06272022دوشنبه
Last updateیکشنبه, 26 جون 2022 10am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

بولتون رفت پمپئو آمد

هم مایک پمپئو و هم تمام دول دنیا می دانند و متوجه هستند که نه تنها دولت امریکا که هیچ دولت درست و حسابی یک گروه تروریستی را به عنوان آلترناتیم به رسمیت نخواهند شناخت خصوصآ گروهی مثل مجاهدین که دستشان به خون امریکایی ها هم آلوده است......Edward Berlin

------------------------------------------

وبلاگ ادوارد 17 ماه می 2022

بولتون رفت پمپئو آمد

مایک پمپئو سردمدار سابق سیا و وزیر خارجه ترامپ دیوانه برای دیدار با عزیزش مریم عضدانلو به آلبانی رفت و در اردوگاه برده داری موسوم به اشرف 3 با سرهم کردن مشتی چرندیات دقیقآ مزدور بودن فرقه رجوی را به نمایش گذاشت.

با رسوا شدن بولتون ضدبشر که سالها از فرقه رجوی پول های کلان گرفت و این فرقه ضد ایرانی را بازی داد اکنون کار به مایک پمپئو سپرده شد تا با تکرار همین مزخرفاتی جیب این دربدرها را خالی کند. البته جان بولتون بعدآ با اردنگی از کاخ سفید به بیرون پرت شد و فرقه رجوی درنبود کسی مانند جان بولتون کلاش کمبودی را احساس می کرد که این کمبود با رسیدن پمپئو خرسک ترامپ به هرحال جبران شد.

ناگفته نماند که خانم مریم عضدانلو درملاقات با این خرسک سنگ تمام گذاشت و برای مزدوری بیشتر برای امریکا اعلام آمادگی کرد.

جالب اینکه پمپئو که اکنون در دنیای سیاسی پستی ندارد و تنها یک شهروند امریکایی بیش نیست با اعتراف به مزدوری فرقه رجوی گفت که با تمام وطن فروشی ها و خوش خدمتی های فرقه تروریستی رجوی، هنوز مقامات رسمی در آمریکا حاضر نیستند این فرقه تروریستی را به رسمیت بشناسند.

 وی گفت  یک عامل مفقوده جدی در سیاست ایالات متحده در قبال ایران عدم حمایت سیاسی از اپوزیسیون است.

هم مایک پمپئو و هم تمام دول دنیا می دانند و متوجه هستند که نه تنها دولت امریکا که هیچ دولت درست و حسابی یک گروه تروریستی را به عنوان آلترناتیم به رسمیت نخواهند شناخت خصوصآ گروهی مثل مجاهدین که دستشان به خون امریکایی ها هم آلوده است، پس دلیل حضور این عنصر در اردوگاه برده داری فرقه رجوی و تکرار مزخرفات جان بولتون کلاش چیست؟ غیر از کاسبی به سبک بولتون ها مگر پیام دیگری هم دارد؟

از این مردک پول پرست خپل بایستی پرسید در دولت ترامپ دیوانه که خود نقش اساسی به عنوان وزیر خارجه امریکا داشتی چرا فرقه رجوی را به رسمیت نشناختید؟ گیر کار در کجا بود؟ چرا در زمانی که در قدرت بودی و و این امکان برایت فراهم بود هیچ اشاره ای به این موضوع نکردی؟ گیر کار در کجا بود؟ پس کاملآ معلوم می شود که تنها برای کلاشی و خالی کردن جیب چاکرانت در اردوگاه برده داری رجوی حاضر شده ای و بس، دقیقآ مانند بولتون شارلاتان  و مک کین کلاش وووو دیگرانی که اقدامات ضدایرانی فراوانی انجام داده اند اما این فرقه همان جاست که بود و اتفاقآ روزبروز هم عقب تر رفته.

اما فرقه رجوی به چنین کسانی برای فریب افراد خود در درون اردوگاه واسارتگاه اشرف 3 نیاز دارد و در ضمن خانم رجوی با همین برنامه ها دلخوش است در حالیکه خوب می داند دولتمردان سابقی که از سروکولش بالا می روند تنها حرف می زنند و قدرت هیچ عملی را ندارند اما تنها دلخوشی خانم رجوی هم همین است و برای چنین نمایشنامه ها هم حاضر است میلیون ها به جیب این کلاشان بریزد و تا کنون هم کرده.

این دیدار و ملاقات تنها حسنی که برای مردم ایران داشت دو مورد بود.

یکم وزیر خارجه سابق امریکا مزدور بودن فرقه رجوی را تایید کرد.

دوم خانم عضدانلو چهره ضد ایرانی بودن خود را باز به نمایش گذاشت و دواره خواهان تحریم بیشتر مردم ایران شد.