تلاش فرقه رجوی برای ورود به پارلمان کانادا با کاندیدا توری نیما مشعوف ( قسمت اول )

هموطنان عزیر در این سری از مقالات که در نظر دارم انتشار بدهم ، باند به اصطلاح حقوق بشری فرقه رجوی در کانادا بنام (مرکز اسناد حقوق بشر ایران ) برای هموطنان روشنگری می کنم . بخصوص برای هموطنانی که در کانادا زندگی می کنند . انها نام های مختلف  روی این باند مافیایی گذاشته اند .افراد اصلی این باند مافیایی که اسم ایرانی بودن...

-----------------------------------------------------------------------------------------

   mohamadkarami | 

Mohammad Karami 05تلاش فرقه رجوی برای ورود به پارلمان کانادا با کاندیدا توری نیما مشعوف ( قسمت اول )

تلاش فرقه رجوی برای ورود به پارلمان کانادا با کاندیدا توری نیما مشعوف ( قسمت اول )

هموطنان عزیر در این سری از مقالات که در نظر دارم انتشار بدهم ، باند به اصطلاح حقوق بشری فرقه رجوی در کانادا بنام (مرکز اسناد حقوق بشر ایران ) برای هموطنان روشنگری می کنم . بخصوص برای هموطنانی که در کانادا زندگی می کنند . انها نام های مختلف  روی این باند مافیایی گذاشته اند .افراد اصلی این باند مافیایی که اسم ایرانی بودن را باخودشان یدک می کشند عبارت هستند از : حسن داعی ،علی وکیلی، کاوه شهروز ، نیما مشعوف ( امیر خدیر همسر نیما پشت صحنه  )، رضا مریدی ، نازنین افشار جم  و *اروین کاتلر .  عوامل تدارکات چی  این باند عبارت هستند : شهرام گلستانه ، شهرام تابع محمدی،….

خانم نیما مشعوف چه کسی است ؟ فردی که از پنج سالکی از ایران خارج شده و در کانادا تحصیل کرده است  همسروی اقای امیر خدیر میباشد  که سالیان سال از مسئولین مجاهدین در استان کبک بوده است . در حال حاضر مسئول کمین انتخاباتی همسرش می باشد . وی ادعا دارد که با فرقه رجوی دیگر رابطه ندارد. برادر امیر( امید خدیر) کماکان یکی از مسئولین فرقه رجوی در فرانسه می باشد . خانم نیما مشعوف و امیر خدیر با سران و مسئولین فرقه رجوی در تماس تنگاتنگی هستند . از سوئی اسپانسر های خانم نیما مشعوف اکثر از مسئولین و حامیان پشت پرده مالی فرقه رجوی مانند : حسن داعی ، علی وکیلی و کاوه شهروز ….هستند از سوئی دیگر حامیان سرسختی از جناح راست افراطی صهیونیسم ها در کانادا مانند *اروین کاتلر ….. برخوردار است . در طی این سالیان که در صحنه های سیاسی با سیاست بازان صهیونیسم در مقابل دوربین ها بوده همیشه از حمایت کامل انها برخودار بوده  است . دلیل ان هم مشخص است ، چون خط وخطوط و خواسته انها را در صحنه پیش می برد.

از انجائی که فرقه رجوی بخاطر وطن فروشی ها و خیانت های که در طی سالیان انجام داده است . هموطنان کم و بیش در دنیای مجازی این خائنین به وطن را شناخته اند . جایگاهی دیگر مانند گذشته در میان هموطنان در کانادا ندارند . از این رو به سیاست های دیگر اورده اند که بتوانند عواملی مانند نیما مشعوف  را به پارلمان کانادا بفرستند تا بتوانند طرح  های خائنانه خود را  از طریق نماینده در پارلمان به پیش ببرند . به لحاظ مالی فرقه رجوی از طریق حسن داعی ، علی وکیلی و کاوه شهروز اسپانسر  خانم نیما مشعوف هستند . بلحاظ سیاسی هم  *اروین کاتلر و دوستان وی خانم نیما مشعوف را حمایت می کنند!

 نمونه ای از عمل کرد اسپانسر های خانم مشعوف

 ** در تاریخ 29 اوت خانم نیما مشعوف برای کانداتوری پارلمان کانادا از حزب نیو دموکرات برای جمع اوری کمک مالی در تورنتو جسله ای را ترتیب داده بود که قرار بود در محل ساختمان شهرداری نورت یورک باشد . در اخرین لحظات شهرداری مذبور جلسه را به دلیل نقض قانون شهرداری لغو کرد . جمع اوری کمک مالی سیاسی در ساختمان های شهرداری ممنوع است .کمپین برگذار کننده جلسه هدف اصلی این کمپین را اطلاع نداده بودند . به دروغ جلسه را به نام یک سازمان غیر انتفاعی ایرانی –  کانادائی ثبت کرده بودند .در حالی که جلسه این کمپین توسط علی وکیلی و بقیه عوامل فرقه رجوی برگزار کرده بودند .

طبق گزارشی که خبرنگارها موفق شدند تهیه کنند .این جلسه با دعوت قبلی ، افرد خاصی اجازه شرکت داشتند و به هیچ جه اجازه حضور عمومی به افراد یا خبرنگاران داده نشده بود . نکته جالب این بوده که اقای امیر خدیر مسئول و مدیر کمپین خانم نیما مشعوف اجازه هیچ گونه سوال به خبرنگاران از این خانم را نداده است ، و در ادامه بیان داشته است که امشب به هیچ وجه من نمی خواهم که کسی از این برنامه  گزارش یا فیلم تهیه کند ، خیلی روشن !!؟؟ چرائی ان خیلی واضح است .

Ali wakili Hamid gharemani Nima 02

پس از انکه شهرداری اجازه برگزاری جلسه را نداد اعضای کمپین که اکثرا از مجاهدین هستند مجبور شدند محل برگزاری را تغیر بدهند .و جمعی از ایرانیان تورنتو و خبرنگاران در بیرون پشت درب بسته سالن جلسه منتظر ماندند .

سوالاتی از خانم نیما مشعوف ، از انجائی که به عنوان نماینده می خواهد وارد پارلمان بشود باید صادقانه به سوال خبرنگار ها جواب بدهد :

 سوال اول : خانم نیما مشعوف شما در کمپنی که اقای کاوه شهروز تشکیل داده بود ونام برده به عنوان مدیر یا رئیس این کمپین در رابطه با کشتار 67 تحقیق میکردید ( به طور دقیق تر داشتید به دروغ پرونده تکمیل می کردید و می نوشتید ) اعضای کمپین شما عبارت بودند از : نیما مشعوف ، *اروین کاتلر، کاوه شهروز، نینا طوبائی ، پاول دوور…..که در5 ژوئن 2013 هم در کنفرانس مطبوعاتی ان شرکت کردید ***عکس زیر مربوط به ان می باشد ، ایا شما این راتائید می کنید که در این کمپین به عنوان یکی از مسئولین ان شرکت داشتید ؟Nima Mashuf 03

( از چپ به راست : نیما مشعوف ، اروین کوتلر، کاوه شهروز، نینا طوبائی ، پال دور. در حال با خبرنگاران صحبت می کنند .5 ژوئن 2013 )

سوال دوم : طبق اسنادی که افشا شده .هر یک از افراد شخصا ملبغ 563 هزار دلار سالانه دریافت می کردند ! ایا شما این را تائید می کنید ؟ چند سال شما و دوستان شما این پول را دریافت می کردید ؟

Nima Mashuf maliat 04

Rene Redman mashuf 05

سند شماره 2 در همین رابطه دریافت دلار .مقاله ای است ****خانم رنه ردمن، مدیر اجرایی این گروه نوشته است: بودجه ایالات متحده برای دیده بان حقوق ایران خشک می شود!!؟؟

سوال سوم : شما سه نفر یعنی مشعوف ، شهروز،طوبائی فارسی می دانستید ، رئیس واقعی شما یعنی اروین کاتلر وهمکار دیگر وی پال دوور که هر دو مربوط به جناح راست افراطی صهیونیسم هستند در این تحقیق کشتار سال 67 چکار می کردند ؟ نه فارسی می دانستد نه کار می توانستند انجام بدهند چون ایرانی هم که نبودند ! این سوال را چه جوابی می دهید ؟

سوال چهارم : شما عضو حزب جدایی طلب کبک سالیدر  هستید چرا اکنون خود را از حزب نیودموکرات  کاندید کرده اید ؟ حزب کنونی که شما کاندید شده اید ، یک حزب چپگرا می باشد . اما حاضرین و اسپانسرها و کسانی که کمک مالی می کنند راست گرایان هستند که از شما حمایت می کنند نظرتان چی است ؟

**** سوال پنجم : حزب نیو دموکرات مخالف جنگ وتحریم برعلیه مردم ایران است ، نظر شما و اسپانسرهای شما در رابطه با تحریم و جنگ چه می باشد ؟

سوال ششم : چرا شما اجازه ورود به اعضای حزب نیودموکرات ها در جلسه ها و برنامه هایتان را ندادید و برنامه حمایت مالی را خصوصی و با دعوت افراد خاص پیش می برید مگر شما به عنوان کاندیدا این افراد نیستید که بخواهید به پارلمان راه پیدا کنید ؟

سوال هفتم : شما به عنوان یک فعال حقوق بشر، فمینیست ، کسی که در رابطه با کشتار و زندانها تحقیق وفعالیت میکند ! قاعدتا بخاطر ارتباطات قوی که با فرقه رجوی دارید به خوبی انچه درون این فرقه بر زنان و مردان در زندان های این فرقه رفته است را می دانید .چگونه است که در این رابطه سکوت مطلق کرده اید ؟ شما که به دنیای اینتر نت دسترسی دارید ، این همه افراد جدا شده از فرقه رجوی نوشتن وگفته اند .چراتاکنون در این رابطه سکوت کرده اید ؟ مگر انها که در زندان های فرقه رجوی شکنجه شدند و کشته شدند ، یا انهایی که بر اثر فشار ها خود سوزی کردند یا افرادی را که به دستور مسعود رجوی حذف کردند .مگر خون این کشته شده ها و و سربه نیست شده ها توسط مجاهدین رنگی دیگر است ؟

سوال هشتم : طبق گفته خوتان از پنج سالکی از ایران خارج شده و ایران را ندیده اید .کسی که درک درستی از ایران ندارد چگونه می خواهد درد و رنج زنان ایران و مردم ایران را به عنوان یک فعال حقوق بشر درک کند و ان را در مجامع حقوق بشری بیان کند؟

 خانم نیما مشعوف ، شما اگر وجدان دارید و شعارهای حقوق بشری که می دهید و اعتقاد دارید به گفته های خود که در مصاحبه ها بیان کرده اید اعتقاد دارید، باید جواب سوالات را برای روشن شدن ماهیت واقعی خود بیان کنید . البته صدها سوال از عمل کرد بیش از سه دهه شما بخصوص در رابطه با اعمال تحریم ها بر مردم ایران که در این رابطه بخصوص بیماران زیادی به خاطر تحریم دارو مردند و کمپین شما با دوستانتان در کانادا از بانیان اصلی ان بودید . باید روزی بر مردم ایران پاسخ این عمل کرد خود را بدهید…..ادامه دارد

پاورقی ها

*اروین کاتلر، وزیر سابق دادگستری کانادا، که در حال حاضر مشاور یکی از لابی های تاثیر گذار علیه ایران در واشنگتن به نام اتحاد علیه ایران هسته ای ست . مئیرداگان رئیس سابق سازمان اطلاعاتی اسرائیل موساد و جان بولتون مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ از بنیانگذاران و مشاورین سابق این سازمان هستند . اروین کاتلر همچنین با لابی دیگری به نام بنیاد دفاع از دموکراسی هاهمکاری دارد . برخی رئیس این سازمان مارک دوبوویتز را “معمار تحریم ها علیه ایران” میدانند . اروین کاتلر و لیندا فرام همچنین رابطه نزدیکی با سازمان مجاهدین خلق دارند و در برنامه های هواداران این سازمان همواره شرکت میکنند. طبق گزارش های منتشر شده اروین کاتلر از چهره های اصلی بود که برای حذف مجاهدین از لیست سازمان های تروریستی در کانادا و آمریکا تلاش بسیار کرد.

*https://www.thenation.com/article/controversial-iranian-exile-shakes-canadian-parliaments-human-rights-program/

سخنرانی اروین کاتلر در متینگ فرقه رجوی

*https://www.irandemocratic.org/public_html/news/5262/

سخنرانی اروین کاتلر در متینگ مجاهدین در تورنتو

https://www.worldjewishcongress.org/en/videos/stand-for-freedom-in-iran-irwin-cotler

اروین کاتلر خطاب به راهپیمایی ایستادگی برای آزادی در ایران در نیویورک ، 24 سپتامبر2009

*https://ipolitics.ca/2013/06/05/mps-join-forces-to-support-motion-recognizing-88-massacre-in-iran/

مختصری از عمل کردهای این راست افراطی صهیونیسم وحامی اصلی مریم قجر در کانادا که در سال 2014 مریم قجر عضدانلو را به مجلس سنا کانادا دعوت کرده بود  

** https://www.icjournal.ca/post/fundraiser-for-federal-candidate-nima-machouf-was-cancelled-by-city-of-toronto-farsi

***https://ipolitics.ca/2013/06/05/mps-join-forces-to-support-motion-recognizing-88-massacre-in-iran/

****http://archive.boston.com/news/nation/articles/2009/10/06/us_cutoff_of_funding_to_iran_human_rights_cause_signals_shift/?page=1