چ06192019

Last updateس, 18 جون 2019 9pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها ائتلاف قبلی که دردی از رجوی دوا نکرد ، این یکی خواهد کرد؟!

ائتلاف قبلی که دردی از رجوی دوا نکرد ، این یکی خواهد کرد؟!

بقراری که اطلاع داریم، سال گذشته ائتلافی تا حد ایجاد ” ناتوی عربی ” برعلیه ایران تشکیل شد و باند رجوی چه ابراز مسرت هایی که ازاین ائتلاف نکرد!آن ائتلاف ، بدون اینکه قادر به انجام کاری باشد ، لبخند فتح وظفر را برلبان مجاهدین رجوی منجمد کرد بخاطر تضادهای درون ضدخلقی......

--------------------------------------------------------------------------------------

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم ژانویه ۲۰۱۹

milehaye zendan2ائتلاف قبلی که دردی از رجوی دوا نکرد ، این یکی خواهد کرد؟!

بقراری که اطلاع داریم، سال گذشته ائتلافی تا حد ایجاد ” ناتوی عربی ” برعلیه ایران تشکیل شد و باند رجوی چه ابراز مسرت هایی که ازاین ائتلاف نکرد!

آن ائتلاف ، بدون اینکه قادر به انجام کاری باشد ، لبخند فتح وظفر را برلبان مجاهدین رجوی منجمد کرد بخاطر تضادهای درون ضدخلقی موجود بین ائتلاف کنندگان وباز شدن ورق تازه ای که میرود بر جهان تک قطبی فاتحه بخواند  و …

فرقه ی ضدمیهنی رجوی با دیدن این وضع، مدتی سکوت غمناکی کرد و درحاشیه ها به سخن پراکنی و مطلب نویسی پرداخت و به روی نامبارک خود نیاورد که چگونه چنین شد !

اخیرا درپی شکست هایی که نصیب آمریکا در منطقه شد، جنگ طلبان آمریکائی وارد منطقه شد ه و دست به تشبثاتی زدند که امید باند رجوی را برای میوه چینی ناممکن از این مسافرت ها ، زنده ، زبانش را باز و تشویق به نوشتن نمود!

دراین رابطه، دریکی ازنوشته هایش آمده است :

” مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا که در آغاز سفر خود به خاورمیانه وارد اردن شده است، یک روز پیشتر طی مصاحبه یی گفت: بخشی از سفرمن به خاورمیانه قطعاً برای ادامه ساختن ائتلافی است شامل کشورهای خلیج‌فارس و همچنین شامل کشورهای اروپایی و کشورهای آسیایی در سراسر جهان تا بدانند بزرگترین حکومت حامی تروریسم در جهان را باید وادار کرد که از تروریسم دست بکشد “.

آمریکا مشکلی با تروریزم ندارد و بنابراین وقتی صحبت از آن و مبارزه برعلیه اش میکند، باید جستجو کرد و دید که منظورش ازاین مسافرت ها چیست و درپی پی ریزی چه فتنه ایست تا بعنوان پدر تروریزم جهانی ، ایفای نقش نموده و یا وظایف هر کشور وابسته در منطقه را در مورد اجرای برنامه های شیطانی اش ، روشن کند!!

من با کمال قاطعیت و ازصمیم قلب میگویم که با رفع سیستم سلطه و تابعیت که رهبری آن دردست هیئت حاکمه ی آمریکا قرار دارد، نه تروریزمی وجود خواهد داشت و نه انجام این سفرهای توطئه گرانه لازم خواهد آمد!

بدین ترتیب باند رجوی ، باید به یکی ازمعبودهایش- پمپئو – این تذکر مهم مرا برساند!

درادامه :

” وزیر خارجه آمریکا در آستانه سفرش به خاورمیانه در مصاحبه با سی.ان.بی.سی خاطر نشان کرد: هیچ تغییری در استراتژی ایالات متحده برای مقابله رژیم ایران در کار نیست آمریکا متعهد به مقابله با مداخلات شرورانه رژیم ایران و فعالیت‌ها و خطراتی است که برای جهان ارائه می‌کنند “.

البته که هیچ تغییری نیست واین تغییر زمانی اتفاق خواهد افتاد که ما تسلیم بلا قید وشرط آمریکا شده وبهمراه عربستان وزیر رهبری اسرائیل، منطقه را برای چپاول آمریکا امن تر کنیم!

بنظر نمیرسد که دولت وملت ایران درکلیت خود چنین تصمیمی داشته باشند ، بخاطر تجربه ای که دراین موارد دارند!

ایران اقلا از چند صد سال پیش، تعرضی به کشوری نداشته وآنچه بوده ، قربانی بودنش ازبابت تعرضات جهانخواران ونوچه های آنها بوده و بنابراین، خطر واقعی برای جهان که گویا ازجانب ایران است ، یک اتهام ویک تصور مالیخولیایی است وباند رجوی باوجود آگاهی ازاین مسئله ، بیهوده تلاش دارد که کشور خود را به زیر سم ستوران دشمنان خارجی ببرد!

همچنین :

” پومپئو گفت: خروج نیروهای آمریکایی از سوریه تغییری در ماموریت ایالات‌متحده برای مهار مداخلات رژیم ایران در خاورمیانه ایجاد نمی‌کند. این تصمیم هم چنین تعهد آمریکا به شکست داعش را تغییر نمی‌دهد “.

حالا این حرف را ترامپ با چه قصد ونیتی زده، روشن نیست وآنچه روشن است ایجاد موانعی است که  برای این خروج فرضی سربازان آمریکا انجام میگیرد!

ضمنا با خروج آمریکا ازسوریه ، داعش درعرض یکماه کلا ازاین کشور رانده میشود و حضور آمریکا مانع اصلی وجدی این کار است!

بازهم :

” خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد: مایک پومپئو وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد آمریکا استراتژی وسیعی را برای مقابله با رژیم ایران در سراسر منطقه دنبال می‌کند و متعهد است که رژیم جمهوری اسلامی و دست نشاندگانش را از سوریه بیرون کند. ..”.

وضع بگونه ایست که با خروج آمریکا، سوریه سروسامانی میگیرد واحتیاجی به حضور نیروهای ایران و … وجود نخواهد داشت وقبلا هم همینطور بود و این اقدامات آمریکا وحواریونش بودند که پای ایران را به سوریه کشاندند!

باند رجوی باید به این مرشد خود این مسئله را توضیح دهد که البته نفعی دراین کار ندارد وابدا میل وجرات دادن چنین توضیحاتی را نخواهد داشت!!

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی