چ07172019

Last updateچ, 17 جولای 2019 10am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها جدال مرگ و زندگی در فرقه رجوی/ چرا مرگ اعضاء طبیعی به نظر نمی رسد؟

جدال مرگ و زندگی در فرقه رجوی/ چرا مرگ اعضاء طبیعی به نظر نمی رسد؟

اگر چه مرگ و محتوم بودن آن در زندگی انسان و سایر موجودات امری پذیرفته شده است، کم و زیادش نیز طبیعی است و هیچ تضمینی برای لحظه ای دیگر برای ادامه حیات انسان و هیچ موجودی وجود ندارد. اما از سویی گاهی اوقات وضع جسمانی و سلامت فرد و نشاط و شادابی و علایم حیاتی و امید به آینده برخی مرگها را در هاله ای از ابهام فرو میبرد,خصوصا این احتمال زمانی تقویت می شود که تکرار آن موج ذهنیت منفی را در اذهان تشدید کند. به ویژه اگر مظنون در انجام این عمل ید طولایی داشته باشد و برای تحقق خواسته هایش به هر مستمسکی دست یازیده باشد تا برای بقای خویش با فنای دیگران رازهای مگوی خویش را حفظ نماید,گاهی فرد و مسئله دار بودنش اگر منجر به جدایی گردد و در تشکیلات نقش تعیین کننده ای داشته باشد. نشت این اطلاعات وجهه او را بیش از پیش در نزد افکار عمومی مخدوش می نماید و گاه خود جدایی فی نفسه یک خطر برای سازمان محسوب می شود و بازتاب آن زنگ خطری است که در روند یارگیری های جدیدش مانع ایجاد می کند.......

----------------------------------------------------------------------------------------

انجمن نجات مرکز گلستان,

sim khardarجدال مرگ و زندگی در فرقه رجوی/ چرا مرگ اعضاء طبیعی به نظر نمی رسد؟

اگر چه مرگ و محتوم بودن آن در زندگی انسان و سایر موجودات امری پذیرفته شده است، کم و زیادش نیز طبیعی است و هیچ تضمینی برای لحظه ای دیگر برای ادامه حیات انسان و هیچ موجودی وجود ندارد. اما از سویی گاهی اوقات وضع جسمانی و سلامت فرد و نشاط و شادابی و علایم حیاتی و امید به آینده برخی مرگها را در هاله ای از ابهام فرو میبرد.
خصوصا این احتمال زمانی تقویت می شود که تکرار آن موج ذهنیت منفی را در اذهان تشدید کند. به ویژه اگر مظنون در انجام این عمل ید طولایی داشته باشد و برای تحقق خواسته هایش به هر مستمسکی دست یازیده باشد تا برای بقای خویش با فنای دیگران رازهای مگوی خویش را حفظ نماید.

گاهی فرد و مسئله دار بودنش اگر منجر به جدایی گردد و در تشکیلات نقش تعیین کننده ای داشته باشد. نشت این اطلاعات وجهه او را بیش از پیش در نزد افکار عمومی مخدوش می نماید و گاه خود جدایی فی نفسه یک خطر برای سازمان محسوب می شود و بازتاب آن زنگ خطری است که در روند یارگیری های جدیدش مانع ایجاد می کند و اگر فرد جدا شده دست به افشاگری بزند حیات سازمان را به مخاطره می اندازد لذا برای فرو نرفتن در گرداب فراموشی وانزوا به راحتی دست به جنایاتی می زند که تلاش مذبوحانه ای بیش نیست!
و از این دست اقدامات در انشقاق سازمان با روشهای حذفی تقی شهرام و تاسیس سازمان پیکار با حذف مخالفان در قبل از انقلاب کلید خورد و امری ساده است که سازمان به سادگی از کنار آن گذشت و در هر برهه دیگری اگر سازمان احساس خطر کند با زیر پا گذاشتن افراد نا همراه متشبث به هر اقدامی برای نجات خودخواهد شد.
زیرا این شرایط از هر مقطع دیگری برای سازمان تعیین کننده تر است و صحبت مرگ و زندگی است. اگر این بار جان بولتون ها وترامپ ها با شکست مواجه شوند راهی برای برون رفت سازمان از بازی سه سر باخت وجود ندارد. در یکی از رازی های قدیمی که مربع یا مستطیلی به هشت قسمت تقسیم می شد طرفین مهره های خویش را می چیدند و گاهی اوقات یکی از طرفین مست باده پیروزی به گرداب اشتباه می افتاد وهیچگونه راه گریزی برای او وجود نداشت و حریف با یک حرکت از سه طرف او را با شکست مواجه می ساخت و حال و روز این روزهای سازمان دقیقا در معرض یک بازی از هر طرف باخت قرار دارد پس نباید هیچ مخالفی راهی برای گریز پیدا کند و ریزشی برای سازمان رقم زند که زرق و برق دروغین او را درهم شکند وسرابی در مورد چشم انداز آینده سازمان به تصویر کشد که آب حیاتی در آن نیابند .
از همین رو مرگ آرش پور غلامی این روزها بیش از هر مرگ دیگری سازمان را در مظان اتهام وارتکاب یک قتل برای حذف او قرار داده است تا هم اطلاعاتی به بیرون نشت نکند وهم ریزشی در انظار جهانیان خود نمایی نکند. جا دارد که فعالان حقوق بشر و سازمانهای حقوق بشری در این موضوع ورود نموده و از حذف های بی رحمانه مریم جلوگیری نمایند و ماهیت واقعی مریم و سازمان را در افکار عمومی به نمایش گذارند .

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی