ی07122020

Last updateش, 11 جولای 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها استراق سمع مکالمه بی سیمی سپاه توسط ارواح!! برای ملعون مسعود رجوی

استراق سمع مکالمه بی سیمی سپاه توسط ارواح!! برای ملعون مسعود رجوی

این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این.......

 

----------------------------------------------------------------------------------------

محمد کرمی، وبلاگ عیاران ،19/11/2019

mohamad karami 05استراق سمع مکالمه بی سیمی سپاه توسط ارواح!! برای ملعون مسعود رجوی

در تاریخ 26 ابان ( 17 نوامبر ) پیامی سر تا پا ضد و نقیض به اسم ملعون مسعود رجوی توسط سایتهای فرقه اش منتشر شد با این مضمون که فرقه رجوی توانسته بی سیم های ستاد عمار و گردانهای سپاه یا …. را که طی آن درخواست کمک برای جلوگیری از سقوط فرمانداری و افتادن آن به دست مردم میکنند !!!! شنود و آن را ضبط کند، سپس این شنود به اصطلاح بی سیمی را با یک سری موضوعات  آخوند رئیسی که در سال 67 بیان کرده بود در هم آمیخته و در بیانیه ای به اسم این ملعون گنجانده اند.

واقعیت موضوع چیست؟ کاملا معلوم است که این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این مکالمه کجا و در چه شهری بوده و کجا ضبط شده است؟ که اینجا باید از سران فرقه پرسید: شما که برای هر گونه فعالیت مخفی تقلبی عکس آتش زدن در حیاط خانه ها و دیوارهای مقرتان در آلبانی و عکس مسعود و مریم برداشتن در کوه و بیابان خالی ناکجاآباد مهر یک به اصطلاح «کانون شورشی» شماره فلان می زنید پس چرا نگفتید این مکالمه را کدام «کانون شورشی» موهومتان با کدام شماره و در کدام شهر و در چه تاریخ و ساعتی ضبط کرده است و اصلا در کدام خبر رسانه ها یا گزارشهای مردمی از کدام تظاهرات این دور تا این لحظه آمار 5 هزار شرکت کننده آمده است؟! که همه حتی خبرنویسان فرقه هم از آن غافل بودند؟!.

این پیام با این سناریوی ساختگی در سایت های اصلی فرقه و زیر مجموعه های آن و نیز توسط ارتش سایبری فرقه دردنیای مجازی مانند اینستاگرام ، تویتر، تلگرام و… انتشار داده شده است.

ارتش سایبری فرقۀ رجوی با نام های بی هویت ومجهول الهویه و بعد از آنان یک سری از عوامل یا هوادارن پولگی شان این مکالمۀ بی سیمی را انتشار دادند. در این بین متأسفانه یکسری از هموطنان به دلیل عدم شناخت کافی از فرقه و گول خوردن از کلکی که این فرقه بر آنها زده  دست به انتشار این به اصطلاح استراق سمع بی سیمی ساختگی به نام سپاه زدند. برای خیلی از هموطنان وقتی که توضیح داده شد و خودشان متوجه این سناریوی ساختگی شدند آن را حذف کردند.

نکته مهم و جالب دیگری که در این پیام از زبان روح ملعون رجوی به آن اشاره شده این است که خودشان پذیرفته و اقرار کرده اند که افرادشان دیگر همه پیر و پاتال شده اند آنجا که به طرز خنده دار و مسخره ای می گوید: «آنانکه به سن و سال اشرفیان ایراد می گیرند اکنون جوانان تهران را ببینند….»!!!! که دقیقا مصداق مثل ربط گ…. به شقیقه می باشد!!.

نکته جالب دیگر این است که فرقه رجوی مدعی است مکالمه بی سیمی سپاه را استراق سمع و ضبط کرده است. مقر این فرقه در آلبانی در فاصله 4000 کیلومتری چطور توانسته روی خط سپاه برود و آن را استراق سمع کند؟  و در هیچ سایت و منبعی هم بجز سایت فرقه رجوی چنین چیزی وجود ندارد. آن هم در ایران که از روز شنبه هیچ گونه انترنتی وجود  نداشته احتمالا همان ارواح که این استراق سمع را انجام دادند ، همانها هم آن را به سران فرقه در آلبانی انتقال داده اند. 

نکتۀ قابل توجه و شایستۀ هشدار برای هموطنان این است که در دام ارتش سایبری در دنیای مجازی نیفتند بخصوص هموطنانی که در خارج از کشور هستند و این نمونه بارز یاد شده کار آنها بود زیرا در ایران که اینترنت نبود تا از داخل ایران آن را انتشار بدهند. هموطنانی که اگاهانه یا نااگاهانه در این دام افتادند مثل ارتش سایبری فرقه رجوی خیلی ها شان این مکالمه را با عکس خانم های بی حجاب انتشار دادند. وقتی که خوب جستجو شود می بینید عامل اصلی آن کسی نیست بجز ارتش سایبری رجوی.

پس هموطن مواظب باش گول شعار ها و اخبار دروغین فرقه رجوی را نخوری.