ش02222020

Last updateپ, 20 فوریه 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها نامه ای به دوستان قدیمی

نامه ای به دوستان قدیمی

همانطور  که می دانید همه ما بخاطر چهره ضد امپریالیستی که سازمان و رهبری اش از خود نشان می داد روزی جذب سازمان شدیم ولی دیدیم که چه می خواستیم و با چه اهداف و امید ها و آرزوهایی وارد شدیم و چی شد ؟ رجوی خائن ابتدا در با اعلام مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت خیانت هایش را به ما نیروهای سازمان و به مردم ایران که......

---------------------------------------------------------------------------------------

علی جهانی،وبلاگ آیینه،۱۶ مهر ۱۳۹۸

Ali Jahani 06نامه ای به دوستان قدیمی
با سلام به همه شما دوستان قدیمی گرفتار در تشکیلات قرون وسطایی سازمان در کمپ کشـور آلبانی اینجانب علی جهانی که قبلا در کنار شما گرفتار این تشکیلات استالینی بودم و اکنون رها شده و در دنیای آزاد زندگی میکنم ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما می خواستم همانند نامه های قبلی ام به شما دلسوزانه نکاتی را در این مقطع یادآوری کنم. 
دوستان عزیز
همانطور  که می دانید همه ما بخاطر چهره ضد امپریالیستی که سازمان و رهبری اش از خود نشان می داد روزی جذب سازمان شدیم ولی دیدیم که چه می خواستیم و با چه اهداف و امید ها و آرزوهایی وارد شدیم و چی شد ؟ رجوی خائن ابتدا در با اعلام مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت خیانت هایش را به ما نیروهای سازمان و به مردم ایران که تازه انقلاب کرده بودند استارت زد و با رفتن به عراق در اوج جنگ ایران و عراق خیانت هایش را به اوج رساند و با اقدامات تروریستی تحت عناوین عملیات داخله و عملیات سرنگونی بیش از هفده هزار نفر از هموطنان ما را کشته و زخمی کرد و با بهانه های مختلف نظیر همین عملیات به اصطلاح سرنگونی و حفظ اشرف حفظ اموال اشرف تعداد زیادی از دوستان ما را که صادقانه وارد سازمان شده بودند به کشتن داد تا از خونشون استفاده تبلیغاتی کرده و مظلوم نمایی کند. 
دوستان عزیز 
همه  شما می دانید که وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه رجوی با سقوط صدام حسین و خلع سلاح سازمان و از دست دادن اشرف و نهایتا خروج از عراق و منتقل شدن نیروها به کمپ کشـور آلبانی برملا شد. 
دوستان قدیمی
بعد از این شکست فاحش و مفقود الاثر شدن رجوی مریم عضدانلو سرکرده فعلی سازمان تلاش کرد با آویزون شدن به آمریکا و متحدین منطقه ای اش نظیر اسرائیل و شیوخ مرتجع عربستان سعودی تشکیلات در حال فروپاشی اش را نجات بدهد و سعی کرد با آوردن افراطی ترین نفرات جنگ طلب از حزب جمهوری خواه آمریکا نظیر جان مکین و جان بولتن و جولیانی به مراسم و کمپ کشـور آلبانی یک مقدار به شما روحیه بدهد و همچنان شما را در کمپ کشـور آلبانی گرفتار نگه دارد ولی موفق نشد و موج روز افزون ریزش نیرویی گویای این عدم موفقیت می باشد. 
دوستان قدیمی 
سران فرقه رجوی  به بهانه های مختلف سعی دارند بر طبل جنگ بکوبند ولی این خط جنگ طلبی و فشار حداکثری ارباب شان آمریکا شکست خورده و جان بولتن مبتکر اصلی فشار حداکثری از کاخ سفید اخراج شد و حالا سران فرقه رجوی سعی دارند از طرفی از اعتراضات معیشتی مردم عراق سو استفاده کنند و شکست خود را لاپوشانی کنند و از طرف دیگر با آوردن رئیس جمهور آمریکا به مراسم شان  درخواست لابی گری از ایشان کمی به شما روحیه بدهند. 
دوستان عزیز 
همانطورکه حمایت های همه جانبه صدام حسین دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد و همانطور که لابی گری های جان مکین و جان بولتن و جولیانی دردی از درد های لاعلاج سازمان دوا نکرد لابی گری های رئیس جمهور آلبانی هم دردی از درد های بی درمان سازمان دوا نخواهد کرد و جلوی فروپاشی سازمان ر نخواهد گرفت. 
دوستان قدیمی
مسلما شما  هم با این گونه حرکات مذبوحانه فریب نخورده وبیش از این عمر گرانبهای تان را در این زندانی که تحت عنوان اشرف سه برایتان در کشور آلبانی درست کرده اند تلف نخواهید کرد و در پایان برای همه شما بهترین ها را