05162021یکشنبه
Last updateیکشنبه, 16 می 2021 8am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن

رسانه های باند رجوی مدام از تنش آفرینی های که گویا نیروهای نظامی ایران در در خلیج قارس ( جلوی در خانه ی خود) انجام میدهند وبدین وسیله این اختیارات را به ارتش متجاوز آمریکا که با 50پایگه نظامی ایران را محاصره کرده، کسب برائت میکنند.........Pampeo mojahedin

-------------------------------------------------------------------------------------

صابر تبریزی، ایران اینترلینک، چهارم می 2021

مریم رجوی بلندگوی تجاوز‌گران به مرزهای میهن

تفسیرها و اخبار باند رجوی این تجاوزات را توجیه میکنند!

رسانه های باند رجوی مدام از تنش آفرینی های که گویا نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس ( جلوی در خانه ی خود) انجام میدهند وبدین وسیله این اختیارات را به ارتش متجاوز آمریکا که با 50پایگه نظامی ایران را محاصره کرده، کسب برائت میکنند.

این تبثّات رجوی ها علاوه براتهامات تروریستی است که به ایران وارد میکند و برایش اهمیّتی ندارد که یک انسان صادق این اتهامات را قبول نداشته و مروﹼجین این اراجیف را شارلاتان های دروغگویی بیش نمیدانند!

ازنظر فرقه ی رجوی آمریکای سلطه گر که مخصوصا بعد از فروپاشی شوروی جهان را ملک طلق خود ( دراصل ملک طلق نیم درصدی های آمریکائی که نصف ثروت و امکانات آمریکا را دراختیار دارند )، بحساب آورده بود ، ازمشروعیت کافی برخوردار است وهرآنچه که این ستمگر بی رقیب قرن بیستم بخواهد ، باید عملی شود !

البته نگاه دزدانه ای هم به این توهم خود دارد که این ارباب ستمگرش، احتمال دارد که قسمتی از اموال غارت شده ی جهانیان را ، اقلا درسطحی که انداختن تکه لاشه ای برای سگ باشد ، دراختیار او قرار دهد.

نظام آمریکا اما ، همانطور که رجوی درایران شده ، براثر بحران ذاتی این سیستم ها که در طول تاریخ امپراطوری های گوناگون مسبوق به سابقه است ، هم شروع به ریختن دندان های خود کرده وهم یگانه نوکری بنام سازمان استحاله یافته ی مجاهدین خلق ندارد.

سلطنت طلبان، شورای گذار، فرشگرد و، مدعیان تصاحب این ریزه کاری ها بوده ودرکنار ستون پنجم خود درداخل ایران ، مشکل بتوان تصور کرد که چیزی که بخاطر تغییر وسیع شرایط جهانی وآغاز افول پرشاب امپراطوری آمریکا ، ازبیخ وبن موهوم تر شده ، نصیب متوهم نامداری مانند رجوی شود.

در رد جنجال های وسیع باند رجوی که برعلیه ایران براه انداخته وتلاش دارد که برچشم مردم خاک پاشیده وجای ظالم ومظلوم را عوض کند ، تفسیر کوتاهی از یکی از خبرگزاری های جهان که طرز تفکری ضد جنگ داشته وطرفدار حفظ ثبات وامنیت جهانی است ، آورده میشود تا خواننده ی محترم با وجود آگاهی ازنیات شوم فرقه ی رجوی در ترویج این دروغگویی های حیرت انگیز، چهره ی کریه، ضد مردمی وضد ایرانی این گروه تبهکار وانحصار گر را از زبان دیگران هم بشنود :

گزارش روزهای گذشته حاکی از آن است که ارتش آمریکا مدعی شده کشتی های این کشور پس از آنکه سه قایق تندروی سپاه پاسداران ایران در خلیج فارس به آن نزدیک شدند، تیرهای هشدار شلیک کرده اند.

این اولین باری است که نیروی دریایی آمریکا در تقریبا چهار سال اخیر به سوی یک شناور ایرانی شلیک کرده است. اما این تنها یک موردی از تقابل کشتی های دو طرف در خلیج فارس محسوب می شود. مقام‌های نیروی دریای آمریکا گفتند که تعدادی از قایق‌های تندرو و یک کشتی سپاه پاسداران 13 فروردین ماه سال‌جاری به کشتی‌ های گارد ساحلی ایالات متحده در خلیج فارس نزدیک شده و اقدام به انجام مانور خطرناک کرده‌اند.

در همه این حوادث آمریکا به طور پیوسته مدعی شد که کشتی های ایران مزاحم فعالیت های «عادی» کشتی های آمریکایی شده اند اما سئوال اینجا است که کدام طرف مزاحم شده است؟

ارتش آمریکا  10 هزار کیلومتر دورتر از ایالات متحده کشتی های جنگی و گارد ساحلی خود را که فقط قرار است در نزدیک آمریکا مشغول گشت زنی باشند به خلیج فارس اعزام کرده و از طریق تنگه هرمز که به مانند حیاط مقابل خانه ایرانیان است عبور می دهد و با قایق های تندروی ایران به مقابله می پردازد. به نظر می آید این آمریکاست که بیشتر در حال مزاحمت است نه ایران.

آمریکا به منظور حفظ هژمونی و منافع منطقه ای همواره حضور نظامی قدرتمند خود را در منطقه خلیج فارس تقویت کرده است. ایالات متحده در این راستا در کشورهای اطراف خلیج فارس مانند عربستان سعودی، کویت، مصر، قطر و بحرین پایگاه های نظامی فراوانی ایجاد کرده است.

پایگاه ناوگان پنجم نیروی دریایی ایالات متحده، در بحرین است؛ در پادگانی که آمریکا برای ساختش دو میلیارد دلار هزینه کرده است. پرسنل نیروی هوایی آمریکا نیز در پایگاه هوایی «شیخ عیسی» که به 7000 نفر می رسد و فرودگاه «المحرق» در بحرین مستقرند.

در کویت 13 هزار نظامی آمریکایی در دو پایگاه هوایی و یک پایگاه نیروی دریایی مستقرند؛ مقر فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در پایگاه هوایی «العدید» قطر است که میزبان بیش از 13 هزار سرباز آمریکایی است.

البته حضور نظامی آمریکا در اطراف ایران محدود به پایگاه های فوق نیست و فهرست کردن تمام آنها زمان بر است.

آمریکا اخیرا حتی زیردریایی هسته ای خود را در این آب ها مستقر کرده است که ابزار جنگی خطرناک تر از ناو هواپیمابر تلقی می شود.

ایران طبیعتا با حضور نظامی آمریکا مخالف است و آن را مانع ثبات و امنیت منطقه می داند.

همان طور که در افغانستان بسیاری از مردم معتقدند حضور ارتش آمریكا مانعی بر سر راه آشتی داخلی در افغانستان است، در منطقه خلیج فارس نیز آمریکا به نوعی مانع توقف درگیری ها وتنش ها تلقی می شود.

حضور نظامی آمریکا به عنوان یک کشور خارج از منطقه، در خلیج فارس قطعا برای حفظ ثبات و امنیت منطقه نیست بلکه برای حفظ منافع ایالات متحده صورت گرفته است.

آمریکا اگر تصمیم بگیرد از یک طرف در منطقه حمایت کند، این اقدام آن باعث افزایش تنش و برخورد خواهد شد و به تشدید ناآرامی می انجامد. در واقع این انباشت طولانی مدت بی عدالتی ریشه تنش منطقه ای محسوب می شود. به منظور رسیدن به امنیت تام در منطقه خلیج فارس ضروری است کشورهای این منطقه روابط خوب همسایگی و دوستانه را در قابل یکدیگر توسعه دهند. مسائل منطقه خلیج فارس باید توسط خود کشورهای این منطقه حل شود نه به دست کشورهای خارج از این حوزه به ویژه کشوری زورگو و سلطه جو.”Pampeo mojahedin

حدف “فارس” از نام “خلیج فارس” توسط مریم رجوی

 

MEK Rajavi Applauded downing of the Iranian airliner 768x435

حمایت مجاهدین خلق از سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس

لینک به منبع (خبرگزاری سی آر آی، چین)