س02252020

Last updateس, 25 فوریه 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها بازگشت بولتون از کاخ سفید ترامپ به قلعۀ سیاه رجوی!

بازگشت بولتون از کاخ سفید ترامپ به قلعۀ سیاه رجوی!

پیتر بیکر در روزنامۀ آمریکایی نیویورک تایمز نوشت: «جدایی جان بولتون دقیقا در زمانی اتفاق افتاد که آقای ترامپ برای دیدار و گفتگو با رهبران کشورهایی تمایل نشان می‌دهد که از نظر تندروهای دست راستی چون جان بولتون دشمنان قسم خورده آمریکا هستند و به هیچ وجه قابل اطمینان نیستند؛ مشخصا کره‌ شمالی و ایران».........

---------------------------------------------------------------------------------------

قربانعلی حسین نژاد,نهم مهرماه ۱۳۹۸,پیوند رهائی(فرقۀ رجوی)

ghorbanali hoseannejad 05بازگشت بولتون از کاخ سفید ترامپ به قلعۀ سیاه رجوی!
 
از قدیم نیاکانمان چه خوب گفته اند «مال بد بیخ ریش صاحبش» یا فلان کار «تف سربالا» شد که آن هم به ریش صاحبش می افتد!!... مصداق دقیق این مثلها اخیرا اخراج جان بولتون از کاخ سفید می باشد بولتونی که با هزار امید و آرزو با دلارهای فرقۀ رجوی پرورده شد و سالها در خیمه شب بازیهای این فرقه تمرین وعده و وعید حمله به ایران و بمباران ایران و جشن سرنگونی همین سال در میدان آزادی تهران و... کرد و باد بردن مریم به واشنگتن یا نیویورک و از همانجا مستقیما به تهران (حتما از آسمان آلبانی و با عبور از روی دوش قهرمانانش!!) به غبغب انداخت تا روزی با هر ترفندی شده خودش را به کاخ سفید برساند و آرزوهای روزی دهنده اش را که نتوانسته بود بر دوشش او را به نیویورک و واشنگتن ببرد در آنجا به ترامپ حقنه کند؛ اما هنوز سالش نشده دید که خودش و خانش چه حساب غلطی روی ترامپ و کاخ سفیدش بازکرده بودند و باید جوجه های واشنگتن را از همان اول می شمردند تا به آخر پاییز ریزش امیدهای مریم قجر نماند؛ چرا که حتی شخصیتی مثل ترامپ هم تاب تحمل یکه تازیهای دیکته شده و دست دوم بولتون در تلاشش برای تحمل وپیش بردن تز حمله به ایران و جنگ افروزیهایش را نداشت یعنی همان تز جرقه و جنگ تابلوهای رجوی در اشرف که بعد از بستن راهش توسط حتی اربابش صدام حسین همیشه برایمان تابلو سیاه می کرد.
تا اینکه سرانجام حوصلۀ ترامپ از این بلندگوی مریم قجر در کاخ سفید سرآمد و تصمیم به خاموش کردن این صدای قلوس و وزوز مگس مزاحم در فضای نشستهای اعضای دولتش گرفت و بولتون لمپنیست را از کاخ سفید با تیپا بیرون انداخت که یک راست برگرد به همان قلعۀ سیاه مریم قجر در آلبانی و این وزوزها و قلوس بازیها را آنجا بکن که جایش همانجا است که سالیان در انواع شوها و شعبده بازیهایش تمرینش کرده ای همانجا که دست بسته جلوی روزی ده خود می ایستادی و چه قولها و تعهدها برای "جنگ صدبرابر"  و "جنگ در چند جبهه" وتحقق سال سین تا بهمن 97 گذشتهً!! که نمی دادی و عربده اش را نمی کشیدی؟!! پس مال بد بیخ ریش صاحبش!! یا درست تر صاحبه اش!! و اگر  صاحبه اش به علت تأنیث ریش هم در صورت نداشته باشد مشابهش را که حتما در جای دیگر دارد!! و تفی که «همیشه پالان» رجوی به چپ و راست و بالا و پایین و به هر «لغز خوان» داخل و خارج تشکیلات می انداخت و این بار رو به بالا یعنی به کاخ سفید واشنگتن انداخت که "چرا نمی جنگی"؟!! یکراست به صورت ساخته و پرداخته پوتاسی و لیفت شدۀ این صاحبۀ از واشنگتن مانده  و از پاریس رانده برگشت تا باز هم در ادامۀ سالیان پیش ببردش تیرانا و از آنجا به قلعۀ سیاه اشرف سوم تا همچنان آنجا به تمرینات و مانورها و آماده سازیها و آماده باشها و سالهای سین و طرحهای آ و... مثل اشرفهای قبلی ادامه بدهد.
پیتر بیکر در روزنامۀ آمریکایی نیویورک تایمز نوشت: «جدایی جان بولتون دقیقا در زمانی اتفاق افتاد که آقای ترامپ برای دیدار و گفتگو با رهبران کشورهایی تمایل نشان می‌دهد که از نظر تندروهای دست راستی چون جان بولتون دشمنان قسم خورده آمریکا هستند و به هیچ وجه قابل اطمینان نیستند؛ مشخصا کره‌ شمالی و ایران».
در این میان رند پال، سناتور جمهوری‌خواه که اخیرا گزارش شد با محمدجواد ظریف هم دیدار داشته و بارها خواستار اخراج جان بولتون شده بود و او را «وزیر جنگ» خوانده بود بدون مخفی کردن خوشحالی خود از اخراج آقای بولتون گفت.
رند پال پیش‌تر به رسانه‌های آمریکایی گفته بود حتی به عنوان یک جمهوری‌خواه هر اظهار نظری که از جان بولتون می‌شنود «به طور اتوماتیک به آن نه» می‌گوید.
او امروز هم به فاکس‌ نیوز گفت: «به نظر من با خروج بولتون از کاخ سفید بخش بزرگی از سایه جنگ از سر دنیا کنار رفت... دیدگاه ساده لوحانه او این بود که ما باید همه جا با تغییر رژیم‌ها دولت‌هایی که از نظر ما دموکراتیک هستند سر کار بیاوریم».
از این رو باید منتظر باشیم که باز هم همین روزها از جمله در همین ماه مهر که ماه «پالان» رجوی است و مشخصا در جشنهای روز سی مهر سالگرد اعطای نشان «ریاست جمهوری» ابدی و فعلا بیست و چهار سالۀ در انتظار یا در سایه توسط آقا به خانم، جناب بولتون دربدر و بی پول و از کار بیکار شده را به تیرانا و از آنجا به پای تخت بلقیس مریم خانم برگردانند تا اقلا ضمن سیر و سیاحت و «برنامۀ روحیه و رفاه» به دنبال سرخوردگی و افسردگی ناشی از تیپای محکم ترامپ، ماهها حقوق اضافه کاریهایش و اضافه حرفهایش در کاخ سفید را از دست شخص مریم قجر که همچون خود او مدتها است از فرانسه رانده شده در قلعۀ آلبانی دریافت کند و در مقابل آن دوباره به وراجیها و شعر و شعارهای کهنه و گذشتۀ صدبار غلط از آب درآمده اش ادامه دهد. حال ببینیم این بار چه خواهد گفت و برای چه مدت سال "سین" فرقۀ رجوی را تمدید خواهد کرد؟!! والله اعلم بحقائق الأمور...