ج01242020

Last updateج, 24 ژانویه 2020 10am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

خانم مریم عضدانلو در حالی برای ایرانیان پیام صادر کرده که خود یکی از بزرگترین نقض کنندگان پایه ای ترین حقوق انسان ها در درون تشکیلات فرقه گرایانه مجاهدین است، ایشان در حالی شعار برابری زن و مرد را سرداده که در درون تشکیلات خود زنان بیشترین سرکوب شدگان هستند و........

--------------------------------------------------------------------------------

وبلاگ ادوارد 13/12/2019

Edward05روز جهانی حقوق بشر و شارلاتان بازی فرقه رجوی

در روز جهانی حقوق بشر خانم مریم عضدانلو پیامی خطاب به مردم ایران انتشار داده که بررسی آن خالی از لطف نیست و با نگاهی به این پیام می توان شارلاتان بازی فرقه مجاهدین را بوضوع دید.

این روزی را که روز جهانی حقوق بشر نامیده اند روزی است که محتوائی در آن وجود ندارد، البته بطور اخلاقی بنده هم نسبت به این روز ادای احترام می کنم، اما موضوع حقوق بشر امروزه موضوعی است که تمام سیاستمدارن دنیا از آن در راه منافع سیاسی خود استفاده می کنند و تبدیل به ابزاری برای رسیدن به اهداف سیاسی شده.

در همین چند سال اخیر به وفور شاهد استفاده ابزاری از حقوق بشر در سرتاسر دنیا بودیم،یک نمونه کشتن آقای خاشقچی توسط امنیتی های سعودی در ترکیه که مدعیان حقوق بشر خصوصآ امریکا با سیاست بازی بیشرمانه ای موضوع را دست به دست و ماستمالی کرد که اگر این اتفاق توسط ایران رخ می داد با تحریم های ریز و درشت مواجه می شد، البته امروز امریکا تنها بساطی را که هنوز تحریم نکره آفتابه های درون توالت های ایرانی هاست، بگذریم، حقوق بشر امروزه براساس منافع کشورهای قدرتمند مطرح می شود آنهم زمانی که منافع کشورشان به آن نیاز داشته باشد و این را هم خودشان علنآ به زبان می اورند درست زمانی که از ترامپ خواشته شد که عربستان سعودی را به خاطر قتل وحشیانه آقای چمال خاشقچی تنبیه کند، ترامپ دهان گشادش را گشود وعربده سر داد که پس قرارداد فروش چندین میلیارد دلار سلاح به سعودی را چه کنم؟ و در این میان ترامپ حقوق بشر را گذاشت لای پای بن سلمان.

سازمان های حقوق بشری در دنیا هم به همین شکل با این موضوع برخورد می کنند، اگر جهان و سازمان های بین المللی که برای حقوق بشر سینه چاک می دهند بخواهند که موضوع حقوق بشر را به دور از مسائلی که گفته شد (سیاسی) اجرا کنند بایستی اولین قدم زیر نظر گرفتن حقوق بشر در گروه ها و سازمان هائی باشد که ادعای آپوزاسیون حکومتی را دارند، و بایستی از آنان حسابرسی کنند، چون آپوزاسیون می خواهد جایگزین حکومتی شود که آن حکومت یا حقوق بشر را نقض می کند یا به دلایلی که دقیقآ باز به حقوق بشر برمی گردد، مثل عدم وجود آزادی وووو، پس آپوزاسیون مدعی بایستی در درون تشکیلات خود تک تک قوانین جهان شمول حقوق بشر را رعایت و به اجرا بگذارد.

اما خانم مریم عضدانلو در حالی برای ایرانیان پیام صادر کرده که خود یکی از بزرگترین نقض کنندگان پایه ای ترین حقوق انسان ها در درون تشکیلات فرقه گرایانه مجاهدین است، ایشان در حالی شعار برابری زن و مرد را سرداده که در درون تشکیلات خود زنان بیشترین سرکوب شدگان هستند و هم زن و هم مرد حق هیچگونه ارتباطی در درون تشکیلات مخوف مجاهدین ندارند.


خانم عضدانلو در پیام خود می گوید:
رژیم حق آزادی فکر، وجدان و مذهب» را از مردم ایران گرفته است.

بایستی پرسید شما چی؟ آیا در درون تشکیلات شما آزادی معنی دارد؟ آیا شما و شحص شما به آزادی اعتقادی دارید؟ اصلآ شما می دانی آزادی یعنی چه؟ اگر پاسخ شما به این پرسشها مثبت است، لطفآ در پیام بعدی توضیح دهید چرا در درون اردوگاه شما کسی نمی تواند آزادانه زندگی خود را انتخاب کند؟ چرا رابطه زن و مرد در درون تشکیلات شما خیانت محسوب می شود؟چرا کسی نمی تواند انتقادی به مسعود رجوی داشته باشد، که اگر هم کسی بر سر مواضع او حرفی داشته باشد بایستی ماه ها و شاید سالها در درون نشستهای نکبتبار زیر ضرب فرمانده هان شما باشد تا حرف خود را پس بگیرد، اگر شما دروغگو نیستید و اگر به آزادی اعتقاد دارید و اگر زره ای وجدان و مذهب در شما هنوز باقی مانده پس چرا درهای اردوگاه کار اجباری مانز را باز نمی گذارید تا خانواده ها بتوانند فرزندان و عزیزان خود را پس از چند دهه ملاقات کنند؟

نه، شما به تنها چیزی که اعتقاد ندارید همین کلماتی است که برای گمراه کردن مردم ایران و مقامات اروپائی بیان می کنید، شما با کلماتی مثل آزادی و برابری وووو بازی می کنید و تمام این داد و هوار شما تنها برای رسیدن به قدرت است، شما درد مردمی ندارید چون یکی از اولین کسانی هستید که ترامپ را تشویق به تحریم مردم ایران کردید و هنوز هم برای فشار بیشتر به مردم شریف ایران تلاش می کنید.

اعتقاد به آزدی و دمکراسی قبول آن، شرط اولش پذیرفتن منتقدین و مخالفین است که شما و همسر مفقود شما کوچکترین انتقادی را برنمی تابید و منتقد خود را تهدید به مرگ می کنید آنهم در اروپای آزاد و قبل از رسیدن به قدرت، یعنی در زمانی که نه کسی هستید نه کاره ای، وای به زمانی که قدرت در دستان باشد، نمونه آن در دوران صدام که خودم شخصآ شاهد دستگیر کردن مردم بیچاره عراق توسط گشتی های شما در شهر کوت و اتوبان بغداد بودم، یا کشتار بی رحمانه مردم مرد عراق که به شما کاری نداشتند و تنها برعلیه ارباب شما صدام قیام کرده بودند و موضوع موضوع داخلی کشور عراق بود و ربطی هم به شما نداشت، اما چون با حمایت صدام دارای قدرت بودید و چون ارتش شما تحت فرماندهی ارتش بعثی صدام بود و چون همسر شما بیش از حد متوهم بود مزدوری خود را ثابت کردید، خانم عضدانلو حتمآ فراموش نکرده اید که پس از کشتار مردم کرد عراق با آب و تاب در سالن باقرزاده خود شما فریاد می زدید که این تنها تمرین و دست گرمی بود، یادتان رفته؟

فرقه مجاهدین اگر هزار چاقو هم بسازد یکیشان دسته ندارد، تمام موضعگیری های مجاهدین در رابطه با آزادی و حقوق بشر و سینه زنی برای مردم ایران ریاکاری مطلق است و هیچگونه محتوائی ندارد، این فرقه خود بخوبی می داند که در میان مردم ایران نه تنها جا و پایگاهی ندارد بلکه مردم ایران از پیر و جوان از این فرقه متنفر هستند و این موضوع هم بارها در اعتراضات مردم ایران ثابت شده، این را می توان از نوع شعارهای مردم در اعتراضات دریافت، اما چون مجاهدین رویشان از سنگ پای قزوین هم بیشتر است همیشه پس از پایان هر اعتراضی به دنبال صاحب شدنش هستند و تلاش می کنند تا آن را به نام خود ثبت کنند، بایستی گفت کور خوانده اید، شما با پرونده سیاه چهار دهه برای مردم ما کاملآ شناخته شده هستید و مردم هم در تمام اعتراضات خود از شما دوری می جویند، پس بهتر است که مانع راه مردم ایران نشوید و رفع مزاحمت کنید و از شارلاتان بازی هم دست بکشید، مردم ایران بهتر از هر کس دیگری راه خود را می داند و به راهنمائی مثل شما نیاز ندارد چون راه شما رو به پرتگاه است و اکنون فرقه شما به لبه پرتگاه رسیده و راه بازگشتی هم ندارید.