود “.

ایران قطع مبارزه با تروریزم درسوریه را که با امنیت ملی اش مرتبط است، قبول نخواهد کرد ونخواهد پذیرفت که موشک های دفاعی خود را برچیند وبنابراین ، ازهمین حالا درخواست امریکا جواب منفی دارد و البته حفظ حقوق انسانی وشرافت ملی، هزینه هایی دارد که خواهیم پرداخت ! وسرانجام کار؟

باند رجوی هیچ غلطی نخواهد توانست بکند ومردم درقیامی که رجوی ها دران ذینفع اند، شرکت نخواهند نمود وچه بسا که اقلا خانواده های گرفتار دستان خون چکان رجوی ، گام های اساسی تری برای رهائی فرزندان خود ودرهم ریختن تشکیلات تارعنکبوتی رجوی ، بردارند!

صابر

.

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی