ج05292020

Last updateج, 29 می 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها اگر کار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ترور نبوده ، لابد اعدام انقلابی بوده!

اگر کار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ترور نبوده ، لابد اعدام انقلابی بوده!

به ادعای مجاهدین رجوی، تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا که در یک مهمانی نوروزی باند رجوی  گفته است: من باید به شما بگویم که یکی از دلایلی که من تصمیم گرفتم از آرمان مردم ایران حمایت کنم، این بود که مجاهدین هرگز و هرگز نه حتی یک روز و نه حتی در یک یادداشت، حتی در یک صفحه، و نه حتی در یک اتهام.....

----------------------------------------------------------------------------------------

صابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم آوریل ۲۰۱۹

terorhaye 60 01اگر کار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ترور نبوده ، لابد اعدام انقلابی بوده!

به ادعای رسانه های مجاهدین رجوی، تام ریج، وزیر پیشین امنیت داخلی آمریکا که دریک مهمانی نوروزی باند رجوی حضور داشت ، گفته است:

” من باید به شما بگویم که یکی از دلایلی که من تصمیم گرفتم از آرمان مردم ایران حمایت کنم، این بود که مجاهدین هرگز و هرگز نه حتی یک روز و نه حتی در یک یادداشت، حتی در یک صفحه، و نه حتی در یک اتهام، که آنها یک سازمان تروریستی بودند، ظاهر نشدند و این امروز در شخصیتهایی که در جلسه امروز حضور دارند منعکس می‌شود “.

اولا آرمان مردم ایران با باند رجوی که دست به ترورهای متعدد بعد ازانقلاب ۱۳۵۷ زده، جنایات داخل تشکیلاتی ازجمله نسل کشی نموده ، درجنگ عراق برعلیه کشور خود وارد عمل شده، دست به انواع جاسوسی ها زده  و … چه سنخیتی دارد؟!

ثانیا ، هم شما وهم من میدانیم که درادبیات سیاسی ، اقلا دونوع کشتن بدون اذن دادگاه صالحه داریم که یک دسته آنرا ترور ودسته ای دیگر اعدام انقلابی میدانند.

مثلا دردهه ی ۱۳۵۰ خورشیدی ، مجاهدین وقت ، چند نفر ازمستشاران شما را کشته و استدلال کردند که این مستشاران از ادوات اشغالگری آمریکا درایران هستند که با کودتای ننگین ۲۸ مرداد برایران مسلط شده و اشغالگر بحساب میآیند و کشتن اشغالگر نه یک کار تروریستی ، بلکه یک اعدام انقلابی میباشد!

شما نظرتان دراین مورد چیست آقای تام ریچ و آیا این کار را ترور نمیدانید؟!

ومجاهد نماهای امروز چه میگویند؟!

باین کار بنیانگذاران خود افتخار میکنند یا آنرا محکوم میپندارند؟!

بازهم :

“… بسیاری از ما، این افتخار را داشتیم که با خانم رجوی ملاقات کنیم. و ما همچنین افتخار داشته‌ایم با خانواده‌هایی که همسرانشان، فرزندانشان، و دوستانشان در بین ۱۲۰هزار شهروندان ایرانی هستند که از زمانی که آخوندها فرهنگ و کشور و مردم فوق العاده، و تاریخ فوق‌العاده را به یغما بردند، اعدام شدند کشوری با فرهنگی که پیچیده‌ترین فرهنگ در جهان و باسوادترین و جوانترین جمعیت در جهان است. “.

نوش جانتان باشد ازاین ملاقات هایی که با سر مشاطه ی حرمسرای مسعود رجوی داشته اید!

ضمنا آیا میتوانید آمار این ۱۲۰هزار شهید خود را که تعدادشان تقریبا معادل شهدای ایران درجنگ هستند، با مستندات لازم منتشر کنید؟!

همچنین چرا اصرار دارید که  مردم این باسوادترین وجوانترین کشور دنیا را با انواع تحریم ها، ترور ها  و اگر دست داد حمله ی نظامی،ازبین ببرید؟!

دوباره :

” …این تغییر به‌معنای بازگشت به عقب، به سلطنت، که نمی‌توان آنرا به هیچ‌وجه و به هیچ شکلی دموکراتیک خواند، نیست. این تغییر به‌معنای حفظ وضعیت موجود هم نیست. بلکه این تغییر برای آزادی، برابری و اولویت داشتن رأی توسط کسانی است که می‌توانند وارد رقابت بشوند، کسانی که می‌توانند از طریق رأی آزاد و دست کاری نشده زنان و مردان، شهروندان ایران انتخاب شوند “.

اگر واقعا اینطور فکر میکنید، یک انتقاد اساسی ازکودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ خود کرده وتمامی اسناد موجود دراین رابطه را افشا کنید تا ثابت شود که شما تا وقتی که میتوانستید ، نظام سلطنت را درایران نگه داشتید وحالا میدانید که قادر به این کار نیستید، این حرف را میزنید!

teror moj

وانگهی ، در موارد قابل توجهی ، رژیم رجوی بارها ازنظر تاریخی ، مرتجع تر وعقب مانده تر از نظام سلطنتی است!

هیچ سلطانی باندازه ی رجوی در امور شخصیه ی رعایایش دخالت نمیکرد واینهمه زن درحرمسرای خود نداشت!

شاه زمانی از فئودالیزم وزمانی دیگر از سرمایه داری تجاری وابسته حمایت میکرد ونماینده ی آنها بود.

حال آنکه رجوی در رژیم حقیر خود ، مناسبات برده داری برقرار کرده است!

آیا شما با کمک به پیاده شدن این رویه درایران است که میخواهید بما کمک کنید که آزاد شویم وآیا این آزادی ، رها شدن از انسانیت نیست؟!

سپس :

” من می‌خواهم ببینم که رژیم ایران نتواند هیچ میزانی از انرژی را صادر کند. من فکر می‌کنم این ایده بسیار عالی است. شما می‌خواهید روی رژیم فشار بیاورید. و متأسفانه، این به آن معنی است که مردم رنج خواهند برد، ولی آنها همین حالا رنج می‌برند”.

اولا دشوار است که شما تمامی این غلط ها را در زمانی که جهان ازنظام جابر تک قطبی رها میشود، یکجا بکنید!

ثانیا آیا برای مردم ایران فرقی بین تحریم شدن ونشدن نیست وحالا که میگویید که مردم در رنج اند ، سهم سیستم ظالمانه ی آمریکائی دراین رنج چقدر است وچرا چنین میکند وقتی که برای مردم ایران آزادی؟! میخواهد؟!