05162021یکشنبه
Last updateیکشنبه, 16 می 2021 8am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

نقد وبررسی سخنرانی مریم عضدانلودرکنفرانس انلاین به مناسبت ماه رمضان.قسمت سوم

مریم قجر در این سخنرانیش با فراموشی کامل سمت و منصب شوهرش به عنوان «رهبر عقیدتی» یعنی همان «ولی فقیه» و نهاد مورد عضویت خودش یعنی «رهبری عقیدتی»  یعنی همان «ولایت فقیه» می گوید: « از نظر ما، شیعه حقیقی امروز، در جنگ با ولایت فقیه شناخته می‌شود». پس بفرمایید «رهبر و رهبری عقیدتی مادام العمر و...........Karami mohamad

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 محمد کرمی وبلاگ عیاران، اول می 2021

نقد وبررسی سخنرانی مریم عضدانلودرکنفرانس انلاین به مناسبت ماه رمضان.قسمت سوم

مریم قجر در این سخنرانیش با فراموشی کامل سمت و منصب شوهرش به عنوان «رهبر عقیدتی» یعنی همان «ولی فقیه» و نهاد مورد عضویت خودش یعنی «رهبری عقیدتی»  یعنی همان «ولایت فقیه» می گوید: « از نظر ما، شیعه حقیقی امروز، در جنگ با ولایت فقیه شناخته می‌شود». پس بفرمایید «رهبر و رهبری عقیدتی مادام العمر و مطلق و عاری از خطا و پاسخگو فقط به خدا» اگر همان ولایت فقیه نیست پس چیست؟ از قضا شوهر سرکار خانم خودش شخصا در سالهای شصت بارها تاکید می کرد که سیستم امامت شیعه دقیقا همین رهبری عقیدتی و ولایت است و ما به این تشیع به عنوان ایدئولوژیمان افتخار می کنیم و برای همین فقط خودمان را تنها نیروی دارای توان جنگ با رژیم می دانیم!! چون برای جنگ با ولایت فقیه باید خودت همان رهبری ولایی داشته باشی!!

نقد و برسی سخنرانی مریم قجر عضدانلو در کنفرانس انلاین به مناسبت ماه رمضان.قسمت سوم

تفاوت  اسلام مجاهدین وبا اسلام  آخوندها :

از قول ملعون مسعود رجوی می گویدخصوصیت ویژه اسلام مورد اعتقاد ما این است که دمکراتیک است. این اسلام، حقوق مذاهب، عقاید و مکاتب دیگر را به‌رسمیت می‌شناسد. چنین اسلامی پرداخته دست ما نیست، بلکه ناشی از عمق مشترکی است که چارچوب آن، افکار بیان شده توسط موسی و عیسی و محمد را در بر دارد و آن را به وضوح در قرآن می‌یابیم. قرآن خود بالاترین درجه احترام را برای امرکنندگان به نیکی و عدالت قائل است. هم‌چنین اسلام، مسیحیت و یهودیت از یکدیگر جدا نیستند. ما مسیح را نیز پیامبر خود می‌دانیم و راه موسی را از محمد جدا نمی‌کنیم. قرآن می‌گوید که میان پیامبران ما تفاوتی نیستو برای خدا دین واحد و جدایی‌ناپذیر است )

مریم قجر در این سخنرانیش با فراموشی کامل سمت و منصب شوهرش به عنوان «رهبر عقیدتی» یعنی همان «ولی فقیه» و نهاد مورد عضویت خودش یعنی «رهبری عقیدتی»  یعنی همان «ولایت فقیه» می گوید: « از نظر ما، شیعه حقیقی امروز، در جنگ با ولایت فقیه شناخته می‌شود». پس بفرمایید «رهبر و رهبری عقیدتی مادام العمر و مطلق و عاری از خطا و پاسخگو فقط به خدا» اگر همان ولایت فقیه نیست پس چیست؟ از قضا شوهر سرکار خانم خودش شخصا در سالهای شصت بارها تاکید می کرد که سیستم امامت شیعه دقیقا همین رهبری عقیدتی و ولایت است و ما به این تشیع به عنوان ایدئولوژیمان افتخار می کنیم و برای همین فقط خودمان را تنها نیروی دارای توان جنگ با رژیم می دانیم!! چون برای جنگ با ولایت فقیه باید خودت همان رهبری ولایی داشته باشی!! پس برای همین است که مریم خانم در اینجا خودش و فرقه اش را تلویحا شیعه حقیقی می داند چون همان ولایت فقیه را در رهبری اش دارد که می تواند با ولایت فقیه آخوندها بجنگد!!

بعد هم به نحو مضحکی که نشان دهندۀ حتی کم سوادی نویسندگان سخنرانی ایشان می باشد می گوید: «اسلام دموکراتیک، جدایی دین از دولت را برقرار می سازد» در حالیکه جدایی دین از دولت و سکولاریسم یک ایده و اندیشۀ نوین بشر معاصر است و اساسا این جدایی را جهان غرب به دین و مسیحیت تحمیل کرد و آن را از دولت و حکومت و جامعه به گوشۀ کلیسا راند و این را مریم خانم و سران فرقه اش از دنیای امروز یادگرفته اند وانگهی مگر پیغمبر اسلام خودش در مدینه دولت و حاکمیت تشکیل نداده بود؟ چطور اسلام دین را از دولت جدا کرده؟!! واقعا مرغ پخته در سفرۀ افطار مریم خانم در اورسوراواز هم از این حرف خنده اش می گیرد چون آن مرغ هم از نویسندگان سخنرانیش باسواد تر است!! سراسر تاریخ خلافت و حاکمیت اسلام در خاورمیانه و تا امروز در ایران دولت و حاکمیت به نام دین و اسلام بوده است حالا جناب مریم خانم بعد از 1400 سال در قرن پانزدهم هجری کشف کرده که اسلام دین را از دولت جدا کرده است!!!.

مریم خانم قجر اشاره به سرکوب و ستم وعلیه پیروان مذاهب و اهل سنت شد ، در سرکوب شعبانیه در سال 1991 در زمان صدام حسین مگر به فرمان مسعود رجوی نبود که مجاهدین شیعیان را سرکوب و کشتار کردند ان هم در نجف وکربلا ؟ مگر اکراد عراقی مگر اهل سنت نبودند که در سال 1991 یا 1370 در فرودین ماه در استان دیالی سرکوب نکردید که معروف به کردکشی است بر اینها چه اسمی می گذارید این عمل کرد بیرونی این اسلام انقلابی شما بود و نمونه های از عمل درونی تشکیلات شما با رزمندگان اهل سنت چه رفتاری داشتید کدام یک ازاد بودند به شیوه اهل سنت نماز بخوانند ؟ با مسیحیان چه رفتار های داشتید ایا انها ازاد بودند مراسم مذهبی خود را در تشکیلات داشته باشند ؟ با نفرات اهل حق در تشکیلات چه برخورد های داشتید / تمامی این اقلیت ها را مجبور کرده بودید که اسلام انقلابی من در اوردی شما را اجرا کنند . استبدادی که در تشکیلات شما بود چه چیزی از استبداد استالین کمتر داشت ؟

در زن ستیزی در کجای تاریخ  مانند تشیکلات فرقه ای شما تمامی  زنان برده جنسی مسعود رجوی شده بودند . و تمامی زنان متاهل را مجبور کردید که از شوهرانشان طلاق بگیرند و تمامی زنان در حرامسرای مسعود باشند. در کجای کتاب های اسمانی چنین ایه یا  نقل قولی أورده شده که تمامی زنان فرقه باید در حرامسرای مسعود باشند ایا این بدترین نوع برده جنسی نیست ؟ ایا نقش خود را در این رابطه فراموش کرده اید ؟ محور و سمبل این برده داری جنسی خود شما بودید .ایا این بود پرچمداری مسعود رجوی در برداری و بهره کشی جنسی از زنان اسیر در فرقه

تروریسم و شقاوت ضد اسلامی اخوندها Krami 01

Karami 02

Karami 03

Karami 04

گروه تروریستی داعش که در موصل ، عراق جنایت می کرد و فرقه رجوی با عنوان عشایر انقلابی از انها نام می برد . مشتی از نمونه خروار عمل کرد فرقه رجوی

جناب مریم قجر می پرسد: «آیا زنده به‌گور کردن اهل تسنن در جرف الصخر عراق توسط قاسم سلیمانی اسلام است؟» در جواب باید گفت: پس خانم رئیس جمهور! حتما زنده به گور کردن شیعیان عراق و کشتار ایزدیان و دیگر مردم عراق و دسته دسته سربریدن آنان و ریختن آنها به گورهای دسته جمعی و کشتارها در بازارهای بغداد با انفجارها توسط داعش و القاعده یعنی همان به قول شما «عشایر انقلابی عراق»! حتما اسلام ناب محمدی یا همان اسلام انقلابی  است!!.

مریم خانم صحبت از کشتار 1500 نفر در قیام آبان سال 98 توسط پاسداران می کند؛ پس آیا اینجا نوبت مردم نیست که از آنجناب بپرسد: شما که به اصطلاح «ارتش آزادیبخش ملی ایران» و «کانونهای مسلح شورشی در ایران»!! دارید چرا از مردم در برابر گلولۀ پاسداران دفاع نکردید؟ پس در آن موقع کانونهای شورشی شما کجا بودند؟ آیا مردم امده بودند که کشته بشوند تا شما آمار بدهید؟ آیا کار و مجاهدت و جهاد شما فقط آمار کشته ها را دادن است؟ آیا این شعارها و ادعاهای یاوه و پوچ و توخالی تان عوامفریبی و توهین به شعور مردم نیست؟

این سوال پیش می اید که چگونه است که از این همه سازمان های مختلف و اپوزسیون ها مختلف در خارجه و داخل ایران این  تنها فرقه شما است که امار های مجهول الهویه  می دهد ؟ مانند 120 هزار اعدامی که الان سی سال است این همه از مردم کشته شده اما امار شما ثابت روی 120 هزار مانده است کدام را باید باور کرد ؟ قتل عام زندانیان سیاسی ، افرادی که خود جز زندانیان بودندو در زندان ها بودند چنین اماری نمی  دهند اما شما یک عدد دروغ علم کرده اید و یا کشتار ابان ماه  ایا این عمل شما خیانت به همان خون ها نیست ؟