ی09222019

Last updateش, 21 سپتامبر 2019 2pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

حمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

اگر نیروهای غرب ازخاورمیانه بیرون کشیده شوند، کشورهای منطقه قادر به تامین امنیت پایدار وبرقراری صلح وثبات لازم دراین منطقه خواهند بود و اگر باور ندارید ، امتحان کنید ودریابید که ایران مسئول تجاوزگری های امریکا نیست!........

-------------------------------------------------------------------------------

صابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم می ۲۰۱۹

Arme mojahedin wa americaحمایت کامل باند رجوی از تجاوزگری های آمریکا!

این باند تبهکار و وطن فروش، به سخنان برایان هوک که مسئول تغییر رژیم ایران درکاخ سفید است  تکیه نموده وآورده است :

” برایان هوک گفت که با توجه به گزارش هایی درباره تهدید رژیم ایران مبنی بر خروج از برجام و نیز خروج از پیمان منع گسترش که منتشر شده است، ما در واکنش به تهدیدهای تازه رژیم ایران مدت معافیت های باقیمانده را کوتاهتر کرده ایم. البته رئیس‌جمهور آمریکا گفته است که هرگونه تصمیم رژیم ایران برای خروج از برجام پیامدهای بسیار بزرگی خواهد داشت “.

وقتی خودتان از برجام خارج میشوید و دهه ها قبل از آن سلاح اتمی خود را ساخته و بکارش برده اید، نمیتوانید به ایران که موافق بعضی از مواد همان برجام میتواند برخی از تعهدات خود را اجرا نکند ، خرده بگیرد!

مجاهدین رجوی باید جواب دهند که چرا خروج قلدرانه و عهد شکنانه ی آمریکا از برجام بد نیست ولی استفاده ی قانونی ایران از برخی تبصره ها و … همان برجام تهدید آمیز و پر مخاطره است؟

چرا خروج آمریکا از برجام عیبی ندارد و اقدامات ایرانی که هنوز قصد خروج ازآنرا ندارد ، پر پیآمد است؟!

درادامه :

” این رژیمی است که اگر قرار بود مشکل با آن از طریق گفتگوی دوستانه حل شود، ما این مشکل را مدتها پیش حل کرده بودیم “.

شما با چه کسی گفتگوی دوستانه انجام دادهاید که بخواهید با ایران نیز چنین کنید؟!

همین که آمریکا دست از تجاوزگری ها وسلطه طلبی ها بردارد ، مشکلی وجود نخواهد داشت و مذاکره مفهومی نخواهد داشت!

فلذا بنظر میرسد که باندرجوی درتبعیت از آمریکا ، مذاکره را طوردیگری تفسیر میکند وتوقعش تسلیم بلا قید وشرط طرف دیگر مذاکره است!

دوباره :

” مسئول اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا درباره علت حرکت یک نیروی ضربت آمریکا به سوی منطقه خاورمیانه و خلیج فارس گفت: هم چنان که کاخ سفید دربیانیه یی توضیح داده به دلیل هشدارها و نشانه هایی که دریافت کرده ایم ایالات متحده هر اقدامی که لازم باشد را انجام خواهد داد و هر حمله به منافع یا همپیمانان آمریکا با واکنشی سریع و قاطع روبرو خواهد شد “.

ایران صراحتا اعلام کرده که هشدارها و اطلاعات داده شده به آمریکا جعلی است و قصد حمله به کشوری را ندارد!

بخصوص اینکه ما با داشتن قدرت محدود وفاصله ی ده ها هزار کیلومتری با آمریکا ، ابدا نمیتوانیم اقدامی بر علیه آمریکا بکنیم و بخاطر منافع خود، هرگز حاضر نیستیم که خلیج فارس را با درگیری با همسایگان ، نا امن کنیم!

هرچه که هست ، زیر سر آمریکائی است که خارج از مرزهای خود مستقر میشود ، درامور داخلی کشورها دخالت میکند، جنگ همسایگان براه میاندازد و وضعیت تیره وتاری درهرجای جهان که مقدور افتد ، بوجود آورد وباند رجوی هم مانند گرگی گرسنه ، خواستار چنین تیرگی ها وسیاهی هاست!

همینطور :

” وی با استناد به گفته مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا اضافه کرد: امروز رژیم ایران چشمگیرترین تهدید برای صلح و ثبات خاور میانه است. ما فکر می کنیم برای مقابله با این تهدید چشم گیر سیاست خارجی درستی را در پیش گرفته ایم. این شامل فشار شدید اقتصادی، انزوای سیاسی و آمادگی برای انجام هرگونه اقدامات لازم جهت محافظت از منافع آمریکا است “.

با توجه به آنچه که درخاورمیانه گذشته ومیگذرد، براحتی میتوان دریافت که غرب بطور اعم و آمریکا بطور اخص، برهم زننده ی صلح وثبات درخاورمیانه بوده وهستند.

اگر نیروهای غرب ازخاورمیانه بیرون کشیده شوند، کشورهای منطقه قادر به تامین امنیت پایدار وبرقراری صلح وثبات لازم دراین منطقه خواهند بود و اگر باور ندارید ، امتحان کنید ودریابید که ایران مسئول تجاوزگری های امریکا نیست!

جالب اینکه ، سران آمریکا مسائل دروغی را مطرح میکنند و باند رجوی بعنوان شاهد شیاد، بنفع آنها وارد میدان میشوند!

ونیز :

” وی افزود: ما تحریم هایمان را به نحوی اعمال کرده ایم که در تاریخ هیچ نمونه ای مانند آن وجود ندارد. طی دو سال گذشته بیش از ۲۵ دور تحریم اعمال کرده و ما بیش از ۱۰۰۰ فرد و سازمان را هدف قرار داده ایم.. بنابراین فکر می کنم که جهان، مردم ایران و رژیم جمهوری اسلامی می دانند که ما در زمینه اعمال تحریم هایمان بسیار جدی هستیم “.

کارهای جنایتکارانه ی زیادی انجام داده اید و خوبی اش این است که با صراحت تمام بر تنگنا قرار دادن مردم ایران صحه گذاشته وبدان افتخار هم میکنید!

جدیت تان دراین تجاوزگری، ازطرف باند رجوی  مورد ستایش قرار میگیرد و تنها میماند که ملت ودولت ایران چه باید بکنند.

بنظر میرسد که باید  دشمن خود را بهتر بشناسند وچنان کنند که بصلاح ملک وملت است.

مجددا :

”  میخواهیم شاهد یک توافق تازه و بهتر باشیم “.

فرمان ۱۲ ماده ای تان را که چیزی جز قبول تسلیم کامل ایران نیست، ملاحظه کردیم!

آیا فکر میکنید که ایران باین تسلیم تن خواهد داد؟!

درعمل خواهیم دید!