03072021یکشنبه
Last updateیکشنبه, 07 مارس 2021 12pm

logo aawa 100آوای جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین

ترور دانشمند ایرانی جنایت مشترک نتانیاهو؛ مریم قجر داعشی 

سکوت فرقه رجوی خاص مریم قجر داعشی در مقابل خبر تروردانشمند ایرانی ( محسن فخری زاده ) شیوه پوسیده و شناخته شده سران فرقه می باشد که از ترس رو شدن ماهیت تروریستی  و پیگرد قانونی و لو رفتن همکاری سران فرقه با دولت اسرائیل برای ترور دانشمندان ایرانی  صورت می گیرد......Mohaad Razaghi

 -----------------------------------------------------------------------------------------

محمد رزاقی پاریس 01 _ 12_ 2020

ترور دانشمند ایرانی جنایت مشترک نتانیاهو؛ مریم قجر داعشی 

عصر روز جمعه خبر عملیات تروریستی در تهران روی انتنهای خبری رفت و چند ساعت بعد خبر شهادت محسن فخری زاده دانشمند نیروهای مسلح اعلان شد .

درهمان دقیقه های اول مشخص بود این عملیات تروریستی توسط اسرائیل و با همکاری مزدوران و جیره خوارانش که فرقه رجوی داعشی باشد صورت گرفته است .

همکاری موساد و فرقه رجوی برعلیه ایران  و ایرانی از سال 75 شروع شد .RAZ 02

رجوی روح پلید در سال 77  که ان را سال سرنگونی اعلان کرده بود در نشست درونی برای اولین باراز پیدا کردن امکانات جدید برای لو دادن سایتهای  هسته ای ؛ نظامی و تحقیقاتی ایران را با ذوق  و شوق اعلان کرد وگفت : 

با یکسری عملیات پیچیده توانستیم با یک شرکت که ماهواره در اختیار دارد از داخل ایران عکس های هوائی از نقاط حساس بدست بیاوریم ولی برای اینکه حساسیت صاحب خانه ( صدام ملعون ) روی منبع همکاریمان تیز نشود مجبوریم زیر ابی برویم !

واقعیت اینکه رجوی روح پلید خواسته یا نا خواسته برای توجیه همکاری خود با شرکت موهوم که به ان اشاره می کرد گریزی به مکه و مدینه زد و به صلح حضرت محمد با یهودی های مدینه استناد کرد و گفت :

حضرت محمد برای پیش برد هدف خود حتا با قبیله یهودی در مدینه پیمان صلح امضاء کرد . ما هم برای دست یافتن به یکسری امکانات برای سرنگونی رژیم یک کارهائی ( همکاری ) را چراغ خاموش انجام بدهیم !

سپس رجوی رو به مریم قجر که در ان نشست روی سن بغل دست رجوی روح پلید نشسته بود با خنده گفت :

نظر شما چی هست ؟

مریم قجرهم با خنده گفت : چرا که نه وقتی رژیم ایران با دلار های نفتی بر علیه ما به هر کاری دست می زند ما از امکانات بدست امده استفاده نکنیم .

دقیقا یادم هست بعد نشست از قرارگاه باقر زاده به قرارگاه انزلی در جلولا بر گشتیم و با یکی از نفرات ( محمد.س ) بصورت محفلی در مورد نشست رجوی روح پلید و صحبت رجوی در مورد بدست اوردن امکانات ماهواره ای و صلح حضرت محمد با یهودی های مدینه صحبت می کردیم و گفتم امکانات ماهواره ای وصلح با یهودی ها یعنی توجیه همکاری با اسرائیل و رجوی عمدآ این بحث صلح مدینه را پیش کشید که اگر روزی همکارییش با اسرائیل لو رفت برای ان توجیهی داشته باشد .

فردای ان روز عصر یکی از فرمانده هان فرقه رجوی بنام یوسف در تعمرگاه سراغم امد و گفت لباس کار عوض کن برو ستاد خواهر مژگان با تو کار دارد .

در همان لحظه از لحن حرف زدن یوسف فهمیدم یکی بر علیه ام گزارش نوشته . چند دقیقه بعد به طرف اتاق کار مژگان پارسائی رفتم . وقتی وارد اتاق شدم مژگان پارسائی و یوسف در اتاق بودند و مژگان پارسائی بدون مقدمه با داد و بیداد گفت :

تو باز محفل زدی به تو چه سازمان با کی همکاری می کند ! برای سرنگونی رژیم هر کاری نیاز باشد سازمان ( رجوی ) حق دارد !

تا حالا هم عقب هستیم .اگر نتوانستیم تا حال از امکانات دولتها بصورت علنی استفاده بکنیم به خاطر اینکه شما ها بیشتر از رژیم ایران بر علیه رهبری حرف می زنید و ...

به این خاطر به صورت مختصر به گذشته ننگین و همکاری فرقه رجوی با اسرائیل از سالها قبل  اشاره کردم تا پروسه همکاری رجوی روح پلید و اسرائیل تنها بعد از سقط شدن صدام نبوده بلکه از دوران صدام ملعون همکاری رجوی و اسرائیل وجود داشته و تا امرزو ادامه دارد .

برای اثبات همکاری فرقه رجوی و اسرائیل برای ترور دانشمندان ایرانی نیاز به تحقیقات ویژه نیست . یکی از ملیجک های فرقه رجوی بنام علیرضا جعفر زاده که رابط فرقه رجوی و موساد تحت عنوان افشاء گری سایت هسته ای در مهر ماه بصورت علنی از محسن فخری زاده بعنوان دانشمند هسته ای نام می برد و اعتراف می کند از سال 2000  یعنی 20 سال پیش نام محسن فخری زاده را افشا کرده اند . ( اطلاعات را به موساد و سیا ) برای ترور داده اند .

هر کس دستی در سیاست دارد و یا ارگانهای اطلاعاتی کشورها بهتر از همه می دانند برای ترور شخصیت ها وسوژه ای که براری ترور شدن انتخاب شده تروریستها  به اطلاعات دقیق و ریز از همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی و مسئولیت سوژه نیاز دارند .

فرقه رجوی علاوه بر ترور مستقیم بیش از 17000 هزار ایرانی از کارگر ساده تا مقامات کشوری  در جاسوسی برای دشمنان ایران و ایرانی در مقابل دریافت دلار های خونین تجربه و ید طویلی دارد.

از جاسوسی برای کاـ گـ ب ( ارگان اطلاعاتی شوروی ) بعد از پیروزی انقلاب ضد سلطنتی تا جاسوسی و گرا دادن مختصات برای بمباران شهر ها و تاسیسات ایران به صدام ملعون از شیوه تخلیه اطلاعاتی با تلفن و جاسوسی حضوری و بی سیمی از سنگر های جنگ  تا گرفتن اطلاعات سایتهای حساس ایران از اسرائیل و برگزاری شوء های رنگارنگ تحت نام افشاگری مراکز هسته ای و اسامی دانشمندان ایرانی بطور خاص برای اولین بار توسط شخص مهدی ابرایشمچی شوهر سابق مریم قجر در سالهای 75 و 76  در فرانسه و توسط جعفر زاده در امریکا  تا دادن اطلاعات برای اخرین تروری که روز جمعه با همکاری فرقه رجوی با موساد عملی شد .

اما یک نکته برای اثبات  همکاری تنگاتنگ فرقه رجوی و اسرائیل هم اشاره کنم .

همه شاهد هستیم که مریم قجر داعشی به خاطر حمله اراذل اوباش به یک بسیجی در گوشه ای از ایران ان را در بوق و کرنا می دمد و بوزینه وار ادا اطوار در می اورد و اراذل اوباش را کانون شورشی و مقاومت مردمی جا می زند .

اما سکوت سران فرقه رجوی بطور خاص مریم قجر داعشی و رجوی روح پلید از قبر نداشته اش برای شخصی که انقدر مهم بوده که از 20 سال پیش اسم و مشخصات ان را تا چند ماه پیش بعنوان سازنده بمب اتم در سایتهای هسته ای ایران نام می بردند برای چیست ؟!

سکوت سران فرقه در اتفاقات اینچنینی از سالی که فرقه رجوی دست به ترور در داخل ایران زد شیوه کارشان برای لاپوشانی همکاریشان با سازمانهای اطلاعاتی و فریب افکار عمومی بوده و لا غیر .

رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی بارها در نشتهای درونی می گفتند ما بیش از 72 نفر از سران رژیم را در انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی منفجر کردیم ولی هرگز در بیرون ان عملیات را به گردن نگرفتیم و از ان بعنوان انفجار خشم خلق گفتیم  چون اگر گردن می گرفتیم درکشورهای اروپائی بعنوان تروریست شناخته می شدیم  و مجبور هستیم بعضی وقتها چراغ خاموش و در سکوت حرکت کنیم !

سکوت فرقه رجوی خاص مریم قجر داعشی در مقابل خبر تروردانشمند ایرانی ( محسن فخری زاده ) شیوه پوسیده و شناخته شده سران فرقه می باشد که از ترس رو شدن ماهیت تروریستی  و پیگرد قانونی و لو رفتن همکاری سران فرقه با دولت اسرائیل برای ترور دانشمندان ایرانی  صورت می گیرد .RAZ01

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی فکر می کنند با سکوت و به اصطلاح رجوی روح پلید با چراغ خاموش می توانند از دست عدالت و انتقام مردم ایران فرار کنند . 

ولی مریم قجر داعشی و نتانیاهو مطمئن باشند با لال شدن نمی توانند سر ملت ایران کلاه بگذارند .

مردم ایران بهتر از هر کسی می دانند که مزدوران و جیره خواران  وابسته گان به امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان خاص سران فرقه تروریستی رجوی دستشان تا مرفق به خون ایرانی الوده هست و نمی توانند با کلاشی و سکوت ایز گم کنند .

اما به سران فرقه رجوی خاص مریم قجر داعشی باید بگویم :

با ترور 17000 ایرانی ؛ با دادن گراء شهرها و تاسیسات ایران در زمان جنگ به صدام ملعون برای بمباران ؛ با جاسوسی وطن فروشی خوش رقصی برای امریکائیها در اردوگاه بدنام اشرف ؛ با درخواست تحریم ملت ایران از امریکا و اروپا و ...  همکاری با موساد برای ضربه زدن به ایران و ایرانی با ترور و خرابکاری ؛ با پرداختن پول برای یک مشت اراذل اوباش برای بوجود اوردن نا امنی اجتماعی در شهرها نتوانستید به اهداف پلید خود برسید بعد از این هم نخواهید رسید .

مطمئن باشید ملت ایران به روی شما تف هم نخواهند انداخت چون شما لایق تف هم نیستید . اگر تا بحال توانستید به زندگی خفیف و خائنانه خود ادامه بدهید از روی زرنگی نبوده بلکه به خاطر ترس و برای حفظ جان بی ارزشتان به هر جنایت ؛ بی شرافتی و دریوزگی دست زدید و زیر دشداشه یا کلاه صهونیستی خزیدید . ولی مطمئن باشید با خزیدن زیر دشداشه کلاه هر جنایتکاری نزد ایرانیان هر روز منفورتر از گذشته از شما و همه مزدوران ؛ وطن فروشان یاد و به خاطر می سپارند . 

پاریس : محمد رزاقی