چ07152020

Last updateس, 14 جولای 2020 9am

Back شما اینجا هستید: Home لابیگری وخلافکاریهای مجاهدین Africa نامه سرگشاده انجمن زنان به وزارت کشور آلمان در خصوص ترفندها و شگردهای سکت رجوی

World

نامه سرگشاده انجمن زنان به وزارت کشور آلمان در خصوص ترفندها و شگردهای سکت رجوی

این سازمان بخاطر قوانین فرقه ای که دارد اصلا نمی تواند بپذیرد که کسی از آنها جدا شود و یکی از کارهای روزمره آنها جمع آوری اطلاعات در مورد کسانی است که از آنها جدا می شوند و برای این فرد جدا شده پاپوش درست می کنند و به هر نحوی سعی می کنند که وی را به دام بیندازند. از نظر ما و با شناختی که از ترفندهای این سکت داریم برای ما محرز هست پرونده سازی برعلیه میثم پناهی کار سازمان هست و در حقیقت برای این است که با قربانی کردن این فرد از بقیه نفرات زهر چشم بگیرد که اگر از ما جدا بشوید یا بخواهید بر علیه ما افشاگری کنید اینگونه برایتان مشکل می سازیم.


 

زنان ایران، آلمان، 12.12.2015

نامه سرگشاده انجمن زنان به دادستانی، امنیت و وزارت کشور آلمان در خصوص ترفندها و شگردهای سکت رجوی

با سلام و تقدیم احترام

اخیرا با خبر شدیم فردی بنام میثم پناهی از جدا شدگان  تشکیلات فرقه ای رجوی در برلین بازداشت شده است.

در این خصوص و با توجه به تجربه و شناخت طولانی که ما بر حسب حضور سالیان زیاد در سطوح مختلف این تشکیلات داشته ایم قصد داریم در این زمینه مطالبی را در رابطه با سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت و ترفندهائی که بکار می برد به اطلاع شما برسانیم.

این سکت یعنی سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت سالیان سال است که در کشورهای اروپائی بصورتی مافیائی و مداربسته کار می کنند، رهبر آنها فعلا غایب است اما همچنان بصورتی پنهان و از طریق همسرش مریم رجوی در فرانسه این سکت را اداره می کند.

آنها پرونده پولشوئی و خشونت در کشور فرانسه و برخی کشورها دارند و سالیان سال در لیست گروههای تروریستی بودند. آنها در شعار خود را دموکراسی خواه و مخالف دولت ایران و اپوزسیون معرفی می کنند. اما در عمل و آنچه که ما شاهدش بودیم غیر از این است.

در حال حاضر اکثر اعضای خود را در عراق نگهداشته تا شاید دوباره مسلح شوند و دست به کارهای تروریستی بزنند.

 قبل از حمله آمریکا به عراق سازمان مجاهدین تعداد زیادی از کادرهای بالایش  را به کشورهای اروپائی اعزام کرد. مقر اصلی آنها در پاریس می باشد اما در سایر کشورها از جمله آلمان نیز پایگاه دارند. در این پایگاهها آنها دست به کارهای غیرقانونی می زنند از جمله قاچاق انسان و پولشوئی همچنین جمع آوری اطلاعات ایرانیان و نفراتی که از آنها جدا شده اند و ....

ارتباط تمامی نفرات ساکن در پایگاههای آنها با خانواده و با جامعه قطع است. تمامی اعضای آنها که در این پایگاهها هستند، به دستور رهبرشان تحت قوانین فرقه ای زندگی می کنند مثلا حق انتخاب همسرو تشکیل خانواده ندارند یا اینکه داشتن موبایل و اینترنت ورسانه های جمعی برای اعضاء ممنوع است.

این سازمان بخاطر قوانین فرقه ای که دارد اصلا نمی تواند بپذیرد که کسی از آنها جدا شود و یکی از کارهای روزمره آنها جمع آوری اطلاعات در مورد کسانی است که از آنها جدا می شوند و برای این فرد جدا شده پاپوش درست می کنند و به هر نحوی سعی می کنند که وی را به دام بیندازند.

از نظر ما و با شناختی که از ترفندهای این سکت داریم برای ما محرز هست پرونده سازی برعلیه میثم پناهی کار سازمان هست و در حقیقت برای این است که با قربانی کردن این فرد از بقیه نفرات زهر چشم بگیرد که اگر از ما جدا بشوید یا بخواهید بر علیه ما افشاگری کنید اینگونه برایتان مشکل می سازیم.

انجمن زنان 10 دسامبر 2015

رونوشت:

دادستانی کل آلمان

وزرات کشور آلمان

سازمان امنیت آلمان