ج03222019

Last updateچ, 20 مارس 2019 11pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها جرم ما این است که بعد از شنیدن ۳۰ سال دروغ دیگر سکوت نکردیم.

جرم ما این است که بعد از شنیدن ۳۰ سال دروغ دیگر سکوت نکردیم.

راستی باید از این سازمان با آن همه عظمت پوشالی که خودش مدعی است پرسید که چه شده و چه بر شما پیش آمده که این طور فریاد و فغان شما بر بام آسمان رفته آن هم به خاطر اینکه ما فقط اعلام کردیم که رسما از شما فاصله می گیریم وتمامی این مدت که با شما بودیم جز دروغ ندیدیم. صدای ما چگونه تا این حد پیکره  شما را به لرزه در آورده است که مریم رجوی این طور هوار میزنید و دشنام می دهد و علیه من و سایر دوستان جداشده از فرقه در آلبانی فریاد سر داده و کشف کرده بعد از ۳۰ سال همه ما جاسوس و مزدور بوده ایم,در واقع در شرایط کنونی سخن ما با این سازمان فرقه گرای رجوی نیست که بیشتر از هزار و پانصد نفر از آنها بالای ۵۵ سال سن دارند، بلکه  با مردم است تا همه کسانی که ذره ای  وجدان و شرف و انسانیت دارند

-----------------------------------------------------------------------------------------

به نقل از اتجمن فراق،غلامعلی میرزایی,۱۴ آبان ۱۳۹۷

gholamali mirzai 02جرم ما این است که بعد از شنیدن ۳۰ سال دروغ دیگر سکوت نکردیم.

به گزارش فراق، غلامعلی میرزایی با انتشار نامه ای در «ایران آزادی» اظهار داشت: این حکایت این روزهای فرقه رجوی است که مدعی بود بر سر دربش شعار صدق و وفاست، این در حالی است که در عمل برای من که ۳۰ سال در این فرقه عضویت داشته ام و جان بر کف تمام عمر خود را داده ام، چیزی جز دروغ و خیانت ندیدم .
راستی باید از این سازمان با آن همه عظمت پوشالی که خودش مدعی است پرسید که چه شده و چه بر شما پیش آمده که این طور فریاد و فغان شما بر بام آسمان رفته آن هم به خاطر اینکه ما فقط اعلام کردیم که رسما از شما فاصله می گیریم وتمامی این مدت که با شما بودیم جز دروغ ندیدیم. صدای ما چگونه تا این حد پیکره  شما را به لرزه در آورده است که مریم رجوی این طور هوار میزنید و دشنام می دهد و علیه من و سایر دوستان جداشده از فرقه در آلبانی فریاد سر داده و کشف کرده بعد از ۳۰ سال همه ما جاسوس و مزدور بوده ایم.
در واقع در شرایط کنونی سخن ما با این سازمان فرقه گرای رجوی نیست که بیشتر از هزار و پانصد نفر از آنها بالای ۵۵ سال سن دارند، بلکه  با مردم است تا همه کسانی که ذره ای  وجدان و شرف و انسانیت دارند ، قضاوت کنند.
قبل از هر چیز چند سئوال خیلی ساده وجود دارد که باید پرسید و اگر کسی که مدعی است آمده با اسم و رسم و سند ومدرک پاسخ بدهد .
نخستین پرسش این است که سازمان مجاهدین چه زمانی متوجه شد که ما مزدور ایران هستیم؟ آیا تنها بعد از اینکه ما اعلام کردیم از فرقه رجوی در آلبانی جدا شده ایم؟ چرا این گونه است؟ اگر مریم رجوی مدعی است که از قبل و با الهام از مسعود رجوی  جاسوسی و مزدوری ما را کشف کرده است چرا سخنی نگفت؟ چرا به افکار عمومی اطلاع نداد؟

اما مشکل جای دیگری نهفته است. مشکل در تار وپود یک سیستم مافیایی فرقه گرا با رهبری توتالیتر و تمامیت خواه نفهته است که دروغ و خیانت نخستین روش او برای توجیه هدف و ادامه حیات تشکیلات و کنترل نیروهای تشکیلاتی اش می باشد.

پرسش بعدی این است که چرا هیچ وقت در طول این سالیان به ما گفته نشده بود که فرزندان ما جلوی درب اشرف آمده اند و الان این موضوع دارد طرح می شود؟
آیا برای کسانی که برای دیدار خانوادگی عزیزانشان بعد از سال های اسارت و بدبختی به عراق و پشت دیوارهای اشرف آمده بودند، مزدور بودند؟ چرا اطلاع ندادید که خانواده های ما برای دیدن ما به پشت دیوار اشرف آمده بودند ، خانواده هایی که با درد و رنج  و  هزینه شخصی خود  آمده بودند، چرا از جانب مسعود رجوی مزدوران نامیده شدند؟ مریم و مسعود رجوی مزدور چه کسی است و چه می کند ؟ آیا برای این حضرات امکان تعریف آن وجود دارد یا خیر؟
آیا شما مزدور هستید یا ما؟ آیا مزدور شما نیستید که برای صدام حسین و حالا سعودی ها و موساد و جنگ طلب ها مزدوری می کنید؟
آیا رسم روزگار این است و یا همانطور که خانم رجوی فرمودند هرکه با ما نیست بر ماست و شما باید هر مارک و تهمتی که میخواهید به آنها بزنید؟ آیا جرم ما این نیست که گفتیم بعد از ۳۰ سال آنچه مسعود رجوی و مریم رجوی گفته اند، به ماده تبدیل نشده است؟ آیا این مزدوری است؟ یعنی بعد از سی سال هر کس چنین انتقادی کرد، مزدور است؟
اگر شما واقعا در حرفتان صادق هستید چرا تا قبل از اینکه ما اعلام کنیم از سازمان مجاهدین جدا شده ایم و تا به حال تحت مغزشویی این سازمان بوده ایم و فریب آنها را خورده ایم صدایی از شما در نیامد که ما ماموران ایران هستیم؟ چه شد که یک شبه ما همه مزدور شدیم؟ بنابراین  روشن است که این روش استالینیستی فرقه مجاهدین خلق می باشد که هر منتقد خود را ترور شخصیت کند و ما را نیز باکی نیست . مریم رجوی در افشای ما نوشته است : « پیش پرداخت مزدوری ما و …»
به راستی کدام پیش پرداخت آیا غیر از این است که همه عمر و زندگی خود را صرف شما پیش پرداخت کردیم ؟ آیا چیزی برای پرداخت مانده است و یا اینکه شما تمامی شیره جان  و اندیشه مارا کشیده اید؟
آیا داشتن تماس با خانواده آن هم بعد از سی سال بودن در مناسبات شما و دادن همه چیز تا این حد دستگاه شما و انقلاب پاک خواهر مریم تان را به مخاطره  و لرزه بر جان و تنتان می اندازد ؟ آری ،ما بعد از این همه سال شنیدن دروغ و خیانت از جانب شما دیگر حاضر به ادامه آن نیستیم و می خواهیم که همه این دروغها را رسوا کنیم.

رسوا کنیم تا هر کس ذره ای وجدان و انسانیت در وجودش باشد به قضاوت بنشیند تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد، واگر هم شما تا این حد لرزان و ترسان نبودید و نیستید میتوانیم یکدیگر را در دادگاه ببینیم تا تمامی دروغ ها و نیرنگ های  شما رسوا شود و بر همه مشخص شود که چه کسانی هستید و چگونه پایه مکتب شماچیزی جز دروغ و خیانت نیست.

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی