چ05272020

Last updateچ, 27 می 2020 8am

Back شما اینجا هستید: Home اخبارروز اخبار دیدگاه ها آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

در این گیرودار که تمام دنیا خصوصآ کشور فرانسه درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند چرا اینان برای کشور و مردم خود نسخه نمی پیچند؟ گر اگر طبیب بودی سر خود درمان می کردی،مگر کسی در دنیا به فرانسه و شیوه برخورد با این اپیدمی ایراد گرفته یا در آن گوشه دنیا برای پنهان کاری های فرانسه در رابطه با آمار مرگ و میر از کرونا کنفرانس تشکیل داده که الان از سیاست های......

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

کانون آوا، ادوارد 26/04/2020

Edward Gastآویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

فرقه رجوی که خود ویروسی است مانند کرونا، در این شرایط بحرانی که تمام مردم و اقتصاد دنیا را ویروس کرونا فقل کرده تلاش دارد تا با آویزان شدن به موضوع کرونا در ایران قفلی را که این ویروس به دست و پای ویروس رجوی زده را با برگزاری کنفراس ویدیوئی در فرانسه باز کند، و باز هم برای اینکه از آب گل آلود کرونا ماهی بوگندو بگیرد جیره خواران خود را در یک کنفراس ویدیوئی دور هم جمع کرده تا شاید بتواند با ریحتن اشک تمساح برای مردم ایران گره کوری که سالیان سال است برای باز کردنش تقلا می کند را باز کند، اما این گره کوری که خودشان مسبب آن بوده اند هیچگونه و با هیچ تاکتیکی، چه خوراندن پول به عده ای جاه طلب و چه با ریختن اشک تمساح برای مردم مظلوم ایران باز نخواهد شد.

وقتی که صحبت های حضار را در این کنفرانس ویدیوئی در سایت فرقه رجوی مرور می کردم به یاد دروان جنگ ایران و عراق افتادم که خود در آن دوران در عراق اسیر بودم، وکلا و پارلمانترهای شرکت کننده در کنفرانس پولکی رجوی چنان در حمایت از مردم ایران از هم سبقت می گیردند که انگار نافشان را در ایران بریده اند، این فرصت طلبان فراموش کرده اند که در دوران جنگ ایران و عراق همین کشورخودشان انواع سلاح ها را در اختیار عراق می گذاشت تا بیشتر و بهتر مردم ایران را نابود کنند، از جمله هواپیماهای سوپراتندار که رادار گریز بودند و بارها روی نفتکش های ایران بمب ریختند، و همچنین جنگنده های میراژ فرانسوی که بارها و بارها مردم ایران را هدف قرار دادند، البته ناگفته نماند که در جنگ هشت ساله تمام دنیا برای شکست ایران با صدام متحد شده بود منجمله همین فرقه رجوی، اما کور خواندند.

نمی دانم چرا فرانسوی ها و امریکایها این همه دلسوز مردم ایران شده اند؟ اگر کسی در ایران عطسه کند می گویند وای مردم را سرکوب کردند، اما زود فراموش می کنند که همین ویروس کرونا بود که جلیغه زرد ها را از خیابان های فرانسه جمع کرد، همان کسانی که هر هفته شاهد سرکوبیشان در تظاهرات ها در پاریس بودیم، واقعآ این کینه ورزان فرصت طلب ستونی را که در چشم خودشان است نمی بینند اما خار را در چشم دیگران می بینند، سرکوبی جلیغه زردها که مردم خودشان هم هستند را قانونی می دانند اما اگر در ایران پلیس با کسی برخورد کرد واویلا، راستی این شرکت کنندهای دیکته شده نگفتند که اگر در فرانسه تعدادی زندانی از زندان فرار کنند چه برخوردی با آنها خواهند کرد؟ شاید حلوا یا نقل و نبات هم به فراریان از زندان می دهند و ما نمی دانیم، بهتر بود بگویند.

 در این گیرودار که تمام دنیا خصوصآ کشور فرانسه درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند چرا اینان برای کشور و مردم خود نسخه نمی پیچند؟ گر اگر طبیب بودی سر خود درمان می کردی،مگر کسی در دنیا به فرانسه و شیوه برخورد با این اپیدمی ایراد گرفته یا در آن گوشه دنیا برای پنهان کاری های فرانسه در رابطه با آمار مرگ و میر از کرونا کنفرانس تشکیل داده که الان از سیاست های ایران در رابطه با این اپیدمی ایراد می گیرند؟ البته انتقاداتی که به دولتمردان ایران وارد است را نبایستی نادیده گرفت اما این موضوع چه ربطی به فرانسوی ها دارد، مگر کسور سوئد در ابتدای شروع کرونا نمی گفت که این یک آنفلانزای معمولی است و هیچ کجا را هم تعطیل نکرد تا همین چند روز پیش که ویروس در کشورشان همه گیر شد؟ چرا درد سوئی اروپایی را به جان و دل نمی خرند که به ایران بند کرده اند؟ همین شرکت کنندگان در این کنفرانس البته در موضوع تحریم مردم ایران کارچاق کن هم بودند، البته به درخواست و کیسه شل کنی های فرقه رجوی والا اینها را چه که در مورد ایران نظر بدهند.

و البته کله گندهه هنوز زیر لحافه، بایستی منتظر جار و جنجال پرتاب ماهواره ای که چند روز پیش به کوری چشم دشمنان توسط متخصصین ایرانی در مدار زمین با موفقیت قرار گرفت باشیم، پرتاب این ماهواره گویا خشم امریکا و همین فرانسه را دراورده و با آه و ناله این عمل موفقیت آمیز را محکوم کرده اند، حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم  فرقه رجوی به چه شکلی موضعگیری اربابانش را دنبال می کند، هر موفقیتی در ایران این فرقه را به آه و فقان می اندازد، حال خواهیم دید که در رابطه با همین ماهواره چگونه دنبال پمپئو و ترامپ موس موس کنان راه خواهند افتاد تا از ارباب خود حمایت کرده و بار دیگر کینه خود به مردم ایران را برملا کنند.

به این فرقه خوش اشتها بایستی گفت که با این کنفرانس ها و با آمارسازی های بیجا در رابطه با کرونا و آویزان شدن به این ویروس کار به جایی نخواهید برد چون خودتان هم یک ویروس بی بدیل هستید، همان بهتر که هزینه این کنفرانس ها را خرج اعضای دربند خود کنید تا شاید کمتر مورد غضب افراد اسیر در مانز قرار بگیرد.