پ04092020

Last updateپ, 09 آوریل 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها معده این مرده ( رجوی روح پلید ) را خوب تمیز نکرده اند !

معده این مرده ( رجوی روح پلید ) را خوب تمیز نکرده اند !

رجوی روح پلید این چرندیات نوشته در حال و هوای دیگری سیر می کند گویا نه می داند ویروس چیست و نه واگیری ویروس بطور خاص ویروس کرونا که یکی از ویژگیها و تفاوت با ویروسهای دیگر را طبق گفته همه متخصصین سرعت زیاد واگیر و پخش ان را می گویند میرزا بنویس مخ پوسیده رجوی تمامآ در ان پیام منتسب به رجوی نوشته شده....

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

وبلاگ محمد رزاقی، سه شنبه بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۸

Mohammad Razaghi 05معده این مرده ( رجوی روح پلید ) را خوب تمیز نکرده اند !

نزدیک به 3 ماه در صدر اخبار دنیا پخش شدن ویروس کرونا از ووهان چین و یکماه هم گذشته اغشته شدن هموطنانمان در ایران و وجود ویروس کرونا در بیش از 150 کشور می گذرد .

چینی ها با قرنطینه کردن استان ووهان با بکارگیری نیروی نظامی توانست از پخش شدن این ویروس در دیگر شهرهای چین جلوگیری بکند و نتیجه مثبت در جلو گیری از پخش شدن ان را بدست بیاورد .

بعد چین ایتالیا نیز اول با قرنطینه کردن شهرها و بعد بصورت کلی قرنطینه کردن کل ایتالیا را در دستور کار گذاشت و نیروهای پلیس کنترل شهرها و ترددات بدست گرفت .متاسفانه در ایران با اشکار شدن ویروس کرونا در شهر قم و استان گیلان دولت بی تدبیر هیچ تدبیر و تصمیم جدی برای کنترل و قرنطینه کردن را در دستور کار قرار نداد و همین باعث شد با مسافرت و جابجائی ویروس کرونا در اکثر استانهای ایران پخش شود و باعث مریضی هزاران نفر و مرگ صدها نفر از هموطنانمان شود .

هم زمان با آشکار شدن ویروس در البانی که مقر فرقه رجوی هم در ان کشور می باشد دولت البانی یکسری تصمیمات برای جلو گیری از پخش ویروس کرونا می گیرد از جمله :

ــ وزیر بهداشت آلبانی روز جمعه اعلام کرد هر محل غذاخوری عمومی که تعطیل نکند ۲۰میلیون لک جریمه می;شود.ـــ

از ساعت ۶صبح روز جمعه، تدابیر اتخاذ شده توسط دولت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اجرایی شده است. یکی از اقدامات منع حرکت وسایل نقلیه به استثنای خودروهای خدمات عمومی است. هم;چنین گشتهای پلیس اضافه شده است تا بتوانند خودروهای در حال عبور و مرور را کنترل کنند. یعنی دولت میزبان فرقه رجوی داعشی هم از نیروی پلیس برای کنترل ترددات به خاطر جلو گیری از گسترش ویروس استفاده می کند .

ــ همچنین امروز دولت فرانسه تصمیم گرفت با 100 هزار نیروی پلیس کنترل ترددات در فرانسه را به عهده بگیرند .

ــ فرماندارایالت نیویورک امریکا گارد ملی برای کمک در کنترل مناطقی که مبتلایان زیادی به ویروس کرونا دارند وارد کرده .

دراین اوضاع واحوال 2 پیام منتسب به رجوی روح پلید درسایتهای فرقه رجوی داعشی درج شده . که جا دارد به هزیان و یاوه هائی که سران فرقه رجوی به اسم رجوی روح پلید جا زده اند را ببینیم که چقدر در این پیامها بصورت ابلهانه و احمقانه باد معده رجوی روح پلید با سس مبارزه به خورد اعضاء نگون بخت می دهند .

در پیام شماره 22 منتسب به رجوی روح پلید دستورات قصاری صادره شده که ادم وقتی می خواند مطمئن می شود مخ پوسیده هائی که به اسم رجوی روح پلید این چرندیات نوشته در حال و هوای دیگری سیر می کند گویا نه می داند ویروس چیست و نه واگیری ویروس بطور خاص ویروس کرونا که یکی از ویژگیها و تفاوت با ویروسهای دیگر را طبق گفته همه متخصصین سرعت زیاد واگیر و پخش ان را می گویند میرزا بنویس مخ پوسیده رجوی تمامآ در ان پیام منتسب به رجوی نوشته شده.

حمله کنید ؛ انبار ها را مصادره کنید ؛ خامنه ای فورآ 100 میلیارد بدهد ! حقوق کارگران با این پول بدهید ! بیمارستان ها را از کنترل سپاه خارج کنید و ... که همه این ادعا ها سفسطه ای بیش نیست چون همه متخصصان خارجی و یا ایرانی تاکید دارند با ماندن در خانه ودوری از تجمعات و حتا دیدارهای خانوادگی مانع گسترش ویروس شوید . اما میرزا بنویسهای مخ پوسیده رجوی که گویا در نفهمی از گاو الاغ هم با تمام سرعت سبقت گرفته اند ( البته با پوزش از این جیوانات نجیب و با فایده )اقدام به نوشتن این نوع پیام در این موقعیت می کنند .

به سران فرقه بطور خاص به مریم قجر و شوهر سابق اش که به اسم رجوی روح پلید پیام صادر می کنند باید گفت اگر راست می گوئید اروپا و حتا البانی ول کنید بروید داخل ایران یک هزارم آنچه را می خواهید مردم انجام بدهند زحمت قبول فرمائید خودتان انجام بدهید ایا مرگ حق برای همسایه ؟ !

از انجا که در همه بلاهای طبیعی مثل سیل و زلزله و بیماریهای واگیر دار و ...در همه جای دنیا ارتش و نیروی انتظامی برای کمک به مردم به محل وقوع حادثه می فرستند در ایران هم قرار بر این شده که نیروهای ارتش و سپاه در کنترل ویروس کرونا به همراه تیم های امدادی کمک کار باشند رجوی روح پلید از قبر پیام داده و ادعا کرده ورود نیروی نظامی مثل برقرار کرد ن حکومت نظامی زمان شاه است !

عجبا وقتی در البانی که مریم قجر و سران فرقه و اعضاء نگون بخت در ان کشور هستند نیروی نظامی دخالت می کند می شود خوب و کنترل و یا در کشورهای دیگر .

اما در ایران وقتی نیروی نظامی برای کنترل ویروس وارد می شود از نظر رجوی روح پلید وسران مخ پوسیده فرقه رجوی می شود حکومت نظامی !

می گویند بعلت خوب تمیز نکردن بعضی از مرده ها یا کفن مرده زرد یا وقتی مرده را در قبر گذاشتند بر اثر فعل و انفعالات معده مرده از قبر صدا شنیده می شود !پیامهای منتسب به رجوی روح پلید هم دقیقا میماند صدای قبر مرده ای که معده اش خوب تمیز نشده .