08172022چهارشنبه
Last updateچهارشنبه, 17 آگوست 2022 10am

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

عالیجناب آقای ادی راما نخست وزیرمحترم کشور آلبانی

من بعنوان فردی که چند دهه در این فرقه بوده ام و با شگرد های انها واقف هستم هشدار می دهم که اگر جلو این کارهای خودسرانه و افراد فاسد گرفته نشود این فرقه تروریستی طولی نخواهد کشید که در کلیه مسائل کشورتان مداخله کرده و یک خطر جدی برایتان ایجاد خواهد کرد...issa azadeh

-----------------------------------------------------------------------

عیسی آزاده از فرماندهان و مسئولین سابق فرقه رجوی اول آگوست 2022

عالیجناب آقای ادی راما نخست وزیرمحترم کشور آلبانی

با تقدیم احترام

تعدادی از ایرانیان ساکن اروپا برای مراسم ازدواج یکی از دوستان شان  به کشور شما .طی روزهای 29 تا 31 ژوییه 2022  مسافرت نمودند اما پلیس و امنیت فرودگاه با گرفتن پاسپورت و کارت های انها  مسافران ایرانی را برای بازجویی در بخش ترانزیت فرودگاه برده و با فشار و تهدید و ارعاب از مسافران خواسته شد که باید خاک البانی را ترک کرده و به کشور های محل اقامت شان برگردند. از انجا که این عمل کاملا غیر قانونی  بود ایرانیان به پلیس اعتراض نموده و خواهان توضیح پلیس  در حضور وکلایشان می شوند  متاسفانه پلیس به اعتراض ایرانیان توجهی نکرده و افراد را در یک اتاق در فرودگاه تحت نظر قرار می دهد .

واما طنز قضیه اینجاست تعدادی از نفرات اموزش دیده و تروریست فرقه رجوی با فرماندهی زنی بدنام و شکنجه گر بنام مهوش سپهری با نام مستعار نسرین با همراهی یکی دیگر از زندان بانان و شکنجه گران فرقه رجوی بنام حجت بنی عامری با نام مستعار حجت در بخش ترازیت حضور پیدا کرده و ایرانیان را تهدید به قتل انهم در حضور پلیس کشور شما نمودند .  

بعد از ان هم یک تیم بعنوان مراقب در همان بخش گمارده می شود که مسافران ایرانی را تحت نظر داشته باشند و مرتب انها را  به قتل تهدید کنند این دونفر عبارند از دو خانم با اسامی نسرین نوذری و صدیقه ابراهیم پور که هر دو اینها از مسئولین مغزشویی فرقه رجوی برای اعزام تیم های خرابکار وتروریست بوده اند.

یک رسوایی دیگر هم در این رابطه بوجود امده    انهم  انتشار فتوکپی پاسپورت و کارت های ایرانیان در سایت های فرقه رجوی است که امروز صبح اول اوت 2022 فرقه تروریستی رجوی از ترس  این کپی های  را از سایت هایش بر داشته است .

ایا بخش چک کارت های هویتی و چک پاسپورت ها به افراد فرقه رجوی در فرودگاه مادر ترزا سپرده شده است یا عناصر فاسد در این بخش با پول خریداری شده اند که فتوکپی اسناد مسافرین را به فرقه رجوی تحویل می دهند ؟

ایا این کار خارج از عرف و قانون بر ضد امنیت ملی کشور شما نیست ایا فساد اینقدر گسترده است که فرقه رجوی در فرودگاه بین المللی البانی هرغلطی خواست می تواندبکند؟

اقای نخست وزیر

من بعنوان فردی که چند دهه در این فرقه بوده ام و با شگرد های انها واقف هستم هشدار می دهم که اگر جلو این کارهای خودسرانه و افراد فاسد گرفته نشود این فرقه تروریستی طولی نخواهد کشید که در کلیه مسائل کشورتان مداخله کرده و یک خطر جدی برایتان ایجاد خواهد کرد. در کشور عراق هم این فرقه تروریستی با استفاده از خطرناکترین گروههای تروریستی مانند القاعده و داعش امنیت ملی کشور عراق را به مخاطره جدی انداخته بود و با دادن پول های هنگفت به گروههای تروریستی در عراق مسئول ریختن خون هزاران بیگناه از شهروندان عراقی در بغداد و  سایر شهر های این کشور شده است در این رابطه به اندازه کافی اسناد متقن وجود دارد و در اعترافات سران فرقه و بیانیه سرکرده این گروه مافیایی هم بارها امده است.

من به شما هشدار می دهم که اگر جلو اقدامات خودسر این گروه تروریستی که بیش از 5 دهه خطرناک ترین اقدامات تروریستی را در ایران و کشور عراق انجام داده است گرفته نشود دود ان به چشم مردم شریف البانی هم خواهد رفت.

چقدر باید تروریست های  این فرقه گستاخ باشند که در مقابل پلیس ایرانیانی که برای یک مراسم عروسی دعوت شده بودند را علنا تهدید به قتل نمایند.

از شما بعنوان عالی ترین مقام کشور البانی در خواست داریم که جلو این بی قانونی ها را بگیرید و اجازه ندهید که این گروه و فرقه تروریستی هر غلطی که می خواهد در کشور شما انجام دهد و کشور البانی را جلولانگاه اقدامات تروریستی و مافیایی اش بکند.

ما از شما در خواست داریم که یک بازرس ویژه اختصاص دهید و تحقیق نماید چطوری و چگونه اسناد و مدارک مسافرین ایرانی سر از سایت های فرقه مافیایی رجوی در آورده است.

البته این فرقه بزدل و جنایتکار از ترس و یا با تذکر عواملش در بخش چک و کنترل پاسپورت این فتوکپی هارا برداشته اند . اما قبل از فرقه ما اطلاعیه فرقه را از سایت خودشان دانلود نموده و بعنوان یک سند موجود است.

ایا این مسافرین ایرانی تروریست بودند که فرقه مافیایی رجوی در اطلاعیه اش تیتر زده اخراج چهار تروریست از البانی.؟

اگر این افراد به زعم این فرقه جنایتکار تروریست بودند چرا سیستم امنیت کشور شما انها را ازاد کرد و تحت پیگرد قرار نداد.و پلیس کشور شما از ابتدا به مسافرین ایرانی این موضوع را مستمرا تکرار می کرد که ما فقط بخاطر امنیت شما اجازه ورودتان را به کشور نمی دهم چون عناصری از فرقه رجوی طرح ترور شما را دارند.

پس تروریست فرقه رجوی است که پلیس وامنیت فرودگاه مادر ترزا از بیم خطر جانی برای ایرانیان انها را به کشورهای مبدا برگرداند.

عناصر ربات گونه فرقه رجوی اینبار هم در تنظیم اطلاعیه بر علیه اعضا جدا شده از این فرقه که با افشاگری امان از ان بریده اند یک گاف جدی داد.

تیتر اطلاعیه اش مغایر با اقدام پلیس کشور شماست و برای خودنمایی و نشان دان قدرت کاذب اش اسناد و مدارک مسافرین ایرانی را در سایت هایش منتشر کرد. اما چند ساعت بعد ناچار به غلط کردم گویی افتاد و اسناد را برداشت.

در کنسل شدن خیمه شب بازی شان هم به نقل از کشور شما اعلام کردند که به توصیه کشور البانی و سفارت امریکا ما اجلاس مان را بخاطر تهدیدات امنیتی به تعویق انداختیم. البته تا کنون هیچ موضع گیری رسمی از طرف دولت البانی در این رابطه  در رسانه های منتشر نشده است و این هم نشان دهنده دروغ های این فرقه پلید است.

اقای نخست وزیر

در شرایطی که شما در تلاش هستید که جامعه و کشور تان را به اتحادیه اروپا و شنگن وصل کنید این اقدامات و ازادی عمل یک فرقه تروریست اقدامات و تلاش های شما را به انحراف می کشاند این فرقه در کشورهای قانون مدار توانایی پولشویی و کارهای تروریستی قاچاق انسان و اعزام تیم تروریستی به کشور ایران را ندارد اما در هرج و مرج و بی قانونی می تواند از شکاف بین مسئولین دلسوز و افراد فاسد و دزد استفاده کند و با پول باد اورده که از دیکتاتور سابق عراق برایش مانده است افراد سست عنصر و فاسد را خریداری کرده و کارهای کثیفش را پیش ببرد.

ایا برای شما تعجب ندارد که چگونه اسناد مسافرین ایرانی بدست تروریست های رجوی رسیده است.؟

ایا برای شما تعجب ندارد که تیم های ترور این فرقه در بخش ترازیت که مخصوص مسافرین است حضور پیدا کنند و از ایرانیان عکس و فیلم تهیه کرده و تهدید به قتل نمایند.؟

ما مصرانه خواهان دخالت شخص شما در رابطه با اقدامات خارج از قوانین کشور تان هستیم  

چرا باید خانواده ایرانی در حسرت دیدار فرزندا نشان باشند و اجازه نداشته باشند که ویزا تهیه کرده و برای دیدار فرزندانشان به البانی بیایند ایا تمام خانواده ایرانی شامل پدران و مادران سالخورده تروریست هستند. ؟

ایا ممانعت از دیدار خانوادگی و قطع ارتباطات اعضا اسیر در اشرف سه یک کار غیر انسانی و جنایتکارانه نیست؟

لازم می دانم نکته ای را از قول یک سرهنگ امریکایی که در عراق کنترل کمپ اشرف را بر عهده داشت یاد اوری کنم

سرهنگ  امریکایی اعلام کرد انقدر این مسئولین مجاهدین مستمر و ساعت به ساعت به ما گزارش می دهند که نیروهای ایرانی پشت سیم های خاردار اشرف هستند و در همه جای عراق نفوز کرده اند که ما تصور می کردیم پشت هر درخت در داخل کمپ اشرف یک کماندوی ایرانی سنگر گرفته است ما تمام مرز را از زمین و هوا کنترل می کنیم این حرف های مسئولین مجاهدین مطلقا دروغ است و می خواهند ما را درگیر موضوعاتی کنند که به هیچ وجه واقعیت ندارد.و اذهان مارا از سمت و سوی اصلی منحرف و مغشوش کنند.

در حال حاضر هم این جار و جنجال های مریم رجوی و ربات های اطرافش بخاطر رد گم کنی است چون این فرقه است که مستمرا تبلیغ شورش و جنگ مسلحانه در داخل شهرهای ایران می کند و اخیرا هم مسئولیت چندین عملیات را در داخل ایران بر عهده گرفته است.و تروریست واقعی مریم رجوی و کادرهای زیر دستش هست.

تروریست واقعی شخص رجوی است که دستور قتل و کشتار هزاران انسان بیگناه را صادر کرده و مسئولیت صدها عملیات تروریستی و انفجار را در داخل ایران بر عهده گرفته است.

طبعا شاهد گتفگوی مسعود رجوی با صدام حسین و رئیس امنیت عراق  بوده اید که اعلام می کند حزب جمهوری اسلامی را ما منفجر کردیم  .رئیس جمهور و نخست وزیر ایران را ما با انفجار ترور کردیم. سپهبد صیادشیرازی را ما ترور کردیم. فیلم های این جلسات در یوتبوب موجود است.

ایا تعدادی پناهنده بیگناه و جلای وطن نموده و فرار کرده از جهنم رجوی تروریست هستند یا مریم رجوی که روزانه فرمان قتل و کشتار را صادر می کند.؟

اسناد صوتی و کتبی شخص رجوی نشان می دهد که رجوی بارها بصورت رسمی و در اجلاس کوچکتر خواهان ترور اعضا شده از این فرقه در اروپا شده است. لذا فرمانده تروریست ها شخص رجوی است که پایه گزار عملیات انتهاری در ایران و خودسوزی ها اسیران مغز شویی شده در اروپاست

 همواره رجوی و همسرش برای لاپوشانی اقدامات تروریستی شان برچسبی که لایق و برازنده خودشان هست را به اعضا جدا شده و سایر منتقدین شان می زنند.

تروریست واقعی در کشور شما لانه کرده و باز هم از سر دلسوزی یاد اوری می شویم که اگر جلو این فرقه را نگیرید با دادن رشوه فساد را در البانی نهادینه خواهد کرد

با احترام عیسی آزاده

از فرماندهان و مسئولین سابق فرقه رجوی

پاریس یکم اوت 2022

رونوشت عفو بین الملل

رونوشت کمیساریای عالی پناهندگان

رونوشت کمیسیون قضایی اتحادیه اروپا