ش07112020

Last updateپ, 09 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها سندرز: ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست

سندرز: ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست

برنی سندرز گفت: من برای گذار این کشور و ایستادن در کنار طبقه کارگر آمریکا نامزد می‌شوم،نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، دونالد ترامپ را خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ این کشور توصیف کرد......

------------------------------------------------------------------------------------------

berny sendersسندرز: ترامپ خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست

برنی سندرز گفت: من برای گذار این کشور و ایستادن در کنار طبقه کارگر آمریکا نامزد می‌شوم،نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا، دونالد ترامپ را خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ این کشور توصیف کرد.

به گزارش افکارنیوز، برنی سندرز، سناتور دموکرات ایالت ورمونت و نامزد رقیب انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا از دونالد ترامپ به عنوان خطرناک‌ترین رئیس جمهور در تاریخ آمریکا یاد کرد.

سندرز در پیام توئیتری خود نوشت: من فقط برای شکست خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور در تاریخ ما که یک نژادپرست و فردی با رویکرد تبعیضِ جنسیتی است نامزد ریاست جمهوری نمی‌شوم. من برای گذار این کشور و ایستادن در کنار طبقه کارگر آمریکا نامزد می‌شوم.

دو روز پیش نیز دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی در صفحه توییتر خود نوشت: برنی سندرز دیوانه به تازگی شهر بالتیمور را با یک کشور جهان سوم مقایسه کرده است. بر اساس این اظهارات، من گمان می‌کنم برنی باید اکنون یک نژادپرست لقب بگیرد درست مثل اینکه اگر یک جمهوری‌خواه از این واژه استفاده می‌کرد. حقیقت این است بالتیمور را می‌توان برگرداند شاید حتی به قله‌های جدید موفقیت و افتخار، اما نه با الایجا و نیروهایش. اگر سران بالتیمور بخواهند صعود دوباره این شهر را ببینند من در اتاق بیضی شکل بسیار زیبای دفتر منتظر تماس‌شان هستم.

الایجا کامینگز، نماینده حوزه انتخابیه هفتم مریلند از حزب دموکرات است. این حوزه تقریبا بیش از نیمی از شهر بالتیمور را شامل می‌شود. ۵۵ درصد حوزه انتخابیه کامینگز را آمریکایی‌های آفریقایی تبار و ۳۵ درصد آن را سفیدپوستان تشکیل می‌دهند. این منطقه پیشتر در گزارشی دومین رتبه را از نظر داشتن افراد ثروتمند و تحصیل کرده در مریلند کسب کرده بود.

برنی سندرز، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا حملات نژادپرستانه رئیس‌جمهور این کشور علیه سیاهپوستان را آبروریزی توصیف کرده بود.