ی07212019

Last updateش, 20 جولای 2019 7pm

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها اگر یک مجاهد باقی مانده باشد باید نفرات جدا شده را ترور کند

اگر یک مجاهد باقی مانده باشد باید نفرات جدا شده را ترور کند

اگر بگوئیم که رجوی مغز خر خورده حرف بی ربطی نزدیم چون این حرف مسخره را رجوی در نشست های حوض در سال 73 در پایگاه سیفی در بغداد نشخوار کرده بود و آن زمان که قدرتی برای خود در عراق داشت و از حمایت صدام برخوردار بود و دست به سلاح کمری خود می زد که دیگر دوران..........

--------------------------------------------------------------------------------

Cinema Film SiyanourTerorاگر یک مجاهد باقی مانده باشد باید نفرات جدا شده را ترور کند

باز هم به مانند گذشته سخنگوی مجاهدین ( بخوانید رجوی ) در رابطه با تظاهرات بروکسل به روده درازی پرداخته و به نکته مهمی اشاره نمود.

او گفت که جاروی شغالان یک وظیفه ملی و میهنی است !!!.
برای کسی که شناختی از رجوی نداشته باشد فکر می کند که فرقه رجوی خط ترور جدا شده ها در اروپا را در پیش گرفته است . نه اینکه تاکنون تعداد زیادی از جدا شدگان را مورد ضرب و شتم قرار نداده است ؟
اگر بگوئیم که رجوی مغز خر خورده حرف بی ربطی نزدیم چون این حرف مسخره را رجوی در نشست های حوض در سال 73 در پایگاه سیفی در بغداد نشخوار کرده بود و آن زمان که قدرتی برای خود در عراق داشت و از حمایت صدام برخوردار بود و دست به سلاح کمری خود می زد که دیگر دوران فرصت طلبی گذشته است و همه کسانی که به اسم مجاهدین کارت پناهندگی گرفته و به افشاگری می پردازند گذشته است و همه را تهدید می کرد که دیگر دوران سازش کاری با آنان گذشته است و باید آنان را جارو کرد .

رجوی تروریست در ادامه توضیح می داد که اگر یک مجاهد باقی مانده باشد باید نفرات جدا شده را ترور کند چون در اروپا زندان مانند هتل می باشد و بعد از مدتی سازمان به سراغ شما آمده و آزاد می شوید . این خطی بود که رجوی دستور ترور جدا شده ها را در سال 73 داده بود .

اکنون که دیگر پشمی به کلاه رجوی نمانده و حتی اعضای نگون بخت تشکیلاتش حرف مریم قجر را قبول ندارند و با وعده و وعید سعی دارند افراد را در مناسبات شان نگهدارند ، وقتی همه نفراتی که از فرقه رجوی جدا می شوند چه زن و چه مرد دست به افشاگری زده و چهره زشت رجوی را برای همه روشن می کنند ، وقتی تیر مریم قجر در مورد تظاهرات بروکسل و تعداد کم جمعیت به سنگ خورد ، وقتی ماهیت غرب گرایانه سیاست های رجوی برای همه روشن شد ، وقتی سازمان همیشه خودش را در اوج می بیند و به خیال خام خودش به مرحله آماده باش برای سرنگونی رسیده ، وقتی مریم قجر در تمام زمینه ها به همکاری همه جانبه با غرب می پردازد ، دیگر رجوی چه نیازی به جاروی شغالان در اروپا دارد که اکنون رجوی جنایت کار این را یک وظیفه ملی و میهنی می داند ؟

مگر افشاگری جدا شدگان چه بلایی بر سرت آورده که اکنون با گذشت یک ربع قرن باز هم مدعی این شعار می شود؟ برای ما و همه جدا شدگان کاملاٌ روشن است که اعلام این شعار از طرف رجوی برای فریبکاری است چون در قرارگاه سیفی در بغداد هم شاهد بودیم وقتی آن موقع برای خودت کسی بودی هیچ کاری نتوانستی انجام بدهی و اکنون که حتی جرات بیرون آمدن از سوراخ را هم نداری این شعار بیشتر به تف سر بالا شبیه است .
اگر رجوی فریبکار و زن سومش مریم قجر مدعی این هستند که تضادهای درونی حکومت بالا گرفته و به دوران سرنگونی نزدیک شدیم پس عقب نشینی های سران غرب در مورد حمله به ایران را چگونه باید تفسیر کرد ؟ شما هم در این باره باز هم بور شدید چون کاسه لیسی و پاچه خواری برای غرب برای شما تروریست ها هیچ منفعتی نداشت .
اما سخن آخر اعلام شعار جاروی شغالان برای همه روشن می کند که دقیقاٌ افشاگری نفرات جدا شده درست به خال خورده است و شغال اصلی خود رجوی و دارو دسته او در تشکیلاتش می باشند که هر روز سعی دارند با فریبکاری و ردیف کردن یک مشت اباطیل به دریدن اعضای نگون بخت فرقه بپردازند این وظیفه ملی و میهنی نفرات مسئول در تشکیلات می باشد که باید همه در خدمت رئیس شغالان که همانا رجوی شیاد می باشد قرار بگیرند و به دریدن اعضای ناراضی در تشکیلات ادامه دهند .

   گزارش RAND

Rand 153 145
گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی آمریکا درمورد سازمان مجاهدین

   بتول سلطانی

Soltani 153x145
مجموعه مصاحبه ها

ابراهیم خدابنده

Ebrahim Khodabandeh 2015
مروری مختصر برفرقه های مخرب کنترل ذهن 

خروج ممنوع

HRW logo1 153 145
گزارش دیدبان حقوق بشر در مورد نقض حقوق انسانی در مجاهدین

مریم ستجابی

Sajabi Maryam 153x145
مجموعه مقالات 

ایرج مصداقی

mesdaghi goz93
271 سئوال مردم ازسازمان مجاهدین 

pericolum in mora

pericolum 153x145
خودکشی وخودسوزی درسازمان مجاهدین

Anne Singleton

annesingleton 153x145
مجموعه مقالات 

علی جهانی

Jahani Ali 400x
یادواره ها

کمپین خانواده

Campian Familie153x145
کمپین خانواده های اسرای سازمان مجاهدین

مهندس علی اکبرراستگو

Rastgou Ali 2
مجموعه مقالات

کریم غلامی

Karim Gholami 153x145
یادواره ها

تاسیس 100 اشرف!!؟ در آلمان

Hoshdar

هشدار کانون آوا به هموطنان ایرانی در خارج از کشور

محمدکرمی

mohammadkarami 153 145

وضعیت حقوق بشردر سازمان مجاهدین

کردکشی مجاهدین درعراق

Kurden Morvarid 153x145

مجموعه مقالات و اسناد

نقشه سایت کانون آوا

انتشارات

سازمان مجاهدین

 • تاریخچه سازمان مجاهدین
 • شورای ملی مقاومت
 • ارتش آزادیبخش
 • نقش زنان در تشکیلات
 • نظرات مجاهدین درمورد دیگرگروه ها

تروریسم وفرقه گرایی

 • انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین
 • آیا مجاهدین یک فرقه هستند؟
 • مبارزه مسلحانه یا ترورکور؟
 • خشونت علیه جداشدگان و منتقدین
 • نقض حقوق بشر در تشکیلات
 • زندان وشکنجه درتشکیلات

لابیگری و خلافکاریهای مالی

 • لابی گری مجاهدین درغرب
 • انجمنهای پوششی مجاهدین 
 • سوء استقاده های مالی