س06252019

Last updateس, 25 جون 2019 10am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها دیوانه شدن مریم قجر در مورد عدم جنگ غرب با ایران

دیوانه شدن مریم قجر در مورد عدم جنگ غرب با ایران

ترامپ در میان حرفهایش آب پاکی را روی دست مریم قجر ریخت و عنوان داشت ، من کسی نیستم که بخواهد به جنگ دیگری بروم ، اقتصادمان آسیب می بیند و از آن مهمتر مردم ما کشته می شوند . معلوم است عقل ترامپ بهتر از مریم قجر و بولتون و … کار می کند . من می توانم حدس بزنم که مریم قجر که.......

-------------------------------------------------------------------------------

maryam khafe sho 04دیوانه شدن مریم قجر در مورد عدم جنگ غرب با ایران

بعد از صحبت های ترامپ و گفتگوی او با خبرگزاری مورد علاقه مریم قجر یعنی فاکس نیوز که عنوان داشت قصد جنگ با ایران را ندارم و تنها می خواهم آنها سلاح هسته ای نداشته باشند . فکر می کنم مریم قجر عزا گرفته باشد و سرش را به در و دیوار اطاقش بکوبد که این همه خیانت و جاسوسی وخوش رقصی برای آنان انجام دادیم این شد نتیجه کار ما! چقدر به بولتون و جولیانی و کندی و بقیه مفت خورها پول دادیم که هوای ما را داشته باشند که آخرش تمام تحلیل های ما کشکی از آب در آمد و در نهایت مزد مزدوری ما را ترامپ با عنوان جنگی با ایران ندارد را داد .
من چقدر به نیروهای خود از اشرف گرفته تا آلبانی گفتم که در نهایت آمریکا برای حمله به ایران به ما نیاز دارد که ما در همان موقع به آنان کمک خواهیم کرد ولی با همکاری همه جانبه ای که با عربستان و اسرائیل انجام دادیم این شد کارمان که اکنون ماندم که چه جوابی به نیروهای خود در آلبانی بدهم و با چه شیوه ای دوباره آنان را سرکار بگذارم .
ترامپ در میان حرفهایش آب پاکی را روی دست مریم قجر ریخت و عنوان داشت ، من کسی نیستم که بخواهد به جنگ دیگری بروم ، اقتصادمان آسیب می بیند و از آن مهمتر مردم ما کشته می شوند . معلوم است عقل ترامپ بهتر از مریم قجر و بولتون و … کار می کند . من می توانم حدس بزنم که مریم قجر که اکنون در آلبانی می باشد چه وضعیتی دارد . اولین کاری که انجام می دهد سعی می کند حرفهایی که ترامپ ، ایران را تهدید می کند برجسته کند و اصلاٌ به موضوع خواهان جنگ نیست پرداخته نشود و در ادامه به کمک مسئولین مفتخورش با انجام یک سری نشست هایی به نام سیاسی مقصر اصلی را اعضای خود عنوان می کند که ما به خاطر کم کاری شما نتوانستیم ترامپ را متقاعد کنیم که به ایران حمله کند و در نهایت نیروها باید بروند و فاکت های کم کاری شان را بخوانند . این حرف یعنی شروع یک سری نشست های دیگر. اما چیزی که بسیار مشهود است مبرا بودن رجوی ها از هر گونه خطا و آبکی بودن تحلیل هایشان و متاسفانه باز هم این نیروهای وارفته هستند که باید به روی خود تیغ کشیده و با عجز و لابه و گریه زاری به انقلاب طلاق مریم قجر چنگ بزنند و تا چند سال بعد مریم قجر را بیمه کنند و در مناسبات جهنمی فرقه رجوی به اراجیف مریم قجر و شوهر فراریش گوش کنند تا شاید روزی ترامپ حرف خود را عوض کند و جهان به کام کاسه لیسان رجوی بشود .
چیزی که در حرفهای ترامپ بسیار مشهود است فهمیدن وی در مورد جنگ با ایران است که چه عواقبی برای او و متحدانش در منطقه خواهد داشت. ولی رجویها به خاطر کینه حیوانی که نسبت به ایرانی ها دارند هنوز به شناخت درستی از مردم ایران نرسیدند که در مقابل دشمن خارجی مانند آمریکا با تمام توان از کشورشان دفاع خواهند کرد . حال باز هم مریم قجر اطلاعیه داده و خواهان تحریم بیشتر غرب علیه ایران شود و از طرف دیگر در تبلیغات خود به حرفهای نفرات غربی اکتفا کند که خواهان جنگ می باشند مانند بولتون جنایتکار! از طرف دیگر ملیجک رجوی به نام ابریشم چی و جعفرزاده مفتخور زیاد خودشان را با برگزاری کنفرانس های سایت های هسته ای ایران خسته نکنند چون همه می دانند که تمام این اخبار از طریق موساد به شما داده می شود تا از شما به عنوان عروسک صحنه گردان استفاده نماید .
ولی چیزی که اکنون برای همه روشن شد خود غرب یعنی ترامپ عنوان داشته که خواهان جنگ نیست! حال مریم قجر بسوز که بوی سوختن تان تا اینجا رسیده است و بهتر است بیشتر از این به خوش رقصی و پر کردن شکم لابی های خود ادامه ندهید که آنان به دنبال منافع خود هستند و شما جریانی نیستید که منافع آنان را تامین کنید دیگر دوران خوش سر کار آمدن ترامپ برای شما به پایان رسیده است .

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی