س02252020

Last updateس, 25 فوریه 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها رجوی آتش بیار جنگ به خود می پیچد

رجوی آتش بیار جنگ به خود می پیچد

امیر آقا ! دادن قسمتی ازپول دزدیده شده از یک ملت ودولت ، کجایش هدیه بشمار میرود؟ شما با اعلام این بینش بشدت ضد میهنی، نشان میدهید که اعتقاد دارید که تمام پول های جهان وازجمله پول های ایران مال آمریکاست واگر درمقاطعی مقداری ازاین پول ها را به صاحبش برگرداند، هدیه است لابد!! عجب پسر بد طینت  ومزدوری است این مریدک رجوی......

----------------------------------------------------------------------------------------

صابر تبریزی، ایران اینترلینک، ششم اکتبر 2019

mojahedin delwapasرجوی آتش بیار جنگ به خود می پیچد

این مرید دیر از راه رسیده ی رجوی ”  بلی به جنگ ” را تبلیغ میکند!

آقای امیر کارگر نامی که از رویش یافتگان رجوی است ، علیرغم اینکه نوشته هایش نشان میدهد که چه کینه ای به ایران منهای رجوی دارد، درعوض این شجاعت ناشی از نادانی را دارد که صراحتا با ایده ی “ نه به جنگ ” مخالفت صریح نماید!

برای اثبات درستی نظرم درمورد این مریدک عاشق جنگ وخونریزی، از نوشته ی او که دررسانه های جمعی رجوی منتشر شده ، کمک میگیرم:

” چند روز پیش وزیر امور خارجه سابق آمریکا « جان کری » در مصاحبه با مارگارت برنان در برنامۀ ” فیس د نیشن ” گفت :معتقدم که ایران یک تنه یا با کمک دیگری در پشت حمله به آرامکو است ، و پر واضح است که آنها حمله را تکذیب می کنند “.

آقای روحانی  ضمن رد حضوری این ادعاها ،از مدعیان درخواست کرد که اسنادشان دررابطه با این اتهام ایران را ارائه دهند واگر درپیش تان نیست، به تهران بفرستید و آیا آقای امیر کارگر فسقلی وجان کری فکر نکردند که ایران که با این قاطعیت طلب مدرک میکند درحمله به آرامکو دست داشته است؟!

ایران اگر قصد چنین کاری را داشت ، زمانی که متوجه شد که حمله با موفقیت ترین شکل  ممکن خود بپایان رسیده و آمریکا  با داشتن اینهمه جاه وجبروت درمنطقه نتوانسته کاری کند واینقدر تحقیر شده ، آیا به آمریکا نمیگفت که دست ازجنایت ها وسلطه گری هایش برداشته وگرنه باضربات متعدد دیگر مواجه خواهد شد!

همچنین :

” شنیدن این سخنان از زبان جان کری که به عنوان یکی از اصلی ترین رهبران مماشات شناخته می شود ، آن چنان تعجب برانگیز بود که بسیاری را دچار این اشتباه محاسبه کرد ، که فشار بر رژیم به نقطه ای رسیده است که حتی شرکای وفاداربه آن و پرقدرت ترین مدافع برجام و هدیه کنندۀ میلیاردها دلار نقد و شهروندی مجانی آمریکا به سران رژیم تروریستی آخوندها هم تغییر موضع داده است  “.

چه مماشاتی پسر؟

چند سالی گروه 1+5 طی جلسات متعدد وطولانی نشستند و بر روی متنی توافق کردند که بدون عقب نشینی های متقابل، امکان تحقق آن وجود نداشت.

اصلا خصلت مذاکرات این است که چیزی داده و چیزی میگیرند واین درحالی است که تندروهای ما هم گفتند که ما زیاد داده وکم گرفتیم وتو آنگاه صحبت از مماشات میکنی؟

امیر آقا ! دادن قسمتی ازپول دزدیده شده از یک ملت ودولت ، کجایش هدیه بشمار میرود؟

شما با اعلام این بینش بشدت ضد میهنی، نشان میدهید که اعتقاد دارید که تمام پول های جهان وازجمله پول های ایران مال آمریکاست واگر درمقاطعی مقداری ازاین پول ها را به صاحبش برگرداند، هدیه است لابد!!

عجب پسر بد طینت  ومزدوری است این مریدک رجوی!!

مجددا :

” ثانیاً او می خواست با تأیید مواضع رقیب و به نوعی دشمن خود و برجام ، یعنی ترامپ ، به زبانی پیچیده ، خط « نه جنگ » با نظام آخوندی را مورد تشویق قرار داده و هندوانه ای بزرگ را در زیر بغل ایشان بگذارد “.

یعنی او باید بگذارد که آمریکا با ایران جنگ کند؟!

پس اصرار مداوم ما که باند رجوی به چیزی جز حمله ی نظامی به ایران راضی نیست  کاملا درست بوده ومریم فریبکارانه اعلام میکرد که چنین چیزی را دوست ندارد؟!

آقای کارگر!

اگر نمیدانی بدان که رئیس ستاد ارتش امریکا برآورد کرده که حمله به ایران منتهی به شکست آمریکا میشود و امثال جان کری ها هم نظر او بوده ومنطقی تر فکر میکنند و این نه بمعنای مماشات گری ونه تغییر موضع است!