ج01242020

Last updateج, 24 ژانویه 2020 10am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها بیانیه ایرانیان خودفروخته درمورد ترورسپهبد قاسم سلیمانی

بیانیه ایرانیان خودفروخته درمورد ترورسپهبد قاسم سلیمانی

ما ایرانی های اپوزیسیون خودفروخته و بی غیرت و بی پرنسیپ و درمانده، قتل تیمسار سلیمانی تبعه ایران و یک ژنرال عراقی تبعه عراق را آنهم در خاک عراق، توسط موشک آمریکائی با تابعیت آمریکا تائید می کنیم. زیرا ما مردمان حقیری بیش نیستیم و حقی را به آمریکا می دهیم که تا کنون هیچ نوکری به اربابش نداده است. آفرین بر ما!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

مطلبی ازصفحه فیسبوک آقای فریدون منتقمی - 6 ژانویه 2020

بیانیه ایرانیان خودفروخته در مورد ترور سپهبد قاسم سلیمانی

ما ایرانیان خودفروخته و اجنبی پرست قتل یک تبعه ایران توسط دولت دوست و همپیمان ما، دولت بشر دوست و ضد تروریست و ناجی بشریت یعنی دولت آقای دونالد ترامپ و دوستانان صمیمی ایشان آقایان بشردوست و ضد تروریست نتانیاهو و محمد بن سلمان را از صمیم قلب مورد تائید قرار داده و برآنیم که دولت آمریکا نماد عدالت، بردباری، بشردوستی، صداقت، احترام به حقوق ملل و موازین جهانی و عالیترین و آخرین مرحله و مرجع بلندپایه جهانی برای هرنوع تصمیمگیری قانونی و مشروع است. ما بر این اصل معتقدیم که این حق طبیعی و خداداد آمریکاست که هر فرد خاطی را در سراسر جهان به سزای اعمالش برساند و مرجع تقلید و سرمشقی برای همه ادیان، ملل، طبقات و اقشار جهان باشد. طبیعی است که آقای ترامپ درجه خطای هر کس را شخصا و راسا تعیین می کنند و نیازی به قوه قضائیه ندارند.
ما ایرانیان بی صفت و حقیر برآنیم که کشتن ایرانیان، گرسنگی دادن به آنها، تجاوز به کشور ما و غارت میهن ما در طی چهل سال بعد از انقلاب حق آمریکاست. آمریکا نباید به هیچ ضوابطی در جهان مقید باشد و بر این اساس موظف است نظم جهان را در خدمت امنیت "بشریت متمدن" که دارای "نژاد برتر" است و از این حقوق ابدی برای غارت جهان و سرکوب کشورها برخوردار است پاسداری کند. آمریکا حق دارد هر کس را که اراده کرد به میل خود تروریست بداند و این تعبیر را بر اساس مصالح خود تعریف کند. فلسطینی تروریست است ولی نتانیاهو و محمد بن سلمان منادیان حقوق بشر، داعشِ تروریست ارتش "آزاد سوریه" است و القاعده تروریست تا زمانیکه منافع آمریکای بشردوست و قانونمدار را نمایندگی می کرد ارتش آزادیبخش افغانستان.
آمریکا حق دارد اگر جان یک نفر از مزدوران ارتشش در سوریه غیرقانونی اشغالی، تلف شد، در انتقام از جان این مزدور به کشور دیگری نظیر عراق حمله کند و ده ها نفر را در آنجا به قتل برساند زیرا اخمی بر گوشه چشم یک مزدور و متحد آمریکائی افتاده و گویا در نتیجه اصابت موشکی در چند هزار کیلومتری کشورش در محلی که که غیرقانونی اشغال کرده بوده است، سقط شده است، ولی ما ایرانی ها حق نداریم به آمریکائی ها بگوئیم بالای چشمتان ابروست. دفاع مسلحانه از اتباع یک کشور فقط حق آمریکاست. ما ایرانی های دون صفت معتقد نیستیم در دنیا دارای حقوق قانونی و انسانی هستیم و دارای آن ارزشی هستیم که آقای ترامپ وقتش را صرف تفکر به ما کند. ما ایرانی ها نباید به کشتن اتباع ایرانی در جهان اعتراض کنیم. ما ایرانی های خودفروخته مغزمان تروریستی و فاشیستی است
آمریکا حق دارد به اراده خود بدون تشکیل کوچکترین مرجع قضائی برای رسیدگی در خاک یک کشور دیگر که کیلومترها از سرزمین مادر دور است با پهپاد و یا موشک هر کس را که اراده کرد به قتل برساند و حکومت عوض کند. این حق آمریکاست که برای تعویض رژیم جمهوری اسلامی که مورد تنفر ماست به ایران حمله کند و همه هیات حاکمه ایران را به قتل برساند و در ایران رجال وطنپرست، بشر دوست، ضد بیگانه و خواهان استقلال، دموکرات و ملی ضد امپریالیست و ضد صهیونیست را بر سر کار آورده و از اصول سوسیالیسم دفاع نماید.
ما این را حق طبیعی آمریکا می دانیم که مخالفانش را در سراسر جهان ترور کند و به قتل برساند. این اقدام هرگز به این مفهوم نیست که ترامپ قاتل است. ما همه نوکر دست بسینه و بی شخصیت و بنده زرخرید آمریکا هستیم.
ما ایرانی های خودفروخته و وطنفروش که یک بار در تریبونال لندن با محمد بن سلمان جمع شده بودیم تا از حقوق بشر در ایران دفاع کنیم اعلام می کنیم که به دادگاه کیفری بی اعتبار و آدمکش و نژادپرست لاهه که فقط مخالفان غارتگران را محاکمه می کند، قدری از بی اعتباری خود را قرض می دهیم تا با این دو بی اعتباری مجازی، همه ایادی و دست اندرکاران رژیم جمهوری اسلامی را محاکمه کند و به مرجع قضائی جهانی برای ممالک "دنیای سوم" بدل شود و قذافی، صدام حسین، بشار اسد، میلوسوویچ و خامنه ای را محاکمه کند و سنگ را بسته و سگ را رها نماید. ما حاضریم حتی برای اثبات فرومایگی خود با دهانهای کف کرده از خشم و خون و با سینه های چاک و بدنهای عریان و آویزان، مشروعیت این بیدادگاههای خونخوار استعماری را به رسمیت بشناسیم و با شعارهای مرگ بر اسلام و زنده باد یهودیت بخواهیم با یاری خشونت آنها قدرت سیاسی در ایران کسب شده و به ما واگذار شود تا از ایران کشوری ویران بسازیم.
ما ایرانیان خائن و دون صفت که بجز اخاذی از بیگانگان به هیچ اصولی پایبند نیستیم نه حق ملل در تعیین سرنوشت خود را به رسمیت می شناسیم، نه حق حاکمیت ملی کشورها را قبول داریم، نه تمامیت ارضی کشورها را می پذیریم، نه معتقدیم که اجرای حقوق بشر جهانشمول است و نه گزینشی، نه حقوق متهم قبل از مجازات را به رسمیت می شناسیم نه به بی طرفی دستگاه قضائی اعتقاد داریم و... ما فقط نوکر جانسپرده آمریکا هستیم و منتظریم ببینیم هر آنچه آنها بگویند به مثابه "یاسای" چنگیزی بپذیریم و خود را موظف به اطاعت از آن دانیم. آمریکا حق دارد هر کس را در هر کجای دنیا که خواست به هر دلیل که خودش تشخیص داد و اعلام کرد به اسارت در آورد، شکنجه کند و به قتل برساند. اوامر آمریکا لازم الاجراست. آمریکا حق دارد دادگاه کیفری لاهه را به رسمیت نشناسد ولی از ما نوکران ایرانیش بخواهد که خواهان محاکمه ایادی و یا سران رژیم جمهوری اسلامی در این دادگاهی شویم که حتی خود آمریکائی ها هم آنرا ابزار استعمار و رخنه گری و نفوذ و رقابت سیاسی اروپا می دانند ولی ما ایرانی های بی وطن و نان به نرخ روز خور بر این تناقض چشم می پوشیم و ترجیح می دهیم به جای فکر کردن با مغز خود دنباله روی آمریکای بشر دوست باشیم. ما ایرانی های خودفروخته ومزدور با نعره های انقلابی برآنیم که آمریکا حق داشته با چاقوکشانش قذافی را بکشد، آمریکا حق داشته از گاز سمی توسط داعش در سوریه استفاده کند، آمریکا حق داشته به افغانستان، عراق، لیبی، یمن و... حمله کند، آمریکا حق دارد خاک فلسطین را دو دستی به نتانیاهو ببخشد و از کیسه خلیفه مایه بگذارد، آمریکا حق دارد اسارتگاههای چند هزار نفره ابوغریب و گوانتانامو را داشته باشد و کتابهای آموزشی برای بهترین نوع استفاده از شکنجه تدوین کرده و اساسا توسط وزیر دادگستریش در تعریف شکنجه دست ببرد و به آن کمی بزرگوارانه برخورد کرده و بر اساس این بزرگواری و سخاوت رفتار نماید. ما خودفروخته ها با تعزیر اسلامی مخالفیم و آنرا جنایت ضد بشری می دانی ولی با بدتر از تعزیر توسط آمریکائی به علت مدرنیسم و بزرگی روح آمریکائی و دون صفتی خودمان موافقیم و...
ما ایرانی های اپوزیسیون خودفروخته و بی غیرت و بی پرنسیپ و درمانده قتل تیمسار سلیمانی تبعه ایران و یک ژنرال عراقی تبعه عراق را آنهم در خاک عراق، توسط موشک آمریکائی با تابعیت آمریکا تائید می کنیم. زیرا ما مردمان حقیری بیش نیستیم و حقی را به آمریکا می دهیم که تا کنون هیچ نوکری به اربابش نداده است. آفرین بر ما!
آمریکا حق دارد ما ایرانیان خود فروخته را در داخل خاک ایران با موشک آمریکائی بکشد مگر این کار را با هواپیمای مسافربری ایران نکرد؟ زیرا همه ما می دانیم که آنها آمریکائیهای ذاتا و فطرتا خوب و از نژاد برترند. در مقابل برتری نژاد آمریکا، ما ایرانیان بی شخصیت و پست فطرت و دون مایه هیچ حقی نداریم و باید برای ترامپ دست بزنیم و هر تجاوز و توهین وی را به خودمان و به سایر ملل و ممالک تائید کنیم. ما حتی رسما اعلام می کنیم که شرافت و اصول خود را با مقدار کمی دلارهای نفتی تاخت زده ایم. در همان حدی که بتوانیم یکشب یک بطری عرق را با دو تن هرجائی بالا بکشیم. ما منکر نیستیم که بهای فروش حیثیت ما نازل است و به این جهت همه غارتگران و آدمخواران جهان به چشم خریدار به ما نگاه می کنند. ما نمی خواهیم بفهمیم که بحث بر سر سلیمانی نیست و هیچ کشوری حق موشک اندازی در داخل یک کشور دیگر را به بهانه مبارزه علیه تروریسم ندارد. ما نمی خواهیم بفهمیم که عراق کشوری به غیر از آمریکاست و حضور سلیمانی در عراق تجاوز ایران به آمریکا نیست. ما خودفروخته ها که زبان فارسی را هم بلد نیستیم سواد جغرافیائی هم نداریم. ما افتخار می کنیم که در مورد تاریخ و تجربه تاریخ به غایت نفهم و کله پوکیم. ما معتقدیم که همانطور که استاد ترامپ از روز ازل بیان فرمودند "ملت ایران ملت تروریست است" و حق ندارد از فنآوری هسته ای برخوردار باشد و تحصیل و پژوهش کند تنها نوکری و وابستگی برازنده ملت ماست. ما پیشقراولان خیانت و مزدوری اعلام می کنیم حاضریم صمیمانه در صف کلاه سبزهای آمریکائی برای حمله به ایران آماده شویم و چوب حراج را بر سر ایران بزنیم و برای تحریمهای غیرقانونی و ضدبشری آمریکا علیه ایران پایکوبی کنیم. ما عاجزانه از ترامپ و نتانیاهو محمد بن سلمان می طلبیم بدون نگرانی از بی حیثیتی با موشک به خود ایران حمله کنید و رهبران ایران را شکار کنید. این حق شماست. شما حق دارید ایران را تجزیه کنید و یا ویران نمائید. این فرمان الهی است. اگر می پرسید پس علت مخالفت ما با جمهوری اسلامی چیست به صراحت می گوئیم ما نوکر شما هستیم و اوامر ملوگانه را انجام می دهیم. البته ما با کمی آزادی جنسی موافقیم و آنرا مظهر آزادی و دموکراسی آمریکائی می دانیم. این آزادی جنسی در ایران فقط میان ملایان برقرار است ما طالب آنیم که زنان از این حق برخوردار باشند همانطور که ما در اروپا در اعتراضات خود لخت می شویم و اندام چروکیده خود را به معرض نمایش و فروش می گذاریم در ایران هم لخت شوند. جنبش لختی ها اوج درک ما از آزادی و دموکراسی است و این را آقای ترامپ و محمد بن سلمان خوب می فهمند.
زنده باد مزدوری و خیانت
زنده باد دون صفتی و فرومایگی
زنده باد بی شرفی و دنائت
امضاء: چاکران آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی
حامیان تجاوز به ایران
حامیان تحریم ایران
حامیان نقض قرارداد هسته ای دوجانبه توسط ترامپ
حامیان کشتار هواپیمای مسافربری ایران
حامیان ضبط اموال و ثروتهای ایران در جهان
حامیان رسانه های دست نشانده ایرانی نظیر رادیو فردا، رادیو پس فردا و رادیو دیروز همراه با تلویزیون من و تو و محمد بن سلمان و نتانیاهو