07282021چهارشنبه
Last updateسه شنبه, 27 جولای 2021 4pm

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

سرنوشت عبرت انگیز چهل سال خیانت رجوی

امروز مریم رجوی بازهم با عوام فریبی شوی مجازی دیگری در اسارت گاه اشرف سه در آلبانی با تبلیغات بسیار و مزدوران خود ترتیب داده بود تا شاید بتواند چند صباحی دیگر این اسیران را در دام خود نگه دارد و بار دیگر مسعود و مریم رجوی وعده سرخرمن «سرنگونی قابل تمدید»! بدهد..........Ghafur Fatahian 02

-------------------------------------------------------------------------------------------------

غفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس،21.06.2021

سرنوشت عبرت انگیز چهل سال خیانت رجوی

می توان گفت که بالاترین خیانت رجوی خیانت به اعتماد یک نسل دراین چهل ساله بوده است.

امروز مریم رجوی بازهم با عوام فریبی شوی مجازی دیگری در اسارت گاه اشرف سه در آلبانی با تبلیغات بسیار و مزدوران خود ترتیب داده بود تا شاید بتواند چند صباحی دیگر این اسیران را در دام خود نگه دارد و بار دیگر مسعود و مریم رجوی وعده سرخرمن «سرنگونی قابل تمدید»! بدهد.

البته این وضعیت دردناک یک فرقه خطرناک است که در این روز ها چنان به پیسی افتاده است که آویزان هرکس و ناکسی می شود.

البته بگذریم که هدف رجوی از برنامه های مجازی کلاه برداری سیاسی است که تعداد شرکت کننده ها را صد برابر کند همانگونه که در عراق من و امثال من شاهد آن بودیم که مردم فقیر عراق را برای چنین برنامه هایی مورد سواستفاده قرار می داد و هر نفر را صد نفر حساب می کرد و وقتی هم نفرات خودش زبان اعتراض می گشودند همه  را سرکوب می کرد و از آن بعنوان جنگ سیاسی نام می برد. من حتی به خاطر دارم که رجوی در کار نظامی هم همین حقه بازیها را بکار می برد. مثلا در رژۀ سال ۷۱ که در پادگان بدنام اشرف برگزار شد هر نفر با لباسهای مختلف چندین بار در رژه شرکت می کرد.

بله این از شگردهای تشکیلات ورشکسته رجوی است که در این چهل سال با خیانت به اعتماد یک نسل و به همراه مریم رجوی تحت عناوین مختلف و به اشکال گوناگون آنها را به اجرا در آورده اند.

امروز مریم رجوی همانند عروس لباس سفیدش را پوشیده بود و در میان زنان و مردان سالخورده و مریض جولان می داد. این عروس به ظاهر زیبا همان زن عفریته ای است که زنان را که برای مبارزه گام به میدان گذاشته بودند وادرا می کرده با مسعود رجوی همبستر شوند و امروز برای وادار کردن انها به سکوت باید ماهانه هزار یورو به هر یک از آن زنانی که جدا شده اند به عنوان حق السکوت بپردازد که این کار را می کند تا آن فضاحتهای رجوی را به صورت علنی افشا نکنند. البته رجوی در زیر سایه صدام هیچ وقت فکرش را هم نمی کرد که کسی از این فرقه بتواند خارج شود و این کثافتکاریهای رجوی را افشا کند ولی دست روزگار گویا بد جوری یقه رجوی و اربابش را گرفت.

رجوی همچنین مردان را با علم کردن انقلاب دروغین خود وادار کرد که زنان خود را طلاق بدهند و به دستور او هر کسی را که نافرمانی می کرد در نشستهایی که به همین منظور روزانه برگزار می شد مورد کتک کاری و فحش و ناسزا قرار می دادند.

اکنون به حکم تاریخ و قانون طبیعت، این تشکیلات ورشکسته  آنچنان  به پیسی افتاده است که دست به دامن لابیهای جنایتکار آمریکایی و ضد ایرانی از جمله افراد فاسدی همچون جولیانی شده است.

مسعود رجوی همان شخصیتی است که در طی این چهل سال در تمامی سرفصلهای خطیر همانند جنگ همۀ  نفرات خود را در زیر بمباران رها کرد و فرار نمود و تا امروز خود را مخفی کرده است. راستی چرا اومخفی شده و جرأت بیرون امدن از سوراخ موش را ندارد؟ جواب دریک کلام این است: به خاطر خیانتها و کارهای کثیفی است که در عراق مرتکب شده است  و همچننن مریم رجوی هم اگر جرأت داشت و نمی ترسيد شوی مجازی را که بتواند با دروغ گویي روی آن سوار شود برگزار نمی کرد بلکه به جای آن برنامه کاملا خودی و با افراد دعوت شده و دست چین شده خودش یعنی برنامه های «خود گویی و خود خندی» می آمد در کلاپ هاوس که یک مکان عمومی است و هر کسی می تواند بدون هیچ دعوتی وارد آن شود شرکت می کرد آن وقت هم خودش و هم اسیران و مزدوارانش می فهمیدند که چقدر به قول خودش کانون شورشی و هوادار دارد.

و همچنین دموکراسی خانم رجوی را هم در چند روز گذاشته شاهدش بودیم که چطوری گله ای از افراد فرقه اش به یکی از زنان در انگلیس حمله کرده و او را کتک زدند حمله ای که مرا به یاد نشستهای مسعود و مریم رجوی می انداخت که چطوری به مخالفین خود در آن نشستها حمله می کردند.

این همان ماهیت کثیف این فرقه و ادعاهای دروغین آزادی و دموکراسی آن است که ما جداشدگان سالیان است ان را افشا کرده و می کنیم و اکنون برای همۀ ایرانیان در خیابانهای اروپا به وضوح روشن و شناخته شد.